•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردرد و میگرن
(2011/08/29, 07:25 AM)parastou نوشته است: یازده سال پیش سردردهای شدید، ضربان دار داشتم که پزشکان، تشخیص میگرن دادند!
با اولین حمله (سال گذشته) از سردردهای ضربان دار، خلاص شدم! اما متاسفانه نوع دیگه ای از سردردهای شدید بروز کرده! که البته با مصرف همزمان چند مسکن (استامینوفن، ایبوپروفن و ناپروکسن) میشه تحملش کرد! اما هفته ی پیش ابتدا سرگیجه، بعد سردردهای شدید نیمه جلوی سرم که باعث فشار زیاد به بالای کره ی چشم (از درد کره ی چشم، نمی تونم چشمام رو باز نگه دارم) و دوبینی (کوتاه مدت) میشه! با حالت تهوع همراهه و حتی مغزم تیر میکشه! انگار مغزم می خواد منفجر بشه یا بیاد توی دهنم! البته با مسکن مشکل رو برطرف می کنم!
البته به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کردم اما ایشون با خشونت گفتند: تو حالت خیلی خوبه و دیگه به من مراجعه نکن! برو پیش روانپزشک!!!!
آیا تا به حال کسی برای سردرد شدید به روانپزشک مراجعه کرده؟ و نتیجه داشته؟

سلام
بیمارستان خاتم الانبیا ولیعصر پایین تر از نیایش
یه کلینیک درد داره قبلا 5 شنبه ها بود. یه زنگ بزنید برید اونجا
متخصصین مغز و اعصاب حرفه ای داره
بعضی شون هم با ام اس در ارتباط هستند.
اونجا کمکتون میکنن!
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
یکی از دوستای من تنها علامت و حمله های ام اسش همین مدل سردرده و از روی سر دردهای شدیدش ام اس تشخیص داده شد
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
آخ آخ بعضی وقتاسردرد میگیرم که نگو غیرقابل تحمل حتی با تهوع شدید.
badtastebadtaste
انسان نقطه ای است بین دو بی نهایت
بی نهایت لجن و بی نهایت فرشته
*بنگر به طرف کدام یک می روی!؟*
رکورد من تو سردردتا پنج روز هم بوده
سردردای من هر وقت که خودش بخاد خوب میشه
وگرنه با مسکن و...خوب نمیشه
وای واقعا خسته کنندس که چند روز سردرد داشته باشی
مخصوصا موقع درس و دانشگاهangry3angry3angry3
 تشکر شده توسط : naser_m
اوایل بیماریم مدتها با این مشکل درگیر بودم. بیشتر مواقعی سردرد شدید میگرفتم که در معرض هوای آلوده قرار میگرفتم و خسته هم میشدم.
مادرم هم میگرن شدید داشت بطوریکه وقتی شدت پیدا میکرد نیمه شب باید در بیمارستان بستری میشد و مرتب باید داروهای مسکن مصرف میکرد.

چندسالی هست که هیچکدوم این مشکل را نداریم. حتی امسال که مامانم تمام روزه هاش را هم گرفت حتی یکبار هم سردرد به سراغش نیومد.

الان میدونم دلیل اونهمه سردرد چی بود، فقط معده!!!

در چندسالی که تغذیه مون را تغییر دادیم، سرخ کردنی نمیخوریم، غذاهای فست فود، آرد سفید، نوشیدنی های کافئین دار به خصوص چای مصرف نمیکنیم دیگه سردرد هم نمیگیریم.
بیشتر مواقع که مامانم سردرد داشت با خوردن چای تسکین پیدا میکرد و اگر چای دیر مینوشید سردردش شروع میشد. بخاطر من که چای را کنار گذاشت تا چندروز حالش بد بود اما بعد از اون دیگه در مدت این چند سال اصلا معلوم نشد میگرن کجا رفتparty0048.gif

من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : Prime , Saina
من اول بيماري سردرد داشتم ولي ديگه ندارمevilgrin0039.gif
...
منم اوایل اینجوری میشدم مخصوصا بعد از تزریق ولی الان نه

البته موقعه ی درس خوندم این احساسو دارمlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

من وقتی سینووکس مصرف می کردم دچار سردرد می شدم
وتا وقتی آمپول پرومتازین نمی زدم آروم نمی شد
که همین 1بار باعث حمله ام اس شد
اگر خدا آرزویی را در دلت انداخت بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است
من فهمیدم سردردم از میگرنه .همیشه فکر میکردم میگرن یعنی درد نیمه ی سر ولی لزوما یکطرفه نیست و انواع و درجه هایی داره،
داروی ضد میگرن هم نمیخورم چون میگرن خفیفه و فقط در مواقعی بروز میکنه و منم قرص ژلوفن میخورم با این که گاهی اثر نمیکنه.شایدم ادویل رو امتحان کنم.هفته ای یک بار ضرری نداره و بهتر از هر روزه.
یه دستگاه هم تو تبلیغات اینترنتی دیدم که نوشتن یک ماه هم اجاره میدن ، ولی من نمیدونم چطوره.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
منم سر درد شدید دارم angry2angry2angry2
من میگرن دارم سینوزیتم تندتند عفونی میشه ام اس دارم بهجت (نوعی روماتیسم) دارم کلکسیون دردم confused2confused2 جزو نوادر بشمار میام laughing3laughing3laughing3:39
:

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 12
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: