امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زود خواهشا بهم كمك كنيد(التهاب چشمی)
بچه ها خانومم 3 روزه زير پلكش يه چيزي تو مايه هاي گل مژه در اومده يه كمم التهاب داره
مي گه تصاويروخيلي خوب نمي تونهببينه انگار يه قسمتايي رو واضح مي بينه بعضي قسمتارو نه
فقط تويه چشمش اينطوره ها فقط چپ
اين يه حملس؟
قطره دگزا داده دكتر چشم
اما اين دكترا به نظرو هيچي حاليشون نيس
كمكم كنين نگرانيم
مگه ميشه آدم با يه چشم ...
ميگه پيشونيو پاهامو واضح ي بينه اما بقشه قسمتارو واضح نمي بينه با يه چشمش چجوريه؟
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : DavidBili , شیرین , نازی ی , nazii , Ghost , آقا صادق
حتما دکتر مغز و اعصاب ببر
چشم پزشکی الکی قطره میده
زندگی باوری میخواهد از جنس امیدicon_question
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , آقا صادق
(2012/10/06, 09:30 AM)mehdernet2 نوشته است: بچه ها خانومم 3 روزه زير پلكش يه چيزي تو مايه هاي گل مژه در اومده يه كمم التهاب داره
مي گه تصاويروخيلي خوب نمي تونهببينه انگار يه قسمتايي رو واضح مي بينه بعضي قسمتارو نه
اين يه حملس؟
قطره دگزا داده دكتر چشم
كمكم كنين نگرانيم
ميگه پيشونيو پاهامو واضح ي بينه اما بقشه قسمتارو واضح نمي بينه با يه چشمش چجوريه؟
دوست عزیز نگران نباشید . تشخیص پزشک متخصص مغز و اعصاب ایشون از همه مهم تره . اگه حمله هم باشه جای نگرانی نیست . خیلی از بچه ها توو حمله مشکلات چشمی حاد رو تجربه کردن و بعضا پیش اومده که اصلا نمی تونستن ببینن اما این حالت دوباره برگشته و نرمال شده اما اینکه چشم خانوم شما حالت گل مژه داره می تونه یه التهاب و آلودگی هم باشه . فقط برای اینکه خیالتون کاملا راحت بشه با پزشک متخصص مغز و اعصاب همسرتون هم مشورت کنید

Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , paeeze , DavidBili , شیرین , nazii , آقا صادق
من باجناقم دكتره تو فاميلمچنتا دكتر و راديولوژيست اينا دارم اصلا كلا دكتر خونه ايم از هر تخصصي اما به قرآن منبا مطالعه عمومي از همشون اطلاعاتم بيشتره
به متخصص چشم مي گم تست VEP ميگه VIP درسته
گفتم خاك بر سر اون دانشگاهآمريكايي كهع تو اونجا درس خونديي
دكتر محمديان هم دوستمه ميگه نگران نباش اما نمي تونم.اون تخصص مغز اعصابه از سوييس خيليم كارش درسته اما هيچ وقت جدي نيس فقط شوخي مي كنه
تو تبريز بهترين متخصصه اما نمي دونم
حس مي كنم دارم ديونه مي شم
من عاشق همسرمم
دارم ديونه مي شم
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : paeazan , مهسا24 , شیرین , نازی ی , آقا صادق , mari
وقتی چشم ملتهب باشه خوب طبیعتا جلوی 1 قسمت هایی رو می گیره
رای اطمینان خاطر با پزشک ممغز و اعصاب مشورت کنین
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : mehdernet2 , Pooya.N , شیرین
ممنونم نازي
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : نازی ی
سلام خوبی ببین زیاد شلوغش نکن انشا الله که چیزی نیست اول به یه متخصص چشم پزشک خوب مراجعه کن تا خوب معاینه کنه ببینه مشکل از چشمه یا نه در صورتی که مشکل از چشم نبود می تونی به یک متخصص مغزو اعصاب مراجعه کنی .
اما باتوجه به گفته هایتان بهتره اول به یک چشم پزشک متخصص مراجعه کنید.
این سایت دکتر علی رضا نادری جراح و متخصص چشم ( فوق تخصص قرنیه ) می تونی آنلاین مشکلت رو باهاشون در میان بگذاری در بخش( طرح سوال) وضعیتت رو واسش شرح بده بعد می تونی پاسخت رو در (پاسخ سوالات) دریافت کنی.
در ضمن بخشی هم در مورد معرفی و درمان بیماریهای چشم داره می تونی ازش استفاده کنی.
اینم آدرس سایتش :http://www.dr-naderi.com/
 تشکر شده توسط : paeeze , mehdernet2 , شیرین , شفا یافته
(2012/10/06, 10:20 AM)mehdernet2 نوشته است: به متخصص چشم مي گم تست VEP ميگه VIP درسته

confusedlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

اینو قسمت طنز بزارین لطفا.

(2012/10/06, 09:30 AM)mehdernet2 نوشته است: بچه ها خانومم 3 روزه زير پلكش يه چيزي تو مايه هاي گل مژه در اومده يه كمم التهاب داره
اين يه حملس؟
قطره دگزا داده دكتر چشم
كمكم كنين نگرانيم

من گل مژه داشتم قبلا ولی مشکل بینایی ایجاد نکرده بود.بعضی از غدد چربی که اطراف چشم یا روی پلک در میاد با فشار به قرنیه دید رو تغییر میدن ممکنه مشکلش این باشه

به هرحال خونسردیتون رو حفظ کنید و برای اطمینان بیشتر به دکتر خودشون مراجعه کنید.

انشاا.. چیزی نیست نگران نباشین.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : mehdernet2 , niloufar , شیرین
سلام آقا مهدی عزیزicon_question
میگم اولا این همه که شما استرس دارین به جون خودم این استرس رو مستقیما منتقل میکنین به خانومتون...
قبل اینکه به این فک کنید که حمله است یا نه سعی کنید خودتون رو کنترل کنید....به همسرتون استرس بیخود ندین...این براش بدتره...
زود قضاوت نکنین....از کجا معلوم حمله است و اینا....؟
به اعصابتون مسلط باشین و توکل کنید به خدا.............innocent0001.gifایشالا که چیزی نیستinnocent0001.gif
راستی مگه همسرتون مبتلا هستن به ام اس که از حمله میترسین؟confused2
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
سلام
زن داداش منم این مشکل براش پیش اومد ولی بعد از 2 هفته که دارو مصرف کرد خوب شد

برادر من اینجوری که شما استرس داری اگه هیچی نباشه (که انشالله نیست )هم خانمت پس میوفته کمی اروم باش ..........angry2angry2

لطفا خبر سلامتی خانمت رو به ما هم اطلاع بده اگه قابل باشیم براشون دعا میکنیم
خدایا یاریم کن تا آن چه را که دانسته یا نا دانسته می شکنم دل نباشد innocent0001.gif
 تشکر شده توسط : شیرین

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایا دوبینی تک چشمی هم نشانه ام اسه؟ rana 10 9,862 2012/03/19, 12:42 AM
آخرین ارسال: rana

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست