نظرسنجی: ديدار 29 بهمن را از لحاظ كيفيت با چه نمره اي ارزيابي ميكنيد ؟
10
37.50%
9 37.50%
9
41.67%
10 41.67%
8
0%
0 0%
7
8.33%
2 8.33%
6
0%
0 0%
5
12.50%
3 12.50%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 24 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار بهمن سال 1389

سلام صبح همگی بخیروخوشی ،حتما به همه خوش گذشته جای منم خالی، منم دوست داشتم شما عزیزان را از نزدیک ببینم حیف و صد حیف ،انشاءالله در دیدارهای بعدی، ارزوی سلامتی شما را دارم.

icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : hamid , hamed , maryamm , Matilat , سحــــــــر
جاي من خالي بود ديگه مطمئن باشم؟؟
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
سلام خدمت دوستای عزیزم
از همه کسانی که دیروز زحمت کشیدن و از گوشه و کنار ایران به دیدار اومدن واقعا سپاسگذارم . جای همه دوستانی هم که در دیدار حضور نداشتن قطعا خالی بود .

دیدار از نظر من واقعا عالی . تک تک دوستان عالی بودن و واقا به قول بچه ها فرشته ناز ام اسی بودن

فکر کنم این دیدار یکی از افتخارات ام اس سنتر تا الان باشه . چون رکورد مهمانان شکسته شد و دیروز حدود 35 نفر در دیدار شرکت کردند .
واقعا عالی بود من خودم به شخصه خیلی لذت بردم از هم صحبتی با دوستان
انشالله قسمت شه تا باز هم در کنار هم باشیم

دوستان چند باری هست که ما بعد از دیدار ، یه نظر سنجی برای ارزیابی دیدار ترتیب میدیم تا سطح کیفیت دیدار رو ارزیابی کنیم .
از همه کسانی که در دیدار شرکت کردند تقاضا دارم تا در نظر سنجی شرکت کنن

تمام برگه های پیشنهادات و انتقادات رو خوندم . حتما پیشنهادات بررسی میشه امیدوارم با پیشنهادات خوبتون روز به روز بهتر بشیم و بتونیم گامی موثر در جهت دستیابی به اهدافمون برداریم

بازم از همه ممنونم . زور بسیار خاطره انگیزی بود . مجددا تولد مهسا و مریم رو تبریک میکنم و براشون آرزوی بهترین و شادترین لحظات رو دارم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nazaninn , مـه ســـا , hamed , pariya , i3aran , khatoon25 , ELI , maryamm , Narges , Matilat , Aram , h.kakavand , حمید , سحــــــــر , seyeedshahnaz , Majid
مي دونم باورتون نميشه!

ولي باور كنين دلم براتون تنگ شده...

بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , khatoon25 , hamed , hamid , maryamm , Narges , Matilat , shahrzad , h.kakavand , سحــــــــر , seyeedshahnaz , Majid
با سلام به همه دوستان خوبم خیلی دلم برای همه تنگ شده واقعا لذت بردم 29 بهمن 88 هیچوقت فراموشم نمیشه همتونو دوست دارمHeart
 تشکر شده توسط : hamed , مـه ســـا , fireboud , ELI , hamid , maryamm , Narges , khatoon25 , Matilat , Aram , h.kakavand , حمید , سحــــــــر , seyeedshahnaz , Majid
سلام به همه دوستای خوبم .
خوشحالم از اینکه ام اس بهونه ای شد تا دوستای خوبی داشته باشم و یه روز خوب و به یادموندی رو در کنارشون سپری کنم .
امیدوارم این دیدار سرآغاز دیدارهای بزرگتر و برنامه های قشنگتری باشه که در اون افراد زیادی شرکت می کنند . حتما با وجود شما دوستان این اتفاق دور از دسترس نیست .
اسم نمی برم و از همه دوستانی که در این جمع حضور داشتند ، بخاطر حضور گرمشون تشکر می کنم و به همه اونهایی که حضور نداشتند می گم که واقعا جاشون خالی بود و امیدوارم تو دیدارهای بعدی شرکت کنند .

خداوندا ، سرنوشت مرا خیر بنویس . تقدیری مبارک ، تا هر چه را تو دیر می خواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود می خواهی دیر نخواهم .
 تشکر شده توسط : pariya , nazaninn , khatoon25 , مـه ســـا , ELI , hamid , i3aran , maryamm , Narges , Matilat , Aram , h.kakavand , حمید , سحــــــــر , seyeedshahnaz , Majid
از همه دوستان(حمید و سینا و حامد و مهسا و مریم و مهدی و...) تشکر شد اما 2 نفر را یادمون رفت از بهار خانوم بابت آبنبات چوبی(حسابی سره کارمون گذاشت تموم نمیشد ، خوشمزه هم بود دلمون نمیومد نخوریم) و بروشور های گیاه خواری و حمایت از حیوانات و از شهرزاد خانوم برای لواشک ها تشکر کنیم و در آخر از همه کسایی که از دوره و نزدیک تشریف آوردند.
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hamid , hamed , maryamm , Matilat , shahrzad , h.kakavand , حمید , سحــــــــر , Majid
با سلام به دوستان عزیز،جدیدوگلم .از اشنایی با شما خیلی خوشحالم فکرش رو نمیکردم جمع شاد و مثبت باشه نیکای عزیزم امیدوارم خیلی زود ببینمت،همه ی شما خیلی خیلی خوب بودید.دلم براتون تنگ میشه.icon_question

گفت: احوالت چطور است؟
گفتمش:عالی است،
مثل حال گل!
حال گل در چنگ چنگیزمغول!(قیصر امین پور)
 تشکر شده توسط : hamid , hamed , i3aran , fireboud , maryamm , مـه ســـا , Narges , khatoon25 , Matilat , h.kakavand , حمید , سحــــــــر , Majid
سلام به تمام دوستان گلم
از اینکه نتونستم تا پایان وقت کنارتون بمونم معذرت میخوام امیدوارم پا بده تو یه فرصت مناسب جبران کنم هر چند این دلتنگی هیچوقت جبران و جایگزین نمیشه ولی چاره ای نداشتم باید میرفتم
خلاصه اینکه همتونو دوست دارم دلم هم تند تند براتون تنگ میشه
راستی من فرصت نکردم برگه خودمو پر کنم ولی میخواستم بگم برانه دیدارها را در صورت امکان بنا به مناسبت خاص یا نمیدونم به هر بهمنه ترتیب ندین یه جورای برنامه دیدار مشخص شده در زمان و مکان خاصی باشه مثلا در طول سال دو مرتبه و هزینه این دیدار ها هم به کمک تمامی کاربران به صورت ماهانه جمع آوری بشه یعنی در طول ماه یه مبلغ ناچیز میتونه به پایدار بودن این جمع کمک بزرگی بکنه حلا این پیشنهاد من بود شما در موردش نظر بدین agreement2
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : fireboud , hamed , maryamm , hamid , Matilat , Aram , h.kakavand , حمید , سحــــــــر , Majid
سلام

از همه ممنونicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionlove51love51love51love51love51love51

فکر نکنید در همین حد ها

فردا میام می خوام طومار تشکر بنویسم

امروز هم دلتون بسوزه سرکار نرفتم:35::35::35:agreement2agreement2agreement2

ولی عجب روزی بود دیروز و عجب دیداری بودicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

فردا طوماری بنویسم و از همه تشکر کنم

هنوز از خجالت دارم آب می شمBlushBlushBlushBlush
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
 تشکر شده توسط : hamid , khatoon25 , Matilat , h.kakavand , سحــــــــر

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,587 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,854 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,220 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,896 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,749 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,289 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,954 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,103 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,033 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 17,430 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست