•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رژیم غذایی جمشید خدادادی
من بیشتر از سه سال هست که رژیم ایشون را رعایت میکنم و کاملا هم راضی هستم. یکی از کسانی که بدست آوردن سلامتیم را مدیونش میدونم آقای خدادادی هست که تاحالا حتی ندیدمش. اما خوشحالم که کسانی هستند که حاضرند علمشون را به سادگی در اختیار دیگران قرار بدند.
یکی از دلایل پیشرفت سریع بیماری من بعد از 10سال همین تغذیه بود که پیش یه حکیم باشی رفتیم و اون توصیه کرد که خونت غلیظ شده، پس آب ماست را روزی 3بار بخور و روزی 3بار هم آب زرشک بخور. بجز اینها من خوراکهای دیگری از قبیل کله پاچه، خوراک مغز، سالاد کاهو، برنج و.... میخوردم که نتیجه منفی اون را هم دیدم.
من در اون زمان از روی ناآگاهی این تغذیه را انتخاب کرده بودم و فکر میکردم که مفیده.
اما وقتی آدم آگاه باشه، مسئول میشه.
من در ابتدای استفاده از این رژیم، دلیل استفاده یا عدم استفاده خوراکها را نمیدونستم و فقط دنبال همه راههای پیشنهادی میرفتم و اطمینان میکردم. اما الان دلیل بیشتر اونها را میدونم و احساس خوشایندی از رعایتش دارم.icon_biggrin
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : TootFarangi , ostad2000 , نسیم , AVID2000 , parisa2011 , taraneh
(2011/03/04, 04:25 PM)Milo نوشته است: حالا تکلیف من که اصلا ترشی جات یا به قول شما سردی مصرف نمی کردم چیه ؟ اگر این آقاهه درست میگفت من نباید ام اس می گرفتم . Sleepy
البته من به کار کسی کاری ندارم ، همه عاقل و بالغ اند و بدنشون رو می دونن چطوریه .
من نظری راجع به نوع مصرف غذای شما و یا بقه نمیدم Wink
من هم قبل از بیماری زیاد به خوردن ترشیجات و سردیجات علاقه نداشتم و علت رو فقط این نمیدونم.عوامل مختلفی ممکنه این بیماری رو ایجاد کرده باشه.از همه مهمتر استرسه ولی عوامل دیگه مثل امواج مغناطیسی و مواد سمی و خیلی مسائل دیگه ممکنه عامل بیماری باشن.از نظر من یه جهش ژنتیکی که بوسیله هرکدوم از این علتها بوجود بیاد باعث این بیماری میشه که شاید علت برای هر شخص با دیگری فرق داشته باشه. عامل هرچی میخواد باشه ولی واقعیتی که در مورد خود من صادقه اینه که من با خوردن شیرینی مصنوعی و چای و سردی جات دچار گزگز دست وپا میشم.به این دلیل اون رژیم رو رعایت میکنم.ممکنه کسی که درگیریش با این بیماری نوع دیگست متوجه تاثیر اونها بر بیماریش نشه.از طرفی من همه غذاهای با طبیعت سرد رو حذف نکردم.مثلا ماهی یا ماست یا بعضی دیگه که خوردنشون لازمه رو مصرف میکنم ولی همراهشون از یه غذای با طبیعت گرم یا ادویه مثل فلفل استفاده میکنم تا سردی اون رو خنثی کنه.ولی ترشیجات کلا در کتابها برای مغز مفید تشخیص داده نشده.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
من هر وقت هرچي دلم ميخواد ميخورم هرچي كه فكرش و بكني يا نكني
فقط مهمه دلم اون چيز و بخواد
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : MAHDI , sami
من یکی دو سال پیش اسم سیستم تغذیه ی ایشون رو گذاشتم:
مرتاض شدن در قرن 21
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
گر با رژیم غذایی حس می کنید حالتون بهتر میشه خوب ادامه بدید .
من که واسم همه چی خوبه agreement2 هیچی برام بد نیست !
ضمن اینکه امگا3 که یک نوع ویتامین هست و برای بیماری ما بسیار مفید هست در ماهی پیدا میشه ! حالا شما به نظرتون قرص های شیمیایی بهتره یا ماهی ؟ البته می دونم داخل تخم مرغ هم پیدا میشه و خیلی غذاهای دیگه ولی بهتر نیست به جای رعایت رژیم و تند تند خوردن قرص های شیمیایی بریم و از اونچه که خدای مهربون آفریده برای لذت بردن و استقاده مفید ، استفاده کنیم ؟ icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Sina , ostad2000 , نسیم
منم از اردیبهشت که بهم گفتن ام اس دارم رژیم آقای خدادادی رورعایت میکنم خیلی خیلی راضیم ولی سینوکسم روهم می زنم .غذاهای سردو گرم خیلی تواین بیماری تاثیرداره خیلی.درست لبنیات خوبه ولی لبنیات گاوخوبمون نیست. شیروپنیروکره گوسفندوشتربخورین خاصیتش بهتره واسه ی ما.من که اعتقاد500%دارم راجع به این موضوع.agreement2
انسان نقطه ای است بین دو بی نهایت
بی نهایت لجن و بی نهایت فرشته
*بنگر به طرف کدام یک می روی!؟*
 تشکر شده توسط : mina_a , ostad2000 , نسیم , taraneh
توجه :این مطلب رو در قسمت مواد مغذي مفيد براي MS نقل کرده بودم :

آقای خدادادی صلاحیت نظر دادن در مورد مسائل پزشکی رو نداره ایشان متخصص موتورهای جت هستند و در رشته خودشون می تونن نظربدند!!!!! شما همه پزشک ها رو گذاشتی یه طرف و این آدم هم گذاشتی یه طرف!!!!!
شما علم روز رو که دستاوردش این همه داروها و پیشرفتهای غیر قابل چشم پوشیه رو یه جورایی انکار دارید می کنید!!!

ایشان بر اساس طب قدیم اظهار نظر می کنند،طب قدیم همه چیز رو بر اساس طبع سرد وگرم یا بلغمی - سودایی می دونستند و از اون فرا تر نمی رفنتد!!

این نوع طب رو باید تو فیلم های طنز و برای خنده مطرح کرد !!

که مهران مدیری اینو تو سریالش با کاراکتوری به نام دوا الملک مطرح کرده !!!!

من به هیچ وجه قصد جسارت ندارم ولی این نوع طب چیزی ازش در نیومده!!!

من از دکترم شنیدم که همین داروی آوانکس 30 سال روش کار شده تا اجازه استفاده کردن پیدا کرده!

وحتما شما در جریان داروهای دیگه هم هستید که چند فاز رو باید طی کنند تا اجازه استفاده پیدا کنند!!
بحث تغذیه در بیماری ام اس هنوز اندر خم یه کوچست و هیچ کس در حد عدم استفاده از غذاهای پر چرب اظهار نظر نکرده!!

هیچ کس منکر تغذیه سنتی که با تغذیه طبیعی همراه می باشه نیست وتغذیه سنتی یک چیزه ، تحمیل یک عقیده خاص به نام طب سنتی یک چیز دیگست!!!

به تعداد نفسهای آدمیان راه های رسیدن به حقیقت وجود دارد ...
سلام آخه آرمین جان شمادوست نداری انجام نده این که آقای خدادادی میگن درموردغذاست دارونیست که شماانقدرسرش چونه میزنی،شمادوست نداری استفاده نکن هرکسی دوست داره استفاده میکنه هرکسی دوست نداره استفاده نمیکنه!
من اگربدونم واقعا حرفاشون تاثیرداره داروهای شیمیایی راکلااستفاده نمیکنم ولی متاسفانه هنوزاستفاده نکردم!
ازشماهم میخوام که لطفا به ایشون احترام بزاری چون حرفهاشون قرآنی اگراینجوری هم نباشه طرف حسابش خداست نه من وشماWink
 تشکر شده توسط : kia
من کاری به این آقا و برنامه اش هم ندارم ولی حرف اینکه آیا واقعا لازم آدم برای اثبات حرفاش از اسلام و قرآن استفاده کنه که این آقا استفاده کرده خوب برگردن بگن من تحقیق کردم و به این نتایج رسیدم نه این حرفا حلا به خوب و بد بودنش هم کار ندارمHuh
(2011/04/29, 04:36 PM)نسیم نوشته است: سلام آخه آرمین جان شمادوست نداری انجام نده این که آقای خدادادی میگن درموردغذاست دارونیست که شماانقدرسرش چونه میزنی،شمادوست نداری استفاده نکن هرکسی دوست داره استفاده میکنه هرکسی دوست نداره استفاده نمیکنه!
من اگربدونم واقعا حرفاشون تاثیرداره داروهای شیمیایی راکلااستفاده نمیکنم ولی متاسفانه هنوزاستفاده نکردم!
ازشماهم میخوام که لطفا به ایشون احترام بزاری چون حرفهاشون قرآنی اگراینجوری هم نباشه طرف حسابش خداست نه من وشماWink

ببین نسیم جان!اونجایی که میگه اینو بخورید من مشکل ندارم !بله غذاها و میوه هایی که د رقران اومده بسیار عالی و مورد تاییده ،کسی در استفاده از اونها شک نداره و من هم شک ندارم.....اما این آقا با صراحت و اطمینان کامل صرفا با چند تا منبع مکتوب در زمینه ی طب سنتی میگه که این چیز ها رو نخورید !!ا
و ادعا داره که درمان قطعی ام اس پیش اونه!!این آقا یه جورایی مبتلا به خود شیفتگی شده همه می دونید که خود شیفتگی یه بیماری روانیه!!!!

سازمان های پیشرفته و موسسات پژوهشی پزشکی با این همه امکانات و تجهیزات وقتی بخوان دارویی رو تجویز کنند 3 فاز رو می گذرونند تازه بازم تاکید می کنند که این داروها فقط جنبه پیشگیری داره(در مورد داروی ام اس )!!

من فقط یه معادله منطقی و حسابی مطرح می کنم:
شما بگید" تیم یک نفره امکان اشتباش بیشتره یا تیم چند هزار نفره!!!
تیم یک نفره که با چند تا کتاب داره فعالیت می کنه به حقیقت نزدیک تره یا تیم چند هزار نفره با مدرن ترین تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهای پیشرفته!!!؟؟

ا
به تعداد نفسهای آدمیان راه های رسیدن به حقیقت وجود دارد ...
 تشکر شده توسط : havaars

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 112,455 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  رژیم غذایی بیماران ام اس شفا یافته 2 24,606 2011/11/14, 01:13 PM
آخرین ارسال: شفا یافته

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست