•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژیم غذایی جمشید خدادادی
منظورم آقای خدادادی هستش
جمشید خدادادی فوق تخصص طراحی موتور جت
تنها آدمی که ادعا میکنه دلایل و درمان ام اس رو میدونه
Sheklak.shabhayetanhayi-17سینا جان سلام ، خوبی؟
اینکه لبنیات و مرکبات و...سردی برای ام اس بده نطریه طب سنتیه ولی تجربه شخصی من توی فیزیوتراپی انجمن ام اس تهران این بود که نخوردن لبنیات خطرناکه
اونایی که شیر نمیخوردن چون دوست نداشتن یاا حساسیت داشتن یا از منابع داخلی و خارجی شنیده بودن شیر رای ام اس بده همگی یا پوکی استخوان داشتن یاشکستگیهای شدید غیر قابل ترمیم.
منهم زمانی مشتری دانشکده طب سنتی تهران بودم و بعضی علائمم خیلی خوب شد ولی راه رفتنم هیچوقت درست نشد .
مرکز تعادل و هماهنگی بدن مخچه هست و طب سنتی یا هر درمان پزشکی و غیر پزشکی دیگه نمیتونه مخچه آسیب دیده رو درمان کنه : نمیتونه ام اس رو درمان قطعی کنه ولی درمان علامتی ممکنه .
یک فرق مهم اینه که پزشکی معاصر ادعای درمان قطعی ام اس رو نداره ولی طب سنتی کارهای کم تجربه و طبهای جایگزین دیگه مثل زنبوردرمانی ادعای درمان قطعی دارن
اگه ام اس خوب نمیشه وپیشرفت میکنه این طبیعت بیماریه
یه در صد کمی هم ام اس ملایم دارن و تا آخر عمر ناتوانی مهمی ندارن و این
کاری به رژیم غذایی و اعتقاد و ... نداره
 تشکر شده توسط : kaveh_plus
سلام
پس نظر شما در مورد رژیم غذایی چیه بلاخره هرکه یه نظر دراه بهتره اینجا نظرات بیان بشه بعدش هم سردی کلاً بده من خودم عاسش لبنیات بلخص ماست بودم الان 3 سال خیلی کمتر یا حتی اصلاً دیگه سراغ نرفتم یه بار به دکتم گفتم گفت لااقل حتماً شیر را بخور نمیدونم حالا بخوریم یا نه angryangry
دوست عزيز هر كسى بهتر ميدونه با خوردن چه غذاهايى حس بهترى داره و برعكس. اينكه بخوايم براى همه يه نسخه بپيچيم چون از نظر علمى ثابت شده نيست، كار درستى به نظر نمياد. بهترين روش گوش كردن به حرف دكتر هست. اونان كه ميدونن چى خوبه و چى بد. جورى نباشه كه براى خوب كردن ام اس بيايم مثلاً پوكى استخوان بگيريم. همه چيزهايى كه بدن بهشون نياز داره بايد به قاعده مصرف بشه.
 تشکر شده توسط : abed6311 , .nazanin , Exhautless , kaveh_plus , niloofary
مصرف شیر گاو و فرآورده های آن (چه صنعتی و چه سنتی) به دلیل وجود پروتئین بتا-کازئین A1، در بیماران خود ایمنی از جمله ام اس توصیه نمی شود و در مقالات مختلف این موضوع اثبات شده است. حتی برخی مطالعات نشان می دهد که میزان التهاب زایی کازئین A1 نسبت به گلوتن گندم (گلیادین) 26 برابر بیشتر است!

بهترین جایگزین هم شیر بز است که سرشار از تری گلیسیریدهای زنجیره متوسط (MCTs) می باشد و بعد هم شیر گوسفند و شتر توصیه می شود.

پوکی استخوان در بیماران ام اس هم ارتباطی با مصرف و یا عدم مصرف شیر ندارد، در این بیماران به علت وجود التهاب سیستمیک توانایی بدن در جذب ویتامین ها و مواد معدنی مانند کلسیم کاهش می یابد و مصرف داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی مانند داروهای کورتیکواستروئید (کورتون) نیز این موضوع را تشدید می کند.
 تشکر شده توسط : niloofary , برگ 7 , alireza1111
منبع خبرتون رو لطفاً بنويسيد.
 تشکر شده توسط : آنا , niloofary , hadisss
من سی دی دکتر خدادادی رو دارم واسه ام اس میگه بوقلمون و زنجبیل و غذاهای گرمی بخورید
میان هزاران دیروز امروز وشاید میلیون ها فردا فقط یک امروز هست امروز را بخند و شاد باش ...
 تشکر شده توسط : niloofary
دکتر خدادادی این حرفارو زده من کاملا باهاش موافقم عواملی ک بیماریای مختلف رو ایجاد یا بدتر میکنه میتونه برنج هندی ک فقط اسمش برنج . آبلیموهای کارخونه ای ک فقط بوی آبلیمو میده هیچ کدوم از خواص لیمو توش نیس . مرغ ک با آمپولای سمی پرورش داده شده و ارزش غذاییش صفر . موارد نگه دارنده ک اکثرا تو همه مواد خوراکی هست .روغنای مختلف . ماست و شیر و ....خیلی چیزای دگ حتی اون آبمیوه ک واسه عیادت مریض میبرن کلی ناخالصی توش هست ..میوه هام ک کلا با کود شیمیایی هست اینا همش تاثیر داره و من حرفای دکتر رو تایید میکنم . اگه میگه ماست نخورید این ماست رو میگه ب نظرم باید با دقت به حرفاش گوش داد .واقعا الان ما چی بخوریم هعی ی ی ی فکر میکنم دلیل سلامتی افراد روستایی قدیم ک اکثرا با مرگ طبیعی از دنیا میرفتن غذای سالم بوده
میان هزاران دیروز امروز وشاید میلیون ها فردا فقط یک امروز هست امروز را بخند و شاد باش ...
 تشکر شده توسط : niloofary
آقای خدادادی دکتر نیستن و تخصصی توی پزشکی ندارن ولی بعضی چیزایی که گفتن که البته کشف خودشون نیست ، درست و بعضیاش نادرسته.
مثلا همه میدونیم که بیشتر آبلیموهای موجود در بازار ، آب لیمو نیستن ، یا مرغها اون مزه قدیم رو ندارن و .... از قدیم هم میگفتن که سردی و گرمی رو هر کدوم با مصلحش بخورید و...
ولی ادعای درمان ام اس دروغه.

روستاییان قدیم بیشتر به دلیل بیماری میمردن نه مرگ طبیعی ، آمار مرگ و میر خیلی پایینتر اومده برای همین جمعیت با وجود کاهش موالید ،زیاد شده و میشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ali1357 , یه غریبه , niloofary , hadisss , kaveh_plus , ندا1366 , برگ 7
سلام.منم رژیم اقای خدادادی رو دیدم.خدایی رژیم سختیه اونم واسه من که ۲۵سالمه ادم چطور تا اخر عمرش برنج نخوره!!ولی خوب درکل ماها باید بیشتر گرمی بخوریم وغداهای اسانس دار و چرب این چیزا نخوریم درسته.فقط یه سوال لطفا راهنماییم کنید من بخاطر حمله کورتون درمانی داشتم حالا موندم بخاطر عوارض کورتون لبنیات بخورم یا نه اخه میگن سردی هم واسه خود ام اس بده
اينكه بعد از كورتون احتياج به مصرف كلسيم هست، ثابت شده. اما اينكه سردى براى ام اس بد باشه از نظر علم ثابت نشده. ببينيد عقلتون ميگه كدوم كار رو انجام بديدBlush
 تشکر شده توسط : glassheart , nahid

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26(current)
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 111,611 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,536 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست