نظرسنجی: ديدار 29 بهمن را از لحاظ كيفيت با چه نمره اي ارزيابي ميكنيد ؟
10
37.50%
9 37.50%
9
41.67%
10 41.67%
8
0%
0 0%
7
8.33%
2 8.33%
6
0%
0 0%
5
12.50%
3 12.50%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 24 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار بهمن سال 1389
سلام
یعنی چی هروقت من نمیام خوشتر می گذره بهتون ؟؟Angelicon_cryicon_cry
نمی گین ما که نیومدیم حسودیمون می شه ؟ rolleyesrolleyesangry

خوب حالا شوخی کردم ... خیلی ممنون که خوش گذشته بهتون !wink2wink2
سی و پنننننننج نفررررر ؟؟؟؟ icon_cryicon_cry
کجا نشستین ؟... جاتون شد ؟ :55:
اسم شرکت کننده ها چی بود ؟:35::35:laughing3
چرا اسمایی رو گفتین که من نمیشناسم ؟ کی بودن ؟ confused2
حمید ، سحرم بود ؟ wink2
اگه بود که هیچی ، اگه هم نبود پس چرا گفتی دیدار ،عالی بود ؟ Angel
ببخشید صندلی داغ مگه نیست اینجا ؟ confused
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : anaram , TootFarangi , hamid , maryamm , Matilat , سحــــــــر
سلام
منم خيلي دوست داشتم كه بيام ولي نشد.اميدوارم كه قرار بعدي بتونم بيام و با همتون اشنا بشم.مطمعنم كه همتون فرشته ايد.و از نزديك بيشتر بيشتر بيشتر دوستون خواهم داشت.
تولد مهسا و مريم جان هم مبارك هزار سال به اين سال ها با سلامتي. icon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : hamid , مـه ســـا , maryamm , Matilat , سحــــــــر , hamed , Majid
salam be doOstaee khoObam
misi az hamaee doOstaee ke zahmat keshidan o in didar o tadarok didan va in jame khoOb o khosh ro hamahang kardan
khaili khoshhalam ke ba doOstaeee khoObi ashna shodam hamatoon o khili doOs daram va koli ham delam vasatoon tange
1000ta vase hame doOstaeee mehraboOnam icon_question
نبایـــد وایســــم باید بـــرم جلوتـــر
نبـــایـــد وایســـم
نبـــایــــد وایسیـــم
بریم برسیــــم به چیزایی که خواستیــــم
agreement2

تشکر شده توسط : hamid , مـه ســـا , maryamm , i3aran , Matilat , h.kakavand , حمید , سحــــــــر , hamed , Majid
من فقط یک کلمه میگم کهHeart متشکرم از همتون Heart

تشکر شده توسط : maryamm , khatoon25 , i3aran , Matilat , Aram , shahrzad , h.kakavand , حمید , سحــــــــر , Majid
من از همه دوستان جديد و قديم تشكر مي كنم كه در جمع ما اومدن. لحظه اي كه رسيدم باورم نمي شد چون تقريبا بيشتر بچه ها رو نمي شناختم.
اين نشونه پويايي اين انجمنه كه درجا نميزنيم و هر روز دوستاي جديدي پيدا مي كنيم.
به مهسا و مريم دوباره تبريك مي گم و اميدوارم هميشه موفق باشن.
از دوستان قديمي كه هم نبودن يادي بود و اميدوارم در دفعات بعدي ببينيمشون. نازنين عزيز و مرتضي جان و علي گل و از همه مهمتر پريا خانم كه دفعه بعد 3 تايي ميان و مارو بيش از حد خوشحال مي كنن.
از دوستاني هم كه از راه دور اومدن مثل ميرعلي عزيز گلي خانم و همسرشون سحر و بهار عزيز هم واقعا تشكر ويژه دارم.
از پريا عزيز كه با پدر و مادرش تشريف آورده بود هم ممنونم و اميدوارم تو سفر آينده هم ببينمشون.
ندا خانم هم قدم رو چشم ما گذاشتن. دلمون واسه آقا امير هم تنگ شده بود.
هر دفعه كه با دوستان جديدي آْشنا ميشيم قطعا به داشته هامون تو اين انجمن اضافه ميشه و همه ما بهشون افتخار مي كنيم. فقط بايد قدر اين دوستيا رو بدونيم. همه ما هر كاري از دستمون برمياد براي حفظ اين دوستيا بايد انجام بديم چون يه دوست خوب بزرگترين سرمايه تو زندگي ماست. اميدوارم از همه بچه ها بتونيم براي پيشرفت اين انجمن استفاده كنيم.
راستي هاني اونشب يكم استرس داشت چون فرداش دفاع پايان نامه اش بود تو دانشگاه تهران. اين خبرم بدم بهتون كه با نمره 19.75 فارغ التحصيل شد و از همتون تشكر كرد. شيرينيش هم كه پيشاپيش تو ديدار به همتون دادم ولي متاسفانه يادم رفت تو جمع بگم.RolleyesShy
اميدوارم ديدارهاي بعدي هم به بهترين نحو برگزار بشه
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : nazaninn , مـه ســـا , maryamm , khatoon25 , fireboud , Sina , Mehdi Marjani , Matilat , Aram , hamid , h.kakavand , حمید , سحــــــــر , goli61 , pariya , hamed
مهدي جان تبريكات صميمانه من و به هاني جون برسون love51
خوشحالم كه سايت روز به روز پربار تر و پر يار تر ميشه agreement2
فقط مهدي اون جايزه من و هم آورده بودي يا نه؟ Dodgy كي ميخواي بديش به من؟
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : Matilat
سلام به همه

قبل از هر حرفی باید از پدر و مادر عزیز پریا جون تشکر کنم که واقعا ما رو خیلی قابل دونستن و زحمت کشیدن آمدن و باعث شدن که پریای عزیز رو ببینیم پریا جون واقعا که پدر و مادر عزیزی داری و باید به داشتنشون افتخار کنی و شک ندارم که تو هم قدر می دونی و خوب هستی که همراهیت کردن تا در کنار هم باشیم عزیزم از طرف من خیلی خیلی ازشون تشکر کن ممنونم ازشون که افتخار دادن و در جمع ما نشستن و من می دیدم که چه قدر پیگیر و مشتاق به بحث هایی که در مورد ام اس بود گوش می دادن واقعا خوشحال شدم

من واقعا از بابت هدیه ها خیلی خیلی خیلی خجالت زده شدم اصلا تا چند دقیقه روم نمی شد به بچه ها نگاه کنم به خدا اگه می دونستم یه همچین کاری می خواد انجام بشه اسمی از تولد نمی آوردم

من عاشقه اینم که وقتی جایی میریم من دوستام رو مهمون کنم و وقتی شوخی شوخی حرف از مهمون کردن اومد من برای خودم جدیش کردم و گفتم چه دلیلی بهتر از اینکه قبل از قرار تولد مهسا جونه و بعدش هم تولد من ولی به خدا نمی دونم با چه زبونی و چه جوری از لطف دوستانم تشکر کنم اصلا هروقت یادم می افته کلی خجالت می کشم از همتون هزاران بار ممنون

خوب حالا اگه دوستان اجازه بدن من اول از دوستایی که برای اولین بار آمده بودن تشکر کنم

گلی عزیز love51وااااای انقدر خوشحال شدم که آمدی از همسرت هم خیلی تشکر کن از راه دور امدن خیلی همت می خواد که من بهتون تبریک می گم به خاطر این همت و این خوشبختی که تو زندگیتون هست ایشالله که روز به روز خوشبخت تر باشید عزیزم هدیه ات رو خیلی دوست دارم و واقعا شرمنده کردین گلی جون همسرتون هم خیلی زود و راحت با همه آشنا شدن بازم ازشون خیلی تشکر کن

آقا احسان ممنون از اینکه با اینکه سخت بود آمدید و دوستتون هم که شما رو همراهی کرده بود

شیرین عزیز از بابت چاقوwink2 هم ممنونlove51

حسین آقا ممنون از اطلاعاتتون و پیشنهاداتی که دادین

آقا فربد
با اینکه زیاد صحبت نکردین ولی ممنون از آمدنتون

نرگس عزیز خوشحال شدم دیدمت با اینکه اولین بار بود دیده بودمت انگار خیلی وقت بود می شناختمتlove51

الی جون ممنون از بابت هدیه ی قشنگت عزیزم تروخدا ببخشید من متوجه نشدم شما کی رفتین فکر کنم که اون موقع که من و هانی جون جایی رفتیم شما رفته بودین خیلی دوست داشتم می تونستم بیشتر باهات صحبت کنمlove51

آرام جان ممنون از آمدنت و صحبت های زیباتlove51

شهناز و سیمین عزیز خیلی خوشحال شدم از دیدنتون و ممنون از هدیه هاتون سیمین جون مرسی از بابت کاری که بهم گفتی انجام بدم مطمئن باش حتما به یادت خواهم بود ایشالله که دوباره قسمتت بشه و بریlove51love51

ندا جون خیلی خوشحال شدم که دیدمت ایشالل که باز هم ببینیمت مهسا حق داره که انقدر دوست داشته باشهlove51

باران جان عزیزم love51به شما هم به خاطر اینکه زوج خوشبختی هستین خیلی خیلی تبریک می گم و ممنون از اینکه خودتون رو رسوندین و افتخار دادین تو جمع ما باشین از همسرت هم خیلی تشکر کن

آقا مهدی
با اینکه درگیر بودین و کار داشتین ممنون از اینکه آمدین

از دوست سینا هم خیلی تشکر می کنم که لطف کرد و آمد سینا یادت نره تشکر کنی از طرف من

دو تا از خانوم ها متاسفانه هرچی فکر می کنم الان اسمشون یادم نمیاد ولی می دونم که کنار هم نشسته بودن که کنار یکیشون شیرین و کنار یکیشون هم نرگس نشسته بود خوشحال شدم از دیدنتون اگه اینجا آمدین ممنون میشم که به ذهنه از بین رفته ی من کمک کنید و اسمه قشنگتون رو بهم بگیدlove51love51

اسمه یکی از آقایون رو هم یادم رفت ولی گفتن که جمعه عضو شده بودن و دیر تر از بقیه هم آمدن و در مورد سینما پیشنهادی دادن ممنون از تشریف فرماییتون ایشالله باز بتونیم تو قرار های بعدی ببینیمتون

حمید و سینا هم که واقعا شرمنده کردن از بابت پذیرایی من که کلی خجالت کشیدم سینا هم که دستش دردنکنه به خاطر چاقو خیلی خیلی زیبا بودlaughing3 ولی سهمه کیک من و مهسا رو خوردین و من هنوز چشمم دنبال اون کیکس چون واقعا خوشمزه بود حمید در ضمن لیست یادت نره راستی حمید واقعا به IQ پایینت پی بردماlaughing3 اگه سحر نبود معلوم نبود تو چه جوری می خوای متوجه منظور من بشیangel

شهرزاد جونم خیلی ناراحتم از اینکه وقت نشد بیشتر باهم باشیمlove51

آقا حامد مرسی از اینکه زحمت کشیدین و با اینکه حال پریا جون مساعد نبود آمدین ممنون از تقسیم کیک عادلانتون من حسابی به پریا تبریک می گم به خاطر داشتن همسری مثل شما آقا حامد خودتون می دونین که من تا از شما اجازه نگرفتم هیچ چی نگفتم ولی باید قول بدین که با آمدن گل زندگیتون مثل همیشه کنارمون باشین

بهار عزیزم
خوب شد که لاکت رو آورده بودی که تجدید کنی و گرنه دستات به خاطر کنده کاریه من یه خط در میون می موندlaughing3love51

هانیه جون چه قدر خوشحال شدم که تقریبا کنار هم بودیم ولی این مهدی نذاشت من بیشتر باهات حرف بزنم زودی اومد جای من رو گرفت فکر کنم ترسید که من بیشتر پیشت براش خط و نشون بکشم هانیه جون بازم هزار بار از هدیه ات ممنون واقعا همون چیزی بود که دنبالش بودlove51

آقا مهدی به خاطر کیک خیلی خیلی ممنون کلی شرمنده کردین فوق العاده خوشمزه بود ببخشید اگه اذیتتون کردما

آقا مجید هم کلی عوض شده بود و مثل همیشه ارشد ترین همه سینا هم تا وقت گیر می آورد اذیتت می کرد عروسی کی میشه ایشالله ما بی صبرانه منتظریم

آقا میرعلی خیلی ممنون از اینکه سهم لواشکتون رو دادین به ما اگر نمی دادین مثل کیک چشمم باید می موند دنبال لواشکlaughing3

آقا حمید مرسی که مثل همیشه حضور داشتین ولی به خدا من خداحافظی کرده بودماicon_cry

خیلی دارم فکر می کنم که دیگه کیا بودن هی مدل نشستن ها رو میارم تو ذهنم فکر کنم دونفر رو از قلم انداختم تروخدا ببخشید اگه یادم رفته ها ولی حسابی باید ازتون تشکر کنم که آمدین ولی من الان به ذهنم خطور نمی کنه

یه نفر عزیز و بسیار بسیار بسیار دوست داشتنی
رو هم خودم می دونم نام نبردم و خودش می دونه که چرا عزیزم خیلی خیلی خوشحالم که دیدمت و بیشتر از هرچیزی اینکه تونستم کنارت باشمlove51love51love51

خوب حالا بریم سراغ غایبین

نازنین جون خودت می دونی که 2 بار بهت زنگ زدم ولی ناکام موندم و همش چشم انتظار بودم که تو از پله ها بیای بالا و من بدو بدو بیام پیشتsad2 جات رو هم خیلی خالی کردمlove51

آنی جون به تو هم زنگ زدم ولی فکر کنم درگیر عروسی بودی ولی جات رو خالی کردمlove51

پریا جونlove51 به محضه شنیدن نیامدنت بهت زنگ زدم ولی گوشیت خاموش بود خیلی خیلی دلم می خواست ببینمت و قبل از اینکه آقا حامد رو ببینم همش تو جمع دنبالت می گشتم ولی پریا جون آقا حامد کلی جات رو خالی کرد و کلی هم از زحماتت تشکر کرد

ناهید جون خیلی دلم می خواست دوباره ببینمت چون دفعه ی قبل تا شما آمدی ما می خواستیم بریمlove51

جای سعیده رو هم خالی کردم

مرتضی هم که اصلا نمیگه و نگفت که کجا بود و چرا نیامد

علی آقا هم از همشهریاشون بودن ولی خودشون نبودن و همش تقصیر علی آقاست که نازنین هم نبود

سارا جون ( شکلات ) خیلی هم تو فکر تو بودماlove51

وای از بس فکر کردم الان دیگه اسمه خودم رو هم فراموش کردم اگه باز یادم اومد می نویسم

خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : nazaninn , nahid , anaram , khatoon25 , fireboud , مـه ســـا , i3aran , Narges , Mehdi Marjani , Matilat , Aram , shahrzad , hamid , h.kakavand , حمید , سحــــــــر , goli61 , seyeedshahnaz , pariya , hamed , Majid
واي خدااااااااااااااااااااااااااconfused
من هي ميام به روي خودم نيارم نميشهconfused
مريم جون مرسي كه بيادم بوديlove51
خيلي خوشحالم كه به همتون خيلي خوش گذشتهsmiling
واقعا حسوديم شد و ميشهBlush
اميدوارم ديدارهاي بعدي هم به اين خوبي باشه و ايندفعه من حتما حتما شركت كنم توي ديدار ( تازه قول ميدم دفعه ي بعد كلي شيريني و كيك هم واستون درست كنمSmile (52))
خيلي هيجان انگيزه كه توي اين ديدار اينقدر از بچه هاي تازه ي سايت شركت كرده ان agreement2
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : maryamm , Aram
مريم جونم قربونت برم دل منو آب كردي با اين مراسمي كه تعريف كردي ايشالله ديدار بعدي نفر اولي كه مياد خود منم
طفلي علي چه گناهي داره بنده خدا حتي كلي اصرار كرد به من كه بيام كنار شماها ولي خودت ميدوني كه من كلاس داشتم و اصلا نميشد غيبت كنم
ولي دوستون دارم و اون روز هم كلي بهتون انديشيدم ممكنه تو ديدار بعدي كه فك كنم ارديبهشت باشه طبق روال گذشته سوپرايز بشيد اوري بادي فكرتون و اصلا منحرف نكنيد عمرا كسي بتونه حدس بزنه agreement2
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : anaram , maryamm
(2011/02/20, 10:19 AM)nazaninn نوشته است: ممكنه تو ديدار بعدي كه فك كنم ارديبهشت باشه طبق روال گذشته سوپرايز بشيد اوري بادي فكرتون و اصلا منحرف نكنيد عمرا كسي بتونه حدس بزنه agreement2
مثلا فك كنم نازنين و علي با يه بچه بغل پيداشون شه .
بگن اوووووووووووووواَاَاَاَ . ما كلي وقته ازدواج كرده ايم . اينم نينيمونه . خواستيم شما رو سورپرايز كنيم laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

آنارام باشید

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,584 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,849 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,220 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,894 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,749 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,289 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,952 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,096 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,030 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 17,430 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان