امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رابطه آهن و ام اس
دوستان ، کسی می دونه خوردن مکمل آهن برای ما ضرری داره یا نه ؟
من از وقتی چیزایی در موردتجمع آهن در مغز ام اسیها شنیدم ( نمیدونم درست میگم یا نه) شک کردم که بخورم یا نه ؟ در حالی که کمبود آهن روی حافظه و ... اثر میذاره و آدم زود خسته وبیحال میشه.
ممنون میشم اگه کسانی که اطلاعاتی دارن بگن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
منم روزي يك دونه فارماتون و زينك پلاس مي خورم اگه كسي مي دونه ضرر داره بگه تا نخورم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
کسی نیست به سوال ما جواب بده ؟؟؟؟angry3angry3angry3
angry...angry3...Angry...:38:...rolleyes
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
ناهید جان من نشنیدم ضرری داشته باشه ... خود من زینک پلاس استفاده میکردم که از دکترم هم پرسیدم گفت ضرری نداره ... حالا نمیدونم شاید این تئپری جدید بگه ضرر داره ... دکترا هم خبر نداشته باشن ... من تا این حد اطلاع داشتم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : nahid
Dostan pishnahad mikonam ghorse Iron nakhorid , chon Iron khone MS iy ha already balast va doktorha elatesh ro nemidonan
 تشکر شده توسط : nahid , Matilat
یکی از وجوه مشترک اکثر بیماران ام اسی بالا بودن میزان آهن خون اونهاست که دکتر زامبونی هم نظریه اش رو برهمین اساس ارائه کرده.می خوام ببینم به نظر شما کاهش میزان آهن خون لازمه یا نه؟چه روشهایی رو پیشنهاد میکنید؟
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
سلام .
البته من یه مدت قبل از این مشکل به خاطر فقر آهنی که داشتم خیلی از رژیم غذایی آهن دار و قرصهای آهن استفاده میکردم.و در مورد تاثیر آهن بالا در ایجاد این بیماری مطالب زیادی خوندم. ولی نمیدونم آهن چقدر نقش داشته؟ و چقدر در تشدیدش میتونه نقش داشته باشه؟
(2010/09/29, 10:46 AM)sarajahed نوشته است: سلام .
البته من یه مدت قبل از این مشکل به خاطر فقر آهنی که داشتم خیلی از رژیم غذایی آهن دار و قرصهای آهن استفاده میکردم.و در مورد تاثیر آهن بالا در ایجاد این بیماری مطالب زیادی خوندم. ولی نمیدونم آهن چقدر نقش داشته؟ و چقدر در تشدیدش میتونه نقش داشته باشه؟

من حدس میزنم در مغز استخوان که خون سازی رو انجام میده مشکلی بوجود میاد.شاید به همین علته که پیوند مغز استخوان برای درمان بیماری پیشنهاد شده ولی به نظر من اگه دارویی یا ماده شیمیایی باشه که با آهن خون ترکیب بشه و میزانش اون رو نرمال کنه شاید عوارض بیماری کمتر بشه.
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
آهن خون من بالا نیست. تو رنج نرمال و نزدیک به مقدار مینیمم بود چه زمان عود چه الان هر دوش همین طوری بود.
ولی برای من که آهن خونم عموما پائینه . به خاطر همین بیشتر مواقع آب تره می خورم . شایدم به خاطر چائی باشه که فورا بعد از غذا می خوریم . البته ضرر هم داره . فکر می کنم این زن ما کمر به قتل من بسته باشه . به خدا کاریش هم نکردم ولی نمی دونم چرا بعد از غذا تندی چائی می اره تا این آهن خون ما رو بیاره پائین . !!
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پلاک، تعداد پلاک و رابطه آن با ام اس mina_a 112 96,250 2022/10/22, 08:59 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  بین ام اس و آب مروارید رابطه ای وجود دارد ؟ elnaz77 9 8,298 2016/09/30, 03:05 AM
آخرین ارسال: الهه درد
  رابطه گرما و مواد غذایی با ام اس امیدوار 1 3,039 2012/08/02, 09:14 AM
آخرین ارسال: samii
  رابطه رماتیسم مفصلی با ام اس mohammad.ali 17 25,090 2012/04/15, 12:25 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست