•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردرد و میگرن
من یکی از چشمام بعد حمله ی ام اس هنوزم تار می بینه و وقتی سردرد می گیرم همیشه طرف چشم سالمم هست که درد می گیره و چشم سالمم میخواد از درد دربیاد فکر می کردم این سردردا به خاطر خستگی چشم سالمم هست در مورد شما چطور؟confused2
منم سر درد دارم....البته حتماً باید مسکن بخورم تا قطع بشه....ولی دیر به دیر اتفاق میوفته مثلاً دو ماهی یک مرتبه
confused2confused2confused2
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : یه غریبه
منم سرم هر از گاهی درد میگیره.. اما اینقدر شدید که باید 2 تا مفنامیک بخورم و بخوابم. وسط خواب هم پاشم 2 تا دیگه بخورم... دوست دارم مجبور نباشم اینقدر مسکن بخورم.... الان هم درد میکنهconfused2
 تشکر شده توسط : OMG! , ghaside , sooorooosh
پریروز ژولوفن خوردم سردردم تازه بدتر شد یکی می گفت مسکن می خوری فشارت میفته واسه همینم ممکنه سردردو بدتر کنه! کلا اگه استراحت کنم و هی نیام توی نت زودتر سرم خوب میشه اما من مسکن می خورم تا سرم کمی بهتر شد میام توی نت و بعد دردش رو فردا می کشمangry3
(2013/01/29, 03:02 PM)OMG! نوشته است: پریروز ژولوفن خوردم سردردم تازه بدتر شد یکی می گفت مسکن می خوری فشارت میفته واسه همینم ممکنه سردردو بدتر کنه! کلا اگه استراحت کنم و هی نیام توی نت زودتر سرم خوب میشه اما من مسکن می خورم تا سرم کمی بهتر شد میام توی نت و بعد دردش رو فردا می کشمangry3
خانم ژلوفن خوردن که کار درستی نیست.شما میدونین چقدر عارضه داره؟
حتی برای جلوگیری از تب و لرز یعد از تزریق هم نباید از مسکن های قوی مثل ژلوفن و نوافن و این چیزا استفاده کرد.نهایتا یه مفنامیک اسید.اصلاً مصرف مسکن کار درستی نیست

[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeazan
من که 5-6 بار سر درد شدید داشتم ژلوفن خوبم کرده
البته این سر درد من ربطی به ام اس نداشته
خب سروش جان میشه بگی مثلا سر درد بسیار شدید خودمونو چطوری خوب کنیم؟
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : OMG!
(2013/01/28, 11:26 PM)OMG! نوشته است: من یکی از چشمام بعد حمله ی ام اس هنوزم تار می بینه و وقتی سردرد می گیرم همیشه طرف چشم سالمم هست که درد می گیره و چشم سالمم میخواد از درد دربیاد فکر می کردم این سردردا به خاطر خستگی چشم سالمم هست در مورد شما چطور؟confused2

منـم دقـیقا مثل شـمام.
دکتـرم بـهم گفت میـگرن داری
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
عزیزم دکتر که گفت میگرن داری، بهت قرص خاصی داد؟ الان راهی پیدا کردی که سر دردهات بهتر بشه؟
دوستاني كه ميگرن و ام اس دارن عرق گل گاو زبان و امتحان كنيد.
 تشکر شده توسط : rahaei , OMG!
نتیجه ای که من پس از سالها تجربه بهش رسیدم اینه که مهمترین علت سردرد، ناراحتی معده هست. اگر تغذیه مناسب و دستگاه گوارش سالم داشته باشید هرگز سردرد نمی گیرید.

من درست از روزی که روش تغذیه ایم را تغییر دادم حتی یکبار هم سردرد نگرفتم. مدت بیش از 5سال و هیچ سابقه سردرد!
مادرم هم سالها با سردرد میگرنی شدید مشکل داشت و او هم در طی این چندسال که تغذیه سالم داشت حتی یک سردرد معمولی هم نداشت!

امتحان کنید و شگفت زده بشیدicon_biggrin

در مورد ام اس بجز داروهای اینترفرونها، همون کورتون که بر روی معده اثر مخرب زیادی داره کفایت میکنه که سردرد هم همراهش بوجود بیاد. پس به فکر تقویت معده باید باشید.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : paeazan , rahaei , OMG! , ابراهیم , ostad2000 , niloofary

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: