نظرسنجی: دیدار تیرماه ام اس سنتر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید؟
10
79.49%
31 79.49%
9
10.26%
4 10.26%
8
7.69%
3 7.69%
7
0%
0 0%
6
0%
0 0%
5
2.56%
1 2.56%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 39 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 18
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار تیر ماه اعضا
. . .

سلام سلام icon_questionicon_question

خب این دیدارم مثل دیدارای دیگه تموم شد و باید تا دیدار بعدی منتظر بمونیم و ساعت شماری کنیم confusedconfused

البته این دیدار همونطور که میدونید یه فرقایی داشت که باعث شد که یکی از بهترین دیدارهای ام اس سنتر باشه wink2wink2

برنامه ریزی خیلی خوب مدیریت که باعث متمایز شدن این دیدار شد واقعا قابل تحسینه icon_questionicon_question

البته همکاری سایر دوستان هم بود، حتی مسول کافی شاپ smilingsmiling

تو این دیدار کلی دوست جدید پیدا کردم که واقعا از آشناییشون خوشحالم love28love28

و جای دوستان قدیم که نبودن خیلی خیلی خیلی خالی بود مخصوصا بهار و علیرضا ، آقا مهدی و هانیه ، نرگس و نفس ، آقا حامد و پریا جون ، ساناز، ندا ، ساغر، لیلی ، سما، فرناز ، هستی جون، آقا سید رضا و . . . sad2sad2

درضمن خیلی از دوستان زحمت کشیده بودن و از راه دور اومده بودن که از همشون ممنونیم icon_questionicon_question

خب . . . Smile (52)Smile (52)

اول که رسیدم سینا گفت بیا جلو در ، با فربود وایستا و به مهمونای گلمون خوشآمد بگو Smile (16)Smile (16) منم که نمیتونم رو حرف مدیر حرف بزنم که evilgrin0039.gifevilgrin0039.gif

حدودا تا 5:45 جمع شدن دوستان طول کشید icon_cryicon_cry

بعد با استفاده از سیستم روز و مدرن بلندگو ومیکروفن:60::60: سینا شروع به صحبت کرد و به مهمونا خوشآمد گفت ،

بعد حمید صحبت کرد و در مورد برشورهایی که بهمون داده بودن توضیح داد

( بروشور شامل اطلاعات اولیه درمورد ام اس و درمان جدید برای لرزش که توسط Hamdam عزیز تهیه شده بود )

در برگه ی دوم بروشور 5 تا سوال بود که قرار شد دوستامون بهشون جواب بدن و بعد به قید قرعه به سه نفر جایزه های ارزنده و ویژه laughing3laughing3 بدن

که پانیذ که کوچکترین فرد جمع بود زحمت قرعه کشی رو کشید( با ناز زیاد angelangel)

البته بگم که زحمت جایزه ها رو ( که لوح های چوبی با آرم ام اس سنتر بود ) آقای سید رضای عزیز کشیده بودن icon_questionicon_questionicon_question

درضمن قرارشد که دوستان سوال هاشونو در مورد ام اس به یک شماره موبایل پیامک کنند تا مدیریت جواب بده .

بعدشم که از خودمون پذیرایی کردیم evilgrin0039.gifevilgrin0039.gif N_aggressive (35)N_aggressive (35)

خلاصه از نظر من همه چی خوب و عالی بود happy0065.gifhappy0065.gif

و تشکر ویژه ای از حمید ، سینا ، فربد و مهسای عزیز دارم که برای این دیدار متمایز خیلی زحمت کشیدند icon_questionicon_questionicon_question

و در آخر خیلی خوشحالم که در کنارتونم love28love28love28
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : gilane , N00shin , هانیه , melody , بنده خدا , chipchip , shokolat , kaveh_plus , مهدی نصیری , hamid , fireboud , parastoo joon , eglantine , paeeze , Majeed , Pooya.N , سـاناز , ساحل , نازلی , Hegan , ehsan 10054 , بهــار , Majid , Sina , مـه ســـا , مهرافروز , sooorooosh , AVID2000 , neda.n , O#!!! , hamid t , Hasty , paeazan , nafass , Ghost , seyyed reza , ساغر , sadaf , sama
ساینا یعنی علاوه بر معکوس شمار، گزارش گر خوبی هم هستی عزیزم wink2smiling
 تشکر شده توسط : Saina , chipchip , shokolat , مهدی نصیری , hamid , fireboud , parastoo joon , eglantine , Pooya.N , ساحل , ehsan 10054 , Majid , neda.n , O#!!! , hamid t , Hasty , seyyed reza , sadaf
خوب منم هم اینک رسیدمagreement2
میخوام خیلی حرفها بزنم گفته باشمwink2
همیشه تشکر وقدردانی و مچکرم مچکرم یه چیز معمول و البته به جا وگاها وظیفه است که یه مدعو از میزبان بعمل میاره اما حالا منevilgrin0039.gif
یه دیداره خوب وبا کیفیت با یه جمعی که هر روز گرمتر وبزرگتر وباانگیزه تر میشه به ادم کلی انرژی میده
امروز یه حس دیگه نمیدونم شاید یه دید دیگه داشتم از حضور، اما هر چی بود خیلی خوب بود
دیداری که نبود خیلیها والبته بودن یاد ودلشون اونجا بخوبی محسوس بودlove28 از محیط خوب دیدار وبادرایت واگاهانه عمل کردن تیم برگزارکننده ومسئولین دیداروتامسئول مکان دیدار که لطف ومهربونیش جای تشکروقدردانی داره همه همه یه خاطره خوب دیگه از دیدار دوستان برامون رقم زد.
پس به رسم همیشه از همگی مچکرمicon_questionاز همه دوستای جدیدی که امروز باراول دیدمشون از نزدیک وهمه اوناییکه از راه دور اومدن سپاسگزارم.
اقا اجازه یه چیزی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟Wink
امروز یه چند دقیقه ای با اجازتون البته ببخشیدا به تک تکتون نظری انداختمBlush
شاید خودتون اصلا متوجه نشده باشید اما برام جالب بود نمیگم ادم تیزی هستم اما میتونم بفهمم که کی...........
بماند نتیجه این نگاه ها:همه شماها یه فرشته اید ادم های خاصی هستید معلومه تواناییهایی پشت این روح های بزرگتون دارید که شاید کمتر توجه کرده باشید منظورم باهمتونه هاicon_biggrin
یه جرقه هایی میزنید به ادم با حرفهاوکارهاتونhappy0065.gifمن امروز خیلی انرژی گرفتم واقعا میگم خیلی خیلی بیشتراز اونیکه فکرشو میکردم
شاید یه گوشه بودم اما با خنده های شما خندیدم با انرژی های شما انرژی گرفتم خلاصه خیلی خوب بود جمع امروز ودیدار امروز برای من عالی بود

از همگی بی نهایت بی نهایت بی نهایت سپاسگزارمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : N00shin , chipchip , مهدی نصیری , hamid , fireboud , parastoo joon , melody , negar_negar92 , eglantine , هانیه , ساحل , نازلی , ehsan 10054 , بهــار , Majid , Sina , مـه ســـا , مهرافروز , kaveh_plus , AVID2000 , Pooya.N , neda.n , O#!!! , shadi.green86 , hamid t , Hasty , paeeze , Ghost , seyyed reza , sadaf , naz.gigili
تا به حال اینقد دلم آب نشده بود sad حداقل به خاطر تسلای دل اونایی که نبودن اینقد تعریف نکنید آب از لب و لوچمون آویزون شد Smile (16)

خوشحالم به همتون خوش گذشته و شادین icon_question انصافا دست مریزاد به مدیرا مخصوصا حمید و سینا، شاد کردن دل بقیه یه نعمت ه icon_question
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : shokolat , hamid , parastoo joon , fireboud , eglantine , ساحل , ehsan 10054 , Majid , Sina , Pooya.N , Hasty , aalieh , Ghost , sadaf
دسیت همه دوستان مخصوصا حمید سینا و مهسا که امرور خدایی خیلی زحمت کشید درد نکنه.خیلی دیدار خوبی بود.ضمنا حمید از موات خیلی بدم میاد
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : N00shin , shokolat , Saina , fireboud , بنده خدا , hamid , parastoo joon , chipchip , eglantine , ساحل , Hegan , ehsan 10054 , Majid , Sina , مـه ســـا , AVID2000 , Pooya.N , neda.n , shadi.green86 , hamid t , Hasty , seyyed reza , sadaf
ممنون از همه ی دوستان گل
تمایز رو که من حسابی احساس کردم
خدا قوت
دل به کف غصه نباید سپرد ...... اول و آخر همه خواهیم مرد
 تشکر شده توسط : parastoo joon , N00shin , fireboud , shokolat , hamid , eglantine , Hegan , ehsan 10054 , Majid , Sina , AVID2000 , Pooya.N , neda.n , shadi.green86 , Hasty , chipchip , ساحل , sadaf
ســــــــــــــــــــــــــــــــــلام و يه خسته نباشيد بــــــــــــــــــــزرگ به همه ي دوستان گل و خوبم كه اينقدر زحمت كشيده بودن و ديدار به اين خوبي ترتيب دادن icon_questionicon_questionicon_question
خدا قوت دوستانhappy0065.gifhappy0065.gif
بازم مثل هميشه يه ديدار خوب و عالي و متمايز
دوستاي خوبم رو ديدم و از ديدنشون شاد شدم و انرژي گرفتم دست همگي درد نكنه icon_question
آقا حميد .آقا سينا .آقا فربود. مهسا جون و همه ي كساني كه زحمت اين ديدار رو كشيدن خسته نباشيد icon_questionicon_biggrin
اين گل ها هم تقديم به همه ي شما عزيزان

.jpg   zrcusxzwgoc3z23b77jl.jpg (اندازه: 72.83 KB / تعداد دفعات دریافت: 0)
عظمت واقعی در آن نیست كه هرگز زمین نخوریم ؛ بلكه در آن است كه هر بار سقوط كردیم، دوباره برخیزیم icon_question
 تشکر شده توسط : N00shin , parastoo joon , fireboud , بنده خدا , shokolat , hamid , Pooya.N , نازلی , ساحل , ehsan 10054 , Majid , Sina , مـه ســـا , sooorooosh , neda.n , O#!!! , shadi.green86 , hamid t , Hasty , هانیه , Ghost , chipchip , seyyed reza , sadaf
منم رسیدم smiling
فقط اومدم چند تا تشکر جانانه کنم و برم بخوابم Smile (16)

از همدم عزیز بابت ترجمه اخبار و ویراستاری خبرها ،
از سید رضای عزیز به خاطر تندیس های زیبایی که طراحی کرده بود ،
( به این دو عزیز فکر کنم از ده روز قبل از دیدار زحمت دادم )

از مهسا و نوشین بابت نوشتن اطلاعات دوستان ،
از مهشید خانوم گل بابت صحبت های قشنگش و روحیه بی نظیرش ،
از سینا و فربود بابت تدارک دیدار ،
از مادرهای عزیز که واقعا حضور بزرگتر ها در جمع ما همیشه باعث دلگرمیمون بوده و انشالا همیشه سایشون بالا سرمون باشه

و یه تشکر مخصوص ( با اینکه احتمالا نیاد اینحا و نوشته ها رو نخونه ) از آقای جعفرنژاد صاحب کافی شاپ که هم صحبت های فوق العاده ای داشتن و هم واقعا هیچی واسمون کم نذاشتن ، از قیمت سرویسی که بهمون دادن گرفته تا کادو 100 هزار تومنی که بهمون دادن .

و از همه دوستانی که همه به نوبه خودشون به برگذاری بهتر این دیدار کمک کردن
ببخشید که اسم همه رو نمیبرم . خیلی سخته مخصوصا که الان با چشمای بسته مینویسم Angel

پارچه طراحی شده ای هم که سید رضا عزیز در دیدار قبل تهیه کرده بود بر سر در کافی شاپ چنان خودنمایی میکرد که محال بود کسی از اونجا رد شه و اونو با دقت نبینه

خلاصه نمیدونم چی بگم الان ، فقط ای کاش میشد هر روز دیدار داشت و هر روز روی ماه همه شما رو دید

جای همه کسانی که نیومدن هم شدیدا خالی بود ، امیدوارم به زودی دیداری داشته باشیم که همه اعضا ام اس سنتر در اون حضور داشته باشن
بازم دست همگی درد نکنه icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : fireboud , chipchip , shokolat , parastoo joon , negar_negar92 , nazii , Saina , شیرین , بنده خدا , eglantine , paeeze , Majeed , melody , هانیه , Pooya.N , نازلی , alione , ساحل , Hegan , ورپریده , ارزو , ehsan 10054 , Majid , Sina , مـه ســـا , مهرافروز , kaveh_plus , AVID2000 , ثریا , neda.n , O#!!! , shadi.green86 , hamid t , Hasty , nafass , سـاناز , aalieh , Ghost , seyyed reza , amirfarhag , sadaf , naz.gigili , paeazan
خیلی دلم می خواست بیام . اما باید به مامان می رسیدم چون بعد از شیمی درمانی خیلی حساس می شن . به امید سلامتی و درمان قطعی برای همه
 تشکر شده توسط : hamid , shokolat , بنده خدا , مهدی نصیری , parastoo joon , N00shin , eglantine , ساحل , ehsan 10054 , Majid , Sina , chipchip , Pooya.N , ثریا , neda.n , hamid t , Hasty , fireboud , seyyed reza , sadaf
من اولش اومدم تو کافی شاپ حس غریبی بهم دست داد
ولی بچه ها انقدر گل هستن که خیلی خوش گذشت تو اون 10 دقیقه یه ربعی که اونجا بودم
دست همگی تون مرسی دوستان!
 تشکر شده توسط : بنده خدا , parastoo joon , ساحل , ehsan 10054 , بهــار , Majid , Sina , chipchip , Pooya.N , ثریا , neda.n , O#!!! , shadi.green86 , hamid t , Hasty , shokolat , hamid , seyyed reza , melody , sadaf

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 18
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,702 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,934 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,300 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,968 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,785 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,376 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,090 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,253 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,291 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 17,787 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست