نظرسنجی: دیدار تیر ماه ام اس سنتر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
63.04%
29 63.04%
9
19.57%
9 19.57%
8
13.04%
6 13.04%
7
4.35%
2 4.35%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 46 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار 7 تیر ماه 1392
سلام
ممنون از لطف همه بچه ها تیم مدیریت و همه اعضای سایت خوشحال شدم از دیدنتون
مخصوصا از دیدن مهدی و حمید و فربود و علیرضا و سمیرا خانم و شهرزاد خانم و بقیه دوستان الان حضور ذهن ندارم
خیلی همه چی خوب بود
دستتون درد نکنه
راستی اون فرم منو خعلی جدی نگیرید
راستی بابت کتاب و خودکار هم خیلی ممنون کتابش تو مترو نگا کردم خوب بود نثرش عالی بود و مطالبشم به درد خانواده میخوره
بازم ممنون
[b]
اللهم عجل لولیک الفرج
به حق خانم زینب کبری سلام الله
 تشکر شده توسط : coffeedot , Elinaz , hamid , matinfard , fireboud , eglantine , Saina , melody , earth , neda.n , فرناز , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , ابراهیم , yummy , zeinabi , seyyed reza , parastoo joon , Hasty , SSA , zenith
خیلی خوب بود agreement2
همه دوستان را دیدم Blush
راستی عکساش چه جوری به دست مون می رسهicon_cry
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : coffeedot , hamid , eglantine , matinfard , fireboud , sooorooosh , Elinaz , Saina , melody , earth , neda.n , فرناز , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , ابراهیم , zeinabi , seyyed reza , parastoo joon , Hasty , zenith
ممنون که یبار دیگه همه دوستان رو دور هم جمع کردینicon_question
خوش گذشت
جای همه دوستانی که نتونستن بیان خالی بود

ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : hamid , eglantine , fireboud , Elinaz , Saina , melody , earth , neda.n , فرناز , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , yummy , zeinabi , seyyed reza , parastoo joon , Hasty , zenith
مصی جوونم،آقاابراهیم،ناهیدجوون وهستی جوون واقعاازشمابی نهایت ممنون که بمن زنگ زدید.

اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : eglantine , محمد علی , فرناز , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , coffeedot , ابراهیم , zeinabi , seyyed reza , Hasty
تا غش نکردم پستمو بنویسم

از همه دوستانی که زحمت کشیدن و اومدن تشکر میکنم
و یه گله هم کنم از دوستانی که گفته بودن میان و نیومدن بحث هزینه ها به کنار واقعا عدم حضور فردی که اعلام کرده میاد و بدون اطلاع حضور پیدا نمیکنه در چندین مورد دوندگی داره که آرزو میکنم یه روزی این مشکلمون حل بشه و اگر کسی اومدنش کنسل میشه حداقل یه روز قبل بهمون اطلاع بده .

تو این دیدار کف مرتب و غیر مرتب نداشتیم چون کپی رایتش واسه سیناس smiling ، امیدوارم هر جا هست شاد و خرم باشه و جاش شدیدا خالی بود.

از همه دوستای خوبم که خیلی تلاش کردن ( امیدوارم کسی رو از قلم نندازم و اگر اینگونه شد شدیدا شرمندم )
فربود ، مهسا ، متین ، مریم ، شهرزاد ، نوشین ، ساینا ، سروش ، فربود بهمنی عزیز که واقعا خیلی زحمت کشید ،
از همه این دوستان ممنونم ( بازم ببخشید اگر اسم کسی رو نیوردم واقعا همه امروز کمکمون کردن )

از دوستانی که از شهرهای دورو نزدیک اومده بودن ( مشهد ، تبریز ، ساری ، اصفهان ، کرج و ... ) واقعا زحمت کشیدید بچه ها دمتون گرم

و اینکه میگن انسان میتونه فقط 100 یا 110 تا دوست تو زندگیش داشته باشه و اگر بیشتر بشه دوستاشو فراموش میکنه
به ام اس افتخار میکنه که حداقل منو متمایز کرده و این همه دوست گل دارم
واقعا مرسی ، مرسی که هستید ، این صمیمیت بی نظیره

به افتخار تک تک شما که انقدر ماهید happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifmen
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : matinfard , محمد علی , eglantine , chipchip , مـه ســـا , fireboud , naazanin , melody , sooorooosh , م.ه , Sina , یه غریبه , Elinaz , hessam , Saina , earth , neda.n , فرناز , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , nahid , N00shin , محدثه , coffeedot , سهند , ابراهیم , Maz , بی تـــا , paeazan , nanaz , yummy , zeinabi , seyyed reza , parastoo joon , Hasty , آرزو , SSA , zenith , hilda , elham 66
مرسی از تو حمید
مرسی که بهانه این همه دوستی رو خلق کردی
همه چی عالی بود، مثل همیشه
و دیدنت الآن در ام اس سنتر یه حس ویژه داره...
خواستم برات پ.خ بدم، گفتم بذار همینجا مراتب قدردانی رو به جا بیارم
برای تو، برای تو وتک تک دوستان نازنینم دنیا دنیا شادی ارزو می کنم

hooray
چقدر شعـــــــر نوشتیم برای باران
غافل از آن دل دیوانه که بارانی بود
 تشکر شده توسط : hamid , fireboud , eglantine , melody , sooorooosh , م.ه , Elinaz , یه غریبه , Saina , earth , neda.n , فرناز , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , chipchip , nahid , coffeedot , ابراهیم , yummy , zeinabi , seyyed reza , parastoo joon , Hasty , zenith , hilda
بابت زحمت همه بچه ها مخصوصا حمید و فربود ممنونم
امیدوارم روزی نزدیک به بهونه پایان ام اس دور هم جمع شیم

راستی اونجا که واسه بهتر برگزاری گردهماییها نظر خواسته بودین یادم رفت بنویسم که چقدر خوبه از ظرفیتهای بچه ها استفاده کرد تو دیدارها حداقل نیم ساعتی از وقتو

مثلا اگه کسی اهل نواختن موسیقی هست میتونه دقایقی به صورت زنده مثلا تار یا سنتور یا ... بزنه

یا متنهای زیبایی که خودشون نوشتند رو اونجا بخونند مثل نوشته ای که شیما خانم روز جهانی ام اس تو گردهمایی خوند
سرت را بالا کن و ببین که پروردگارت به انچه محال میپنداری میخندد
 تشکر شده توسط : fireboud , eglantine , hamid , مـه ســـا , م.ه , melody , sooorooosh , Elinaz , Saina , earth , neda.n , فرناز , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , chipchip , coffeedot , matinfard , ابراهیم , zeinabi , seyyed reza , parastoo joon , Hasty , zenith
دوستاي گل،
سه روز بود كه كارم فقط غصه بود و غصه...
اما خدا رو شكر الان روحيه ام عوض شد...ممنون از بودنتون
ممنون از حضور سبزتون از همه جاي ايران
مرسي از اين همه شادابي و سرزندگيتون كه ناخودآگاه به همه سرايت ميكنه

تشکر شده توسط : یه غریبه , fireboud , hamid , eglantine , neda.n , م.ه , sooorooosh , melody , Elinaz , hessam , earth , فرناز , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , chipchip , بهــار , nahid , coffeedot , matinfard , ابراهیم , بی تـــا , paeazan , nanaz , zeinabi , seyyed reza , parastoo joon , Hasty , SSA , zenith , hilda , elham 66
دوستای خوبم، ممنون از زحمت هاتون.... خیلی خیلی خوب بود... مرسی که همچین برنامه هایی می ذارید و انرژی میدید بهمون....icon_question
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , hamid , ساراجون , sooorooosh , fireboud , Elinaz , eglantine , Saina , melody , neda.n , earth , فرناز , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , chipchip , coffeedot , matinfard , ابراهیم , nanaz , zeinabi , seyyed reza , parastoo joon , Hasty , zenith , hilda
واقعا نمیدونم چجوری از تک تک دوستانم تشکر کنم.لحظه لحظه با شما بودن برام لذت بخش.همگی تون رو دوست دارم.مثل همیشه دیدار عالی بود
کلی انرژی گرفتم happy0065.gif happy0065.gif happy0065.gif
 تشکر شده توسط : یه غریبه , fireboud , Elinaz , hamid , eglantine , مـه ســـا , Saina , melody , earth , neda.n , فرناز , minoshka , نارنجی مدرسه موشها , chipchip , coffeedot , matinfard , ابراهیم , zeinabi , seyyed reza , parastoo joon , Hasty , zenith , hilda

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • ...
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,972 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 7,141 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,431 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 4,060 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,839 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,539 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,360 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,486 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,715 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 18,170 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
4 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست