•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روزه داری و ام اس (تجربیات مبتلایان)
(2014/06/18, 07:46 AM)s.omid نوشته است: سلام، روزه گرفتن برای ما ضرر داره و نمیدونم که تو قرآن اومده یا ائمه بزرگوارمون فرمودن که ظلم به نفس گناهه.

بستگی به تواناییاتون داره اگه بتونید و نگیرید هم گناهه
همچین تلویزیون زیاد نگاه میکنید مثل اینکه ...evilgrin0039.gifbaybay
شاید امروز اون روزی باشه که در آینده منتظرشم..ما فقط شاید تجربش کرده باشیم که روزمره امروز شاید آرزوی فردامون بشه..305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , رزمینا
توکل به خدا منم میخوام روزه بگیرم دکتر هر چی بگه واسه خودش میگه اگه دیدم واقعا تاب ندارم روزه ام رو باز میکنم یه وقت دیگه میگیرم که هوا یه خورده خنک شده باشه agreement2agreement2
تا توانی رفع غم از چهره ی غمناک کن
در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کنagreement2love51
 تشکر شده توسط : s.omid , سمیرا67
ما داریم راجع به بیماران ام اس با محدودیتهای جسمی و الزام مصرف دارو در اوقات مختلف روز ومراقبتهای خاص صحبت میکنیم . شما رو نمیدونم!!!
من تا یکسال اول باهربدبختی بود گرفتم...چون خودم تایکسال نمیدونستم که ام اس دارم ینی بابااینا بهم نگفته بودن.
بعد که فهمیدمو به دکترم گفتم اول یه جیغ کشید بعدگفت حق نداری حق نداری روزه بگیری..ماهم گفتم بچشممممم
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : s.omid , سمیرا67 , Exhautless
من که الان دو ساله اصلا روزه نمیگیرم اگر بخوام میتونم بگیرم ولی نمیخوام خودمو اذیت کنم میدونم که خدا هم با وجود بیماریم راضی نیست
 تشکر شده توسط : ساناز66 , s.omid , سمیرا67 , شیرین
(2014/06/11, 02:50 PM)الی کوچولو نوشته است: من دو سال گذشته با وجود ام اس روزه گرفتم و هیچ مشکلی برام پیش نیومد! با این که دکتر خودم مخالف بود ولی من خودم احساس کردم اگه روزه بگیرم حالم از نظر روحی بهتر میشه
از خدا میخوام که هیچ وقت توانایی روزه گرفتن رو از من نگیره و من رو از این لذت بزرگ محروم نکنه

از این نعمت بزرگ محروم شدم!
امروز دکتر به من گفت به هیچ وجه نباید روزه بگیری! ازش پرسیدم اگه بگیرم چی میشه؟ گفت احتمال بروز حمله در آینده افزایش پیدا میکنه! گفتم آخه من دو سال گذشته با وجود ام اس روزه گرفتم! گفت اشتباه بزرگی کردی...

از وقتی از مطب دکتر اومدم به شدت ناراحتم!!! دیگه نمیتونم لذت روزه داری رو ببرم
خدایاااااااااااااااااا چرااااااااااا؟؟؟؟
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , s.omid , شیرین , mohammadreza1369
من امسال هم نخواهم گرفت....
قبل مبتلا شدنم به ام اس همه روزه هامو میگرفتم ولی بعد تشخیص دیگه نگرفتم علتشم اینه که بشدت ضعف میکنم وقتی گشنه میمونم....عصباني شدنم که جاي خود داره!
خدا بحق عظمتش از گناهانم بگذره....
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , glassheart , s.omid , DavidBili , azita
منم اینقدر دلم میخاد روزه بیگیرمsad2
ولی نمی تونمrolleyesrolleyes
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : s.omid , DavidBili , سمیرا67 , mohammadreza1369
بچه ها از دیشب تا حالا دارم به این فکر میکنم که یه روز در میون روزه بگیرم! آخه من دو ساله دارم با ام اس روزه می گیرم و مشکلی پیش نیومده؛ امید به خدا شاید امسال هم مشکلی پیش نیاد
برام دعا کنید
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , glassheart
منم خودم مشکلی با روزه گرفتن ندارم ولی بابا ومامانم خیلی نگران میشن واصرار دارن نگیرم بخاطر همین چند روز در میون میگیرم confused2confused2confused2confused2
هرکس براش مشکل ایجاد میکنه که واجب نیست بگیره تازه از گرفتن روزه منع شدهicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • بعدی