امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بتافرون ترک - احتباس ادرار
بچه ها کسی هست که از بتافرونای ترک استفاده کرده باشه و احتباس ادرار داشته باشه ؟؟؟؟
سریع جواب بدین من دارم می میرم
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری
منم گرفتم اما هنو استفاده نردم اکستاویاها مونده.تما فک نکنم ماله دارو باشه هاا.کلی از عوارض مصرف اینترفرون هارو خوندم این اصلا توش نبود
احتباس ادار از عوارض خود بیماری هست یا علامت شروع یک حمله.این جوابیه که تو یه سایت پزشکی به سوال من در مورد دارو و احتباس ادار داد یارو دکتره.نمیدونم حالا
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : نازی ی
نازی ی عزیز icon_question من فکر نکنم از آمپول باشه چون در ام اس تکرر ادرار یا احتباس می تواند از خود بیماری باشد مثانه کارش رو خوب انجام نمیده شما به این قسمت سر بزن دوستان تجربه هاشون رو نوشتن و حتماًبه پزشکت مراجعه کن خوب میشی چیزی نیست منم کشیدم می دونم چی میگی angry2angry2angry2angry2angry2
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری , نازی ی , فرناز , چکاوک
نه بچه ها درست از اولین بار مصرف این بتا جدیدا اینطوری شدم !!!
هر شب آمپول می زنم صبحش اینطوری می شم!!!
بعدش برطرف می شه اما امروز خوب نشده هنوز!!!
 تشکر شده توسط : نازلی , مهدی نصیری
کارش یه تلفن.به مطب دکتر و سوال ازشه البته معمولا منشی میگه گن میپرسم یکم بد زنگ بزن جوابو خودم بت میدم.بکن این کارو بهترین کاره
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : melody , فرناز
بابا دکتر خودشم خیلی نمی دونه چرا اینجوری می شم!!!!!!!!!!!!!!!1sadsadsadsadsad
فکر نمیکنم به خاطر قطع دارو باشه چون من بتافرون استفاده میکنم و دارو رو هم قطع نکردم ولی بتازگی این مشکل رو پیدا کردم و دکتر به من قرص بتانکول داده .
 تشکر شده توسط : نازی ی
(2012/10/18, 12:09 PM)golemaryam نوشته است: فکر نمیکنم به خاطر قطع دارو باشه چون من بتافرون استفاده میکنم و دارو رو هم قطع نکردم ولی بتازگی این مشکل رو پیدا کردم و دکتر به من قرص بتانکول داده .
عزیزم منظور من بتافرون وارد شده از کشور ترکیه ست.
نه ترک بتافرون!!

تشکر شده توسط : مهدی نصیری
نازی بتافرون بتافرونه دیگه.یه شرکت زده حالا اینی که شما زدی سفارش ترکیه بوده.مسلما ماله دارو نیست
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , نازی ی
مهدی جان اون سفارش ترکیه است و من با دکتر مقدسی هم که تماس گرفتم گفت خیلی ها با زدن این آمپول مشکل تورو پیدا کردن!!!

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انتخاب اونکس یا بتافرون negar_negar92 20 13,973 2012/05/01, 05:32 AM
آخرین ارسال: mehrnaz

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان