•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سردرد و میگرن
(2010/01/30, 07:04 PM)anaram نوشته است: بچه ها !
تا حالا پيش اومده براتون كه يكهو از حالت معمولي يا حتي بشاشي كه داشتيد يكهو تغيير مود بدين و تو فاز كسالت برين
سرتون درد بكنه و دل و رودهاتون بهم بخوره ( انگار كه كلي چيزه قر و قاطي رو پشت سره هم خورده باشين درحاليكه نخوردين )
حتي حس حرف زدنم نداشته باشين
حوصله خودتونم نداشته باشين چه برسه به ديگران . هركاري هم كنين خوابتون نگيره .
پ ن: اوايل فك ميكردم ماله بيخوابيه . آخه هروقت خيلي بيخوابي ميداشتم اينجوري ميشد
بعد متوجه شدم هروقت ميرم مسافرت ( مثن چندساعت پشت سره هم داخل ماشين بشينم ) اينجور ميشم و سعي كردم ارتباطش بدم به آب به آب شدن .
ولي الان درحاليكه نه مدت زيادي تويه ماشين بوده ام ، نه مسافرت رفته ام ، نه كم خوابي داشته ام كه بخوام خسته بشم ، نه ... اين مدلي شده ام . كسي تجربه اي در اين رابطه داره؟
Anaram jan in yeki az alaeme MS hastesh, taghire mod bine 3 faze khoshhali-asabaniyat- gerye va narahati
vali man fek konam marbote
chon manam ye mahbod ke har roz tarafe asr ke mishod sardard mishodam mamanam migoft ghande khonet omade paeen behem namak ba abe ghand midad vali farghi nemikard gahi oghat ghorsam asar nemizasht
alan kamtar misham vali gahi oghat misham
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : 360
دچار سردرد شدیدی شدم که انگار با چکش به همه جای سر ضربه بزنن . تمام سر به طور مداوم تیر می کشید و آخرش با چند قرص مسکن بعد از چند ساعت ساکت شد .
کیا همچین سردردهایی رو داشتن یا چیزی دربارش می دونن؟

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : شهرزاد
من هم مدتیه که گاهی اوقات سرم تیر شدید می کشه !!!
البته زمانش کمه ولی شدتش زیاده .
خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : nahid , برگ 7
منم چند وقتيه كه سردردهاي شديدي ميگيرم گاهي اصلن قابل تحمل نيست اما از انجايي كه آدم متحمليم (اين و ديروز دكتر دندانپزشكم بهم گفت:55Smile سعي ميكنم تحمل كنم و كمتر قرص بخورم
مال منم گاهي هميجوري ضربه اي گاهي تير مي كشه گاهي تو شقيقست گاهي پشت سرمه
كلي هم واسش پرس و جو كردم اما ميگن مال استرسهاي مخفي درونمه! confused
خوب شد اين استرس ساخته شد خدايي وگرنه ازكجامي فهميديم تو زندگي چيمون شده
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : nahid , فریبا
سلام عزیزم
منم وقتی تزریق میکنم اون اوایل حدودا دو ماه سردرد شدید داشتم ضربه ای...... اما الان نه دیگه خدارو شکر.wink2

چیز مهمی نیس سعی کن بهش فکر نکنیlove51

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

سردرد ؟
اصلا چی هست ؟
angry3angry3angry3angry3angry3angry3
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
EFT چیست ؟
Emotional Freedom Techniques ئي اف تي روش جديدي است كه در اواخر دهه نود ميلادي، توسط يك آمريكايي به نام گري كريگ و بر پايه طب سوزني و فشاری ابداع شد و اساس آن، برطرف نمودن اختلالات انرژي بدن است. در اين روش، برخلاف طب سوزني، از سوزن خبري نيست و به جاي آن بر بعضي از نقاط مهم بدن با سرانگشتان، ضربات ملايمي زده مي‌شود و در همين زمان، فرد بر روي مشكل خود تمركز مي‌نمايد. احتمال موفقيت در اين روش، بسيار بيشتر از ساير روش‌ها است. به هنگام اجراي ئي اف تي از دارو و مواد شيميايي، جراحي يا بريدگي، كشيدگي يا انقباض عضلات، خبري نيست. بنابراين عوارض جانبي آن بسيار كم است و به ندرت كسي در اثر استفاده از آن مشكلي پيدا مي‌كند. گسترۀ كاربرد آن در انواع مشكلات روحي - و ناراحتي‌هاي جسمي كه ناشي از مشكلات روحي هستند - مي‌باشد. تخمين زده مي‌شود كه تاكنون بر روي بيش از يك ميليون تن آزمايش شده و از عهده موارد گوناگوني از افسردگي و سردرد گرفته تا انواع حساسيت و ترك اعتياد و كاهش وزن و حتي بهبود كارايي افراد در ورزش و تجارت برآمده است. هر بار استفاده از آن فقط دو دقيقه وقت مي‌گيرد و به علاوه از طرف خود فرد نيز قابل انجام است. قابل استفاده به همراه ديگر روش‌ها است و مي‌توان آن را با پزشكي تجربي، هيپنوتيزم و غیره تركيب نمود و نتايج حاصل از آنها را بهبود بخشيد.
روش خوبی به نظر میرسه که البته تو مراحل آزمایشی هست و شاید بزودی جزء روشهای موثر در برطرف کردن دردها بشه.برای ام اس هم خیلی تبلیغ میشه.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
 تشکر شده توسط : fireboud , nahid , زهرا59 , 7714 , mari , niloufar
من گاهي سردردهام با تهوو همراهه از درد شما هم پيش آمده براتون؟
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : parivash
(2011/03/07, 12:04 PM)nazaninn نوشته است: من گاهي سردردهام با تهوو همراهه از درد شما هم پيش آمده براتون؟

من سردردم میگرن وبه همین علت همیشه با تهوع همراهه
 تشکر شده توسط : nazaninn

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: