نظرسنجی: آیا سردیجات مخصوصا ماست و تزشی زیاد میخوردید(میخورید)؟
بله
65.89%
85 65.89%
خیر
34.11%
44 34.11%
در کل 129 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردی جات و ام اس
من نمیدونم سردی برای ام اس بده یا نه ولی میدونم کلا ترشیجات غذای با طبع سرد و مواد غذایی محرک مثل فلفل و نوشیدنیهای کافئین دار برای اعصاب خوب نیست.در عوض غذاهای با طبع گرم و شیرینیجات برای اعصاب خیلی خوبه .یعنی اصلا خودم تجربه کردم چون خیلی به ترشیجات و مواد غذایی طبع سرد علاقه دارم و میخورم Smile (16)اثرشم روی اعصابم دیدم فکر کنم به خاطر همینه که زیاد اظطراب دارم.آخه از اون طرفم به بیشتر گرمی ها که برای اعصاب خوبه حساسیت دارمlaughing3البته بازم بستگی به سیستم بدن هر کس داره.
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , ghaside , رزمینا , BABA
(2012/04/16, 12:06 PM)somaye_602000 نوشته است: منم خودم بعد از آخرين حمله ام با اين موضوع آشنا شدم هميشه سردي ميخوردم و 6 سال حمله نداشتم اما اين دفعه آخر حمله عوارضش نميرفت از وقتي گرمي خوردم روز به روز بهتر شدم چند روزي رعايت نكردم و الان چشمم درد گرفته اما دردش ربطي به حركتش نداره همينطوري كلا درد دارهbadtaste
منم پارسال برای اینکه تشنم نشه 1ماه رمضون لیوان لیوان اب هندونه می خوردم بعدش چشمتون روز بد نبینه دستم چنان بی حس شد که نگو.الان میفهمم که تو خوردن سردی زیاده روی کرده بودم. در ضمن خوردن ترشی ها هم خیلی مضره.confusedconfused
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , nazaninamiri70 , zohrevand , rana , ghaside , BABA
بچه ها ، میگن لبنیات سرده ، ولی اگه به جای گاو از شیر گوسفند باشه چطوره ؟ اگه کسی از لبنیات گوسفندی مصرف می کنه لطفا بیاد بگه چطوره و از کجا تهیه می کنن و ...
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , BABA
وااااااااااااااااااااااای مادر منم عاشق سردی بود
زیاده روی هم میکرد
ولی ما نمیدونستیم که براش مضره
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , رزمینا , شیرین , BABA
(2012/04/21, 05:46 PM)nazaninamiri70 نوشته است: وااااااااااااااااااااااای مادر منم عاشق سردی بود
زیاده روی هم میکرد
ولی ما نمیدونستیم که براش مضره

الان مادرت رعایت می کنن؟ حالشون بهتره؟
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : BABA
(2012/04/21, 03:40 PM)nahid نوشته است: بچه ها ، میگن لبنیات سرده ، ولی اگه به جای گاو از شیر گوسفند باشه چطوره ؟ اگه کسی از لبنیات گوسفندی مصرف می کنه لطفا بیاد بگه چطوره و از کجا تهیه می کنن و ...
من شیر گوسفند و نمیدونم ولی شیر بز میدونم گرمه و برای کسایی که سردی نمیتونن بخورن خیلی خوبه من ماست بز خوردم خوشمزه ام هست Tongueولی خیلی سخت گیر میاد تو فصل بهار باید برین تو روستا ها اونایی که گله بز دارن شاید بدن بهتون اما تو شهرها نمیدونم جایی میفروشه یا نهconfused2

تشکر شده توسط : BABA
اگر كه شير رو گرم كنيد طبيعتش گرم مي شه. البته اين رو جايي شنيدم و مطمئن نيستم ولي بايد همين طور باشه. ضمناً مي تونيد يك قاشق عسل قاطي ش كنيد تا ديگه طبع سرد نباشه.
من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : najva , رزمینا , BABA
كلا غذاهاي طبع سرد واسه ام اس خوب نيست.اين يه مسئله ثابت شده هست سميه جان.
دكترم(دكتر كلاني)هم تو يه برگه راهنمايي كه به بيماراشون ميدن،نوشتم كه لبنيات به ميزان كم بلا مانع هست يعني زيادش بده .
اصولا همه كسايي كه ام اس دارن بهتره مواد غذايي گرم مثل عسل بيشتر مصرف كنن.بازم اينو دكتر گفته هااااااااا
 تشکر شده توسط : gilane , najva , شیرین , رزمینا , somaye_602000 , BABA
به نظر من واقعا رعایت این مسئله مهمه و من نتیجه شو دیدم رعایت این نکات باعث میشه هم انرژی بیشتر بشه و هم بدن به حالت تعادل برسه.
آخر هرچیزی خوبه ، اگه خوب نشد پس هنوز آخرش نشده!

چارلی چاپلین
 تشکر شده توسط : ثریا , رزمینا , ostad2000 , BABA
من پریشب سیب زمینی با ماهی خوردم و موقع خواب حدود 30 ثانیه مرگ رو تجربه کردم اینقدر حالم بد شد تا صبح نخوابیدم
هر وقت سیب زمینی میخورم پاهام مور مور میشه کلا بدنم به سردی زود واکنش نشون میده
 تشکر شده توسط : رزمینا , somaye_602000 , BABA

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • 15
  • بعدی