امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دکتر عالیشاهی و درمان ام اس
سلام دوستان.من شنیدم دکتری به نام عالیشاهی در اتریش تونسته ام اس رو درمان کنه. اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم برام بنویسه.icon_question
یا من اسمه دوا و ذکره شفاء
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi
در اتریش یه کلینیکی هست که یه بخش برای بیماران ام اس هست دکتر ایرانی تا سال85 مطمئنم نداشت.جالبه اونجا درمان رو دردارودرمانی نمیدونن مگر در زمانهای بحرانی اونم موقتی و تحت نظر مستقیم پزشک .بیشتر ورزش درمانی و روان درمانی بود مداواشون.حتما براتون خبر میگیرم میگم
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : arezoo_azizi , ساغر , dr.dentist , aylar , yummy , Hasty , maedeh , Ali 324 , فریبا , ارزو , Amirsam , عمومهربان , احمدرضا , afsaneh , ساحل
من شنیدم یه دستگاهی درست کرده که با اون خیلی بیماریها رو درمان میکنه.یه نفر هم میشناسم که برای درمان رفته اتریش ولی هنوز نمیدونم جواب گرفته یا نهconfused2؟
یا من اسمه دوا و ذکره شفاء
خوب میدونید منظوره اونا از درمان چیه؟فرق معنایی داره با معنی عام درمان از نظر ما!
دستگاههای توانبخشی حرکتی یا همون مثلا واکر و حتی وسایل تقویت کننده عضلات که تو این کلیلینیک وجود داره برای اونا هدفه.مثلا ناتوانی در دست گرفتن اشیا در مدت زمان خاص با یه سری تمرین توی یه خانومی اون موقع اثر کرده بود ازمایش کرده بودن رو بیمارای با موارد مشابه نتیجه گرفته بودن بهد تو ژورنال زدن که درمان ام اس برای مشکل حرکتی دست پیدا شد الان هم به گمونم یه مورد مشابه اینجوری بوده خبرش به گوشتون رسیده
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : aylar , yummy , ساغر , dr.dentist , غزل , maedeh , ارزو , عمومهربان
محقق ايراني، سرطان را درمان کرد

جام جم آنلاين: نخستين بار در جهان ، علي عاليشاهي محقق ايراني به شيوه جديدي از درمان سرطان و بيماريهاي صعب العلاج از طريق امواج بيوالکتريک و بيو الکترومغناطيس دست يافت.

به گزارش واحد مرکزي خبر ، در اين اعلام جهاني که امروز - جمعه - با حضور شمار زيادي از بيماران درمان شده به اين روش در آمفي تئاتر دانشگاه اميرکبير برگزار شد ، تعدادي از پزشکان و استادان مهندسي پزشکي نيز حضور داشتند .

عاليشاهي گفت : هزاران ميليون سلول بدن موجودات زنده از جمله انسان ، حاوي امواج بيوالکتريک و الکترومغناطيسي است که تعادل اين امواج در بخشهاي مختلف سلول نشان دهنده سلامت و جواني سلول زنده است .

وي معتقد است همه بيماري ها حتي بيماريهاي ژنتيکي نتيجه نابساماني و بهم خوردن تعادل بيوالکتريکي و بيو الکترومغناطيسي در سلولهاي بدن است و از اين طريق مي شود با تنطيم و برگرداندن اين جريانات به سلول ، بيماري را درمان کرد .

عاليشاهي که موسس انستيتو علمي با نام وادي الايمن علي در وين است ، مي گويد : کروموزم ها در هسته سلول ، ديواره سلول شامل پوسته داخلي و خارجي و همچنين کانالهاي سلولي همگي داراي بارهاي الکتريکي و الکترومغناطيسي هستند که تعادل آنها لازمه سلامتي سلول است .

وي بر اساس نتايج تحقيقات گروه خود که در وين در مدت 8 سال گذشته انجام شده است ، افزود : نابساماني هاي بيوالکتريکي کروموزوم ها عامل 20 درصد بيماريها از جمله سرطان ، اين بي تعادلي در ديواره و کانالهاي سلولي باعث 50 درصد بيماريها ، نابساماني هاي قطب ها و عوامل توليد کننده انرژي در سلول که اصطلاحا به باتري سلول موسومند موجب 30 در صد بيماريها از جمله بيماريهاي مغز و اعصاب و گرفتگي هاي عروق بدن است .

عاليشاهي که خود کارشناس و محقق بيولوژي است در فرضيه خود که آن را در درمان سرطان و "ام اس" به کار گرفته معتقد است : حتي با حفظ بالانس بيوالکتريکي و مغناطيسي سلول مي توان روند پيري را مهار کرد که البته اين امر با وجود انرژي ها و امواج بيروني که مختل کننده تعادل الکتريکي سلول ها هستند ، در شرايط کنوني امکان پذير نيست .

به گفته وي ، مراحل کار و تحقيقات او از سال 2000 ميلادي در وين با راه اندازي مرکزي که با تدابيري خاص مانند ايجاد سازه در زيرزمين و کاربرد لايه هاي مختلف فلزات از جمله طلا براي حذف امواج الکتريکي و الکترومغناطيسي محيط پيرامون انسانها ، ساخته شده ، آغاز شده است .

عاليشاهي مرحله نخست کار خود را پس از طراحي تئوري هاي اوليه کار بر روي سرطان سارکوم استخوان در پاي سگ اعلام کرد و گفت : اين عمليات بر سارکوم پاي سگ و زير نظر دکتر چرني از استادان ارشد سلولي دانشگاه وين انجام گرفت .

تومور سرطاني سگ پس از قرار گرفتن در دستگاه ابداعي و دريافت 4 ساعت از امواج بيوالکتريکي کوچک و جمع شد و پس از خارج کردن اين تومور از بدن سگ ، ديگر نشانه اي از سلولهاي سرطاني در آن مشهود نبود .

وي گفت : تاکنون بر اساس آخرين دستورالعمل درماني در اين مرکز به شيوه اي با انجام 3000 ميليارد عمليات الکتريکي و الکترومغناطيسي در سلول دست يافته ايم و پس از گرفتن مجوز از دولت اتريش ، با اجراي اين عمليات بر بيش از 300 بيمار به نتيجه 80 درصدي درمان کامل بيماري دست يافته ايم .

عاليشاهي بر اساس تئوري پروفسور تالينيو از دانشگاه چني واشنگتن که مي گويد در درون سلولها در هر ثانيه هزاران نوسان صورت مي گيرد معتقد است اين نوسانها در هر ثانيه 27 هزار ميليارد بار است که عدد شگفت انگيزي است .

او مي گويد بزودي محققان مرکز وادي الايمن علي جدول دقيقي از نوسانات سلولي منتشر خواهند کرد .

بنابر اين گزارش در حال حاضر در اين مرکز که در وين قرار دارد ، بر اساس دستورالعملي خاص که براي هر بيماري متفاوت است ، مقدار مشخصي از عمليات بيوالکتريکي و بيوالکترومغناطيسي در بدن بيماران طي يک تا ده جلسه منتقل مي شود که مي تواند بر اساس اين تئوري ، نابساماني هاي الکتريکي سلول را برطرف کند .

عاليشاهي همچنين از ثبت اختراع منحصر به فرد مرکز خود در امريکا خبر داد و گفت : آزمايشهاي انجام شده در اتريش حاکي از آن است که روش بيوالکتريک و بيوالکترومغناطيسي درماني موجب شادابي سلولها و خودکشي سلول هاي سرطاني مي شود و هيچگونه عارضه اي ندارد .
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : hanie , najva , هانیه , dr.dentist , سـاناز , nahid , esmaeil , MFhealth , parisa2011 , Hasty , غزل , zenith , نازلی , maedeh , زهرا59 , hamedtifani , Ali 324 , فریبا , AVID2000 , successful , Amirsam , عمومهربان , احمدرضا , ساغر , ساحل , min00 , zahra k
یعنی با این روش ام اس کاملا درمان میشود؟ یا شده است؟
آقا سینا هنوز از دست من ناراحتی که جوابمو نمیدین ؟
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
سلام به نظر من منطقی به نظر می رسه. یه همچین درمانی بیشتر امیدوار کننده است. اگر در طولانی مدت اثراتش اثبات بشه قابل قبول میشه. خیلی از درمانها بعد از مدتی رد میشه! من که خوشم اومد شما چه طور؟sad2happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
برای اولین بار تولد را درک کنید فرصتهای ناب تکرار نمی شوند. من امشب هفت شهر آرزوهایم را گم کرده ام. اینجا ستاره ها پنهان شده اند. تا به خویش آمدم تمامم تباه شد........

طبق جستجویی که من کردم بیشتر در حد ادعا بوده تا ارائه نتایج واقعی چون هیچ خروجی نداشته این روش درمان تا الان !
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : seyyed reza , najva , Saina , nahid , ارزو , ساغر , ساحل , هانیه , عمومهربان
به نظره من همه ادعا مي كنند كه اين همه ادعا درد مارو درمان نمي كنه .ما به درمان قطعي نياز داريم.خدايا دستمان به طرف توست دستمان را بگير.rolleyesrolleyesrolleyes[/color]
 تشکر شده توسط : sattar
نگران نباشید دوستان. من بهتون قول می دم تا صد سال دیگه درمانش حتما پیدا می شه!!!angry
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج مقدماتی اما امید بخش در درمان «ام.اس» محمود 1 2,423 2019/11/20, 08:53 AM
آخرین ارسال: ارزو ش
  پیوند سلول‌های بنیادی خونساز 'ممکن است بزودی درمان اصلی ام اس شود' hamid 2 3,387 2018/03/20, 11:59 AM
آخرین ارسال: N@RGES
  شناسایی پروتئینی به عنوان کلید درمان ام اس nahid 1 2,700 2017/04/30, 03:55 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  کشف ﻣﺤﻘﻘﺎﻥ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﭘﺮﯾﺴﺘﻮﻝ ﺍﻧﮕﻠﯿﺲ‏ برای درمان MS warrior 121 98,077 2016/11/16, 01:25 AM
آخرین ارسال: nanaz
  نتایج تحقیقات خارجی درمان ام.اس با سلول‌های بنیادی mohammad.ali 59 42,084 2016/07/18, 12:13 AM
آخرین ارسال: sia
  تحولی بزرگ در درمان نابینایی nahid 1 3,215 2016/05/09, 08:11 PM
آخرین ارسال: nahid
  پيوند موفقيت آميز مغز استخوان براي درمان ام اس maya 21 14,127 2015/07/13, 09:32 AM
آخرین ارسال: gor911
  سلول‌های پوستی خوک کلید جدید درمان بیماری‌های عصبی انسان niloofary 4 4,331 2015/05/11, 11:38 AM
آخرین ارسال: helli
  دستیابی به یک روش جدید برای درمان ام اس الیاس 4 5,612 2015/04/16, 10:42 AM
آخرین ارسال: sweetbasil
  درمان معجزه‌گر بیماری ام‌اس با پیوند سلول‌های بنیادی aztab 5 8,084 2015/03/19, 06:09 PM
آخرین ارسال: مینا میلانی

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست