نظرسنجی: ديدار 29 بهمن را از لحاظ كيفيت با چه نمره اي ارزيابي ميكنيد ؟
10
37.50%
9 37.50%
9
41.67%
10 41.67%
8
0%
0 0%
7
8.33%
2 8.33%
6
0%
0 0%
5
12.50%
3 12.50%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 24 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار بهمن سال 1389
سلام دوباره به همه دوستای عزیزم

از دیدار بچه ها اونقدر تعریف کردن که فکر کنم اگه من هم تعریف کنم حسابی دلتون آب بشه، اما اشکالی نداره، اینجوری وادار میشید دیدارهای بعدی حتما حتما شرکت کنیدwink2

دیدار واقعا خوب و عالی بود از آقایان حمید و سینا و حامد بابت هماهنگی ها و زحماتی که کشیدن تشکرات ویژه میشهicon_questionicon_questionicon_question
سینا و حمید نشون دادن چنانچه از کار بیکار شدن، شغل تخصصی دیگه ای هست که میتونن از عهده اش بر بیان، در اون شغل سینی قرمز و کلاه سفید و قرمز الزامیه، حالا حدس بزنید اون چه شغلیه؟:55::55::55::55:

از مهسا جون و مریم جون بابت آب پرتغال تشکرات ویژه میشهlove51love51 و مجددا تولدتون رو تبریک میگم، همه آرزوهای قشنگتون رو براتون آرزو میکنمlove28love28

از پریا جون و مامان باباش هم تشکرات ویژه میشه، پریا، عزیزم خیلی خیلی خوشحال شدم که دیدمت، انشاالله دیدار بعد هم ببینمت گلم، دست مامان و بابای گلت رو ببوس که به ما افتخار دادن و تو جمعمون حاضر شدنlove51love51love51love51

آقا احسان و آقا یحیی جدا لطف کردین و اومدینicon_questionicon_question

دوستانی که از شهرهای دور و نزدیک اومدن ممنون، مرسی که همت کردین و اومدین، باعث سربلندی و افتخاریدicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

زوج های جمعمون، ممنون که با هم اومدین، شما فخر سایتمون هستیدlove51love51love51love51love51love51love51

دوست آقا احساس و آقا سینا و شیرین جان و خواهر سیده شهناز از شما هم ممنونم که دوستای ما رو همراهی کردین و تو جمعمون بودینicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

آقا مهدی کیک خوشمزه ای بود ممنون، هانی جان خیلی خیلی خوشحال شدم که پایان نامه ات رو با نمره عالی گذروندی، نوش جانت تبریکات ویژه عرض میکنم عزیزمlove51love51love51

شهرزاد جان از همراهیت ممنونم، خیلی خوش گذشت گلم، لواشکت هم خوشمزه بودlove51love51

بهار جون بابت بروشورها ممنون و شکلات سرکاریت هم خوش مزه بود، قیافه بچه ها موقع خوردن شکلات دیدنی بود:55::55:

آقا یحیی مرسی بابت هماهنگیهایی که برای انجمن حمایت از بیماران انجام دادی و میدی و برای سینما می خوای انجام بدیicon_question

آقا کاکاوند بابت اطلاعات مفیدتون ممنون به شدت دنبال از کارافتادگی هستمconfusedconfused اما فکر کنم به بیمه خدمات درمانی تعلق نگیرهconfused

بقیه دوستانی که حضور داشتن، از دیدارتون جدا خوشحال شدمlove51love51love51love51love51love51

آقا فرشید از اینکه آخر دیدار دیدمتون خیلی خوشحالم و هم صحبتی با شما مایه افتخار بود، انشاالله دیدارهای بعدی وقت داشته باشید و از اول دیدار بیاییدicon_question بازم مرسی از اینکه ما رو رسوندیدwink2

دوستانی که حضور نداشتید بارها ذکر خیرتون شد و جاتون خالی بود، امیدوارم دیدارهای بعد همه اعضای سایت حضور داشته باشن، تقدیم به همگیتونicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : shahrzad , Matilat , i3aran , hamid , h.kakavand , حمید , Narges , سحــــــــر , MAHDI , fireboud , seyeedshahnaz , Sina , pariya , khatoon25 , maryamm , Majid
سلاممممممممممممممم
اول بگم دلم براتون بازم تنگ شده...
دوم بگم حمید جون دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی اون روز..نمیدونی سحر جون چقد قربون صدقت میرفت اونطوری کار میکردی...اینم بگم یه اتفاقی اون شب باعث شد دیگه بین تو و سحر جون نشینم...
سینای عزیز که خیلی ازش ممنونم...به خاطر دینی که اون روز به خاطر من به مخابرات ادا کرد
حامد عزیز که انشاالله از سری بعد خوشحال تر از همیشه خواهد بود
مرسی از مجید که افتخار داد بالاخره
ندا جونم که خیلی خوشحالم کرد
مهسا و مریم عزیز که آخرش کادوهاشونو با من قسمت نکردند
هانی جون از اینجا هم فارغ التحصیلیتو تبریک میگم.مهدی سری بعد کیک یادت نره
فربد هم زودتر دستش خوب بشه
احسان یه اعتراف هم کنم..واقعا بهت سنت نمیومد...MR BABY FACE!
بهار جون خیلی خوب بودی خصوصا با سخنرانی عالیت
آرام جون با آرزوی موفقیتای بیشتر فور یو
پریای عزیز که خیلی خوشحال شدم از دوستی باهاش
یه چند تا از دوستان هم بودن که خیلی دورتر از من بودند..نشد زیاد باهاشون آشنا بشم
و اما...
دوست جون من یادتونه همیشه میگفتم کاش یه روز بیاد تو جمع ما...
خیلی دوست داشت اون روز بیاد ولی دیر رسید...به همگی سلام رسوند..
و من خیلی خوشحال شدم از دیدنش...
ایشالله دیدار بعدی خیلی زود زود زود بیاد...
(نزنید منو هاااا)به امید اینکه اون روز، روز تولد من باشهlaughing3
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : Aram , hamid , fireboud , Mehdi Marjani , h.kakavand , حمید , سحــــــــر , MAHDI , Narges , Sina , khatoon25 , maryamm , hamed , Majid
سلام به همگی
منم از همه کسانی که در دیدار حظور پیدا کردند تشکر میکنم
از حمید و سینا و حامد هم بازم تشکر میکنم که خیلی برای این دیدار زحمت کشیدن
امیدوارم در دیدارهای بعدی تعداد بیشتری از اعضا رو ببینیم البته ناگفته نماند که این دیدار بیشترین تعداد اعضا رو داشت
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : Aram , hamid , سحــــــــر , Narges , h.kakavand , khatoon25 , maryamm , hamed , Majid
سلام به همه دوستان
یعنی اعصابم خورده از دست اینترنتangry3angry3angry3
وایییی دیدار واقعا عالی بود خیلی خیلی خوش گذشتlove28 از همه نظر خوب بود هم خنده بود و هم بحثهایه جدی.....
مریم جون و مهسایه عزیزم واقعا چی بگم ازتون که هرچی بگم کم گفتم خیلی زحمت کشیدید خیلیییییییی دوستون دارم خیلی خیلی زیاددددددددد
مریم واقعا منم از اینکه کنارت بودم لذت بردم ولی طاقت نیاوردم اسمم مخفی بمونهlove51love51
بهاررررررر واقعا اونشب خوشحالم کردی و منو از تنهایی در آوردی هرچند که جایه پریا جون خیلیییییییی خالی بوددد
مرسی بهار جون که اومدی پیشم خیلی خیلی دوست دارم عزیزم love51love51
آرام جون خیلی خوشحال شدم که دوست خوبی مثل تو پیدا کردی خیلی مهربونی خیلی خانومی خوش به حاله شاگرداتlove51
سید شهناز و خواهرشون واقعا خیلی خونگرم خیلی دوست داشتنی love51love51
گلی عزیزمممم ماه، خانوم و فوق العاده خوش سلیقه واسه کادویه زیباشون گلی واسه تخصصت خیلی دعا میکنم امیدوارم موفق بشیlove51 راستی گلی میشه اسم گلها رو به من بگی؟ از شوهر مهربونتم خیلی تشکر کن واقعا آقا بودن
الی جون قربونت برم مرسی که زود با جمع صمیمی شدی خیلی تعریف ازت شنیدم خیلی دوست دارم خیلی ماهیlove51
نیکایه عزیزم ممنون که تشریف آوردی و خیلی خوشحالم که حضور داشتم و دیدمت و دوست خوبی مثل تو پیدا کردمlove51
شیرین جونم عاشق صمیمیتت شدم مرسی بابت ورزشی که با چاقو کردیlaughing3laughing3 از دوست عزیزتم که واقعا دوست داشتنی بود تشکر کن و بگو زود بیاد عضو بشه اگه نشدهlove51
باران جونم خیلی باهات نتونستم حرف بزنم اما دورادور نگاهم بهت بود مرسی که تشریف آوردین منم واقعا دلم واسه همتون تنگ شده
هانیه عزیزم بهت واقعا تبریک میگم آخه چقدر تو نازییییییlove51 خوشحال شدم که بیشتر با هم آشنا شدیمwink2
شهرزاددددددد یالا بگو چی شده؟؟؟؟؟؟ قربونت برم شهرزاد جونم مرسی از لواشکت خیلی خوشمزه بود و خیلی به خاطرش زحمت کشیدیمlaughing3
ندایه عزیزم باور نمیکنی چقدر از دیدنت خوشحال شدمممم خیلی دوست دارمlove51
پریا جونم ببخشید که انقدر از رو صندلی بلندت میکردم تقصیره سینا بودsmiling
قربونت برم که با بابا مامانت اومدی بهشون حسابی سلام برسون تازه کلی با مامانت حرف زدم و دوست شدم باهاشwink2
همه خانوما رو گفتم؟icon_cry
آقایون رو هم نمیگم دیگه خسته شدمsmiling
از همه آقایون تشکر میکنم مخصوصا حمید که کلی زحمت کشید اااااااا پارتی بازی نیست خدایی کلی زحمت کشید خبsmiling
نازنین آنارام ،پریا،ناهیدو همه دوستایی که نیومده بودن جاتون واقعا خالی بود فکر نکنین یادمون بهتون نبود کلی ازتون یاد کردیمlove51
دیگه واقعا خیلی نوشتم ببخشید
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : MAHDI , Matilat , hamid , nahid , Narges , seyeedshahnaz , Aram , pariya , khatoon25 , maryamm , مـه ســـا , ELI , hamed , nazaninn , Mehdi Marjani , shahrzad , Majid , goli61
سحر جون واقعا کلی ازمون یاد کردین ؟!sad2 یعنی از هممون ؟؟! wink2 مطمئن ؟ Rolleyes
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
سلام به همه دوستای گلم
واقعا خاطره جالبی برام رقم خورد
ایمان(همسرم) هم خیلی خوشحال بود که در جمع بچه های نازنین انجمن حضور داشت.
باران و همسر با معرفتش(جلال) هم زحمت کشیدن ما رو بعد از مراسم رسوندن.دستشون درد نکنه.
از همه دوستانی که خیلی خیلی زحمت کشیدن ممنونم.
خیلی دلم میخواد دوباره همه رو ببینم.
برای سلامتی همه دعا میکنم.
راستی سحر جان اسم اون گل اونطور که فروشنده گفت پامچال بود(شاید هم یه چیز دیگه باشه....laughing3)
 تشکر شده توسط : hamid , Matilat , fireboud , سحــــــــر , Narges , مـه ســـا , Aram , h.kakavand , maryamm , hamed , Majid
ناهید جونم خیالت راحت باشه از بچه هایی که نیومده بودن یاد شدlove51wink2
مرسی گلی جونه خوش سلیقهlove51
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : nahid , nazaninn , goli61
سلام
جمعه يكي از بهترين روزايي بود كه من تو زندگيم داشتم
يه روز واقعا خاطره انگيز
بي نهايت ازتون ممنونم كه يه حس خوب و خاطره ي ماندگار رو برام بوجود آورديد...
ما تو 29 بهمن كه مصادف با سپندارمزگان هم بود عشق واقعي رو حس كرديم
جاي همه ي اونايي كه نبودند خالي بود ...
تشكر ويژه از:
سينا ، حميد ، آقا حامد و مجيد عزيز به خاطر مديريت فوق العاده و عالي كه دارند و باعث پايداري اين جمع هستند.
مهدي و هانيه ي عزيزم كه خيلي باعث زحمتشون شدم و با مهربونيه بي حدشون منو شرمنده كردن. اميدوارم بتونم يه روزي جبران كنم. هيچ وقت نشون وفاداري مشكي رو از خودم جدا نمي كنم و به يادتونمicon_question
از پريا جون و آقا حامد، كه علاوه بر روز ديدار بازم بهتون زحمت دادم. پريا جونم خيلي دلم برات تنگ شده. اميدوارم اين دوران برات زود سپري بشه و سالم و سلامت باشيدicon_question. تو ذهنم مي بينمت وقتي كه دست پسرتو گرفتيlove28
مهسا و مريم ، الهي 100 سال زنده باشيد و سالمو سلامت به همه ي آرزوهاتون برسيد. اين يكي از بهترين تولد هايي بود كه رفتمicon_question
سحر جونم ، مصاحبت باهات خيلي شيرين و لذت بخشه ، باور كن خيلي دلم برات تنگ شد love28

ببخشيد كه اسم همه رو نگفتم.
ميدونيد كه همتونو دوس دارم و منتظرم كه تو ديدار بعدي ببينمتون love51

اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : fireboud , Sina , h.kakavand , pariya , maryamm , MAHDI , مـه ســـا , hamed , hamid , سحــــــــر , nazaninn , Aram , Prime , Majid , hanie
خیلی خوشحالم که به همه خوش گذشته
دلم برای همتون تنگ شده
از اینکه به یادم بودید ممنونم
بهار و سحر عزیزم، نوشته قشنگتون به دستم رسیدHeart
ولی اینطوری قبول نیستا، یه دفعه دیگه طلب من که خودم باشم و بتونم حق مطلبو ادا کنمBlush
هانیه جون به خاطر پایان نامه ات بهت تبریک میگم عزیزم، حسابی خسته نباشیlove51
امیدوارم خیلی زود دوباره بتونم تو دیدارها شرکت کنمwink2
بازم از همه تشکر میکنم که یادی از من کردندagreement2
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : khatoon25 , hamed , hamid , سحــــــــر , Aram , hanie
اینطوری که شما میگین از کفمون رفت!
این دفعه که نشد! شاید روزی دیگر ببینمتون.
خوشحالم که خوش گذشته بهتون!
 تشکر شده توسط : hamid , Aram , h.kakavand

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,550 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,784 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,181 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,839 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,716 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,248 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,902 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,037 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 14,942 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 17,338 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست