•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سئوالات ام آرآی
سلام ،من یه سوال داشتم ،چند روز دیگه میخوام دوتا از دندونامو ایمپلنت کنم ،ولی ازاینکه ایمپلنت دندان روی عکس ام ار ای ممکنه در اینده انجامش بدم تاثیر بزاره نگرانم ،چون یه جا خوندم که انگارباعث میشه عکس ام آر آی شفاف نشه. واقعانگرانم کرده ،آیا ازدوستان باوجودایمپلنت ام ارای دادن که مشکل داشته؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2019/04/18, 01:20 PM)S.hz نوشته است: سلام ،من یه سوال داشتم ،چند روز دیگه میخوام دوتا از دندونامو ایمپلنت کنم ،ولی ازاینکه ایمپلنت دندان روی عکس ام ار ای ممکنه در اینده انجامش بدم تاثیر بزاره نگرانم ،چون یه جا خوندم که انگارباعث میشه عکس ام آر آی شفاف نشه. واقعانگرانم کرده ،آیا ازدوستان باوجودایمپلنت ام ارای دادن که مشکل داشته؟

سلام
راجبه ایمپلنت چیزی نشنیدم ولی واسه ارتودنسی میگفتن تاثیر میزاره که من چند سال پیش ارتودنسی کردم و با سیم MRI دادم همه چی درست بود
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , samiramiss
ممنونم ازپاسختون ،دیروز از دکترپرسیدم گفتن نه تاثیر نمیزاره.
 تشکر شده توسط : hamid , پریا حقیقت پور
سلام دوستان من یه سوال داشتم،امروز رفتم ام ارای مغز گردن با وبدون نزریق انجام بدم دکترم بای جوابسیدی قبول نمیگنه وفقط عکس نگاه میگنهتکنسین اونحا میگفت گه اگه میخوای بهت عکس بدیم کلیشه هارو نمیدیم یعنی چون تعداد عکسات زیاده کلی ترشو توسیدی بهت میدیم،میگفت که هیچ مرکز ام ارای بهت این همه عکس نمیده چون خیلی گرون میشه،سی دی خیلی بهتره دکتر دقیق میتونه نگاشون کنه ،حالا من موندم چندسال بدون سی دی عکس واسه  دکترم میبردم پس چطوری بهترین تشخیص رومیداده درموردپلاکا
شماهم ام ار ای دادین بهتون اینطوری گفتن ؟؟؟؟؟
(2019/08/07, 07:49 PM)S.hz نوشته است: سلام دوستان من یه سوال داشتم،امروز رفتم ام ارای مغز گردن با وبدون نزریق انجام بدم دکترم بای جوابسیدی قبول نمیگنه وفقط عکس نگاه میگنهتکنسین اونحا میگفت گه اگه میخوای بهت عکس بدیم کلیشه هارو نمیدیم یعنی چون تعداد عکسات زیاده کلی ترشو توسیدی بهت میدیم،میگفت که هیچ مرکز ام ارای بهت این همه عکس نمیده چون خیلی گرون میشه،سی دی خیلی بهتره دکتر دقیق میتونه نگاشون کنه ،حالا من موندم چندسال بدون سی دی عکس واسه  دکترم میبردم پس چطوری بهترین تشخیص رومیداده درموردپلاکا
شماهم ام ار ای دادین بهتون اینطوری گفتن ؟؟؟؟؟

سلام
مراکز دولتی و بیمارستانها فقط سی دی میدن چون براشون ارزونتر درمیاد. ولی از نظر دقت و کیفیت فرقی نداره
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
سلام لطفا راهنمایی کنید، در ریپورت ام آر ای من گزارش اتروفی مغز شده آیا عاديه یا باید با پزشک فلوشیپ ام اس مشورت کنم؟ چون متخصص مغز و اعصاب معمولی به من گفت عاديه، ولی خوب آیا نباید پیگیری بشه؟!!!
(2019/10/19, 02:53 AM)لاله وحشی نوشته است: سلام لطفا راهنمایی کنید، در ریپورت ام آر ای من گزارش اتروفی مغز شده آیا عاديه یا باید با پزشک فلوشیپ ام اس مشورت کنم؟ چون متخصص مغز و اعصاب معمولی به من گفت عاديه، ولی خوب آیا نباید پیگیری بشه؟!!!

این معمولا یک خطای MRI هست 
بر اساس میزان آب طبیعی مغزی که تعریف شده گزارش می شود و رادیولوژی گزارش می دهد فقط دکتر متخصص مغز واعصاب بهترین تشخیص را براساس بررسی ام آر آی می ده  
اصلا جای نگرانی نیست
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
با  سلام وخسته نباشید به خدمتاقای دکتر ایمانی تبار ، من14 ساله ms دارم از نوع ثانویه چند ساله حمله نداشتم .در MRIمن پلاکها پیشرفت نداشته ولی سر جای خودشان گود شده ، یعنی چه ؟
سلام آقاز ایمانی تبآر گود شدن جای پلاکه درMŔI  یعنی چه؟
سلام دوستان 
آیا lesionدر گزارش ام ار ای همون پلاک هست ؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال