•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زنان و رانندگی
باشه. ما آقايون به بزرگي و فروتنيه خودمون شما رو ميبخشيم وحرفهاتون رو نشنيده ميگيريم .شما تو غرور خودتون قل بخوريد
قربونه دهنت آيدا جون love51
ديدي داوود؟ آدمه منطقي الكي با بلف زدن و تحقير ديگران و افه گذاشتن بحث رو خاتمه نميده . اين كاره اوناييه كه كم ميارن . جاي اين حرفا منطقي دليلا بيار . مثه ما agreement2agreement2agreement2
واي شهرزاد كجايي ببيني اينجا چه خبره laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
آنارام باشید
ما آقايون هم جابهايي مثل شما.شايد بدتر شما رو هم داريمالبته منطقي ونسبت به شرايط و... كه بخاطر بعضي از مسائل نميشه گفت چون در آخر محكوم ميشييم به اينكه مرد خودخواه و... هستيم
چی کارتون کنم همیشه ی خدا توهم میزنید و ما صبورانه نگاهتون میکنیم که باشه پسرم شما فکر کن فروتن و بزرگواری ولی تو نوشته بالا اگه درست خونده باشی یه نقطه هم توش بزرگواری و فروتنی پیدانمیشد
 تشکر شده توسط : anaram
(2010/04/10, 11:18 AM)داوود نوشته است: ما آقايون هم جابهايي مثل شما.شايد بدتر شما رو هم داريمالبته منطقي ونسبت به شرايط و... كه بخاطر بعضي از مسائل نميشه گفت چون در آخر محكوم ميشييم به اينكه مرد خودخواه و... هستيم

اينطور نيست؟
آنارام باشید
ببخشید ! من اصلا قصد دخالت ندارم !
به نظر خودمم رانندگی ربطی به جنس و سن نداره، چون من چشم باز کردم
یه سرهنگی کنارم بود . که این سرهنگ چنان رانندگی با آرامشی میکرد
که من لنگه اش و ندیدم تا الان . مثل پرنده آنچنان جون ما رو زمان جنگ از زیر
بمب و موشک نجات میداد ، که خلبانهاشم نمیتونستن هواپیما رو اونجوری
هدایت کننده . اسم این سرهنگ عزیز مادر بود . آره من مادرم به جرات
جز بهترین راننده هاییه که دیدم .
درخت را به نام برگ
بهار را به نام گل
ستاره را به نام نور
کوه را به نام سنگ
دل شکفته مرا به نام عشق
عشق را به نام درد
و مرا به نام کوچکم صدا بزن
 تشکر شده توسط : anaram , pariya , nahid , ayda , Matilat , earth , maryamm , anita
(2010/04/10, 11:21 AM)reza-alizadeh نوشته است: ببخشید ! من اصلا قصد دخالت ندارم !
به نظر خودمم رانندگی ربطی به جنس و سن نداره، چون من چشم باز کردم
یه سرهنگی کنارم بود . که این سرهنگ چنان رانندگی با آرامشی میکرد
که من لنگه اش و ندیدم تا الان . مثل پرنده آنچنان جون ما رو زمان جنگ از زیر
بمب و موشک نجات میداد ، که خلبانهاشم نمیتونستن هواپیما رو اونجوری
هدایت کننده . اسم این سرهنگ عزیز مادر بود . آره من مادرم به جرات
جز بهترین راننده هاییه که دیدم .

دليل آمد دليل آفتاب
ممنونم رضا بابته واقع بينيت
آنارام باشید
(2010/04/10, 10:58 AM)داوود نوشته است: بهتره بدوني كه رانندگي به جنسيت ربط داره.پس براي چي ميگن رانندگيه خانوم ورانندگيه آقا. منظور روحيات خانوم وآقاست.اون خنوم اگه اونجايي كه بايد راه بره ونترس باشه.نميره اونجايي كه بايد از حادثه فرار كنه ونميكنه اون خانومي كه نبايد از صداي بوق يه كاميون نترسه و ميترسه ودرجا پاش رو ميذاره رو ترمز ووو پس ببين ربط داره.و از خانوم ها تقاضا دارم در مورد رانندگي بحث نكنن

angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2
منکهتا حالا از هیچ منبع رسمی نشنیدم که بگن رانندگی خانوم یا رانندگی آقا!!!!!!!!!!angry2angry2
تا حالا شنیدید که توی تلویزیون یا رادیو یا هر منبع رسمی دیگه ایی مثلاً برای آمار تصادفات یا تخلفات بگن تخلفات رانندگیه خانومها انقدر بوده و تخلفات رانندگی آقایون انقدر !!!!!!!!!!laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
و تنها مروج این جو سازیها منابع غیر رسمی هستند که بنا به مقاصدی رانندگی خانومهارا زیر سئوال میبرندangry2angry2angry2angry2angry2
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : anaram
چرا دست به دامن شهرزاد ميشين.آيدا خانوم من اون حرفها رو زدم كه به مهارتهاي خانوم ها پي ببري.وشما دوباره دليل ديگه اي آوردي ومن باز مجبورم حرفم رو تكرار كنم كه بخاطر بعضي موارد و مناسب نبودن محل صحبت ما آقايون نميتونيم مثل شما حرف بزنيم.و اين تنها ضعف ما آقايونه البته نه براي همسران گرامي
(2010/04/10, 11:23 AM)pariya نوشته است: angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2
منکهتا حالا از هیچ منبع رسمی نشنیدم که بگن رانندگی خانوم یا رانندگی آقا!!!!!!!!!!angry2angry2
تا حالا شنیدید که توی تلویزیون یا رادیو یا هر منبع رسمی دیگه ایی مثلاً برای آمار تصادفات یا تخلفات بگن تخلفات رانندگیه خانومها انقدر بوده و تخلفات رانندگی آقایون انقدر !!!!!!!!!!laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
و تنها مروج این جو سازیها منابع غیر رسمی هستند که بنا به مقاصدی رانندگی خانومهارا زیر سئوال میبرندangry2angry2angry2angry2angry2
تصيح ميكنم پريا جون
احتمالا نويسنده اين منابع غير رسمي آقايي بوده كه شب قبل با خانومش دعواش شده laughing3laughing3laughing3laughing3
آنارام باشید

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خصوصیت های زنان که مردان از آن متنفرند pedram 0 2,460 2014/07/25, 02:42 PM
آخرین ارسال: pedram
  خانه داری زنان از نگاه مردان paeazan 0 2,401 2014/04/19, 01:05 AM
آخرین ارسال: paeazan
  مردان بهتر رانندگی می کنند یا زنان؟/مناظره خیالی لاله صدیق و مایکل paeazan 5 4,577 2013/12/02, 12:16 AM
آخرین ارسال: منصور91
  کدام باهوشترند، زنان يا مردان ؟ ثریا 37 18,901 2012/12/01, 01:20 PM
آخرین ارسال: sargol
  99میلیون رنگی که فقط زنان درک میکنند sargol 0 1,865 2012/11/21, 08:41 PM
آخرین ارسال: sargol
  زنان و خصوصیات آنها fereshteh 106 51,354 2012/08/06, 05:10 PM
آخرین ارسال: blue sky

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان