•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 24
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو مبتلا به ام‌اس با یکدیگرازدواج نکنند ؟
رها جان، آقا امید...
من نمیگم مخالفم یا موافق. فقط میگم اگه این دو فرد با این شباهت های اخلاقی پیش مشاور برای ازدواج برن و تست شخصیت بدن به احتمال زیاد مناسب تشخیص داده نشن...
چون لازمه یه ازدواج مکمل بودنه نه شبیه بودن...icon_question
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : محمد ارجمند پور , 0MID , rahaaa
من از یه جهت وصلت دو فردی که هم درد هم هستن رو تایید میکنم و اون این هس که از همه مشکلات هم آگاهن اما به شرطی که با هم صادق باشن و واقعا باز تاکید میکنم واقعا همو دوس داشته باشن تا در هیچ مرحله از زندگیشون نه حرف اطرافیان نه برخوردشون تاثیر منفی در ازدواجشون نداشته باشه ودر ضمن از همون اول همه واقعیتا رو بگن و تا آخر پایه هم باشن
وگرنه ام اس چندان نمیتونه مانعی باشه بررایه ازدواج دو نفر که مبتلا هستن
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهند
(شکرsmiling)
 تشکر شده توسط : 0MID , rahaaa , همراز , برگ 7
والا من نمیدونم این درک که میگین دقیقا چیه؟! مثلا چیکار کنن؟ همین که بیماری براشون عادی باشه یعنی درک دیگه ، لزوما هم نباید طرف بیمار باشه تا اینو متوجه بشهconfused2
والا من تو خونمون پدر مادر و خواهرم منو درک میکنن! یعنی بیماری من براشون عادیه آمپول عادیه دکتر رفتن عادیه خیلی از این کارا رو تنها انجام میدم و به هیچ وجه توقع ندارم کسی همراه من باشه خب حالا همسر یه فرد بیمار هم همین رفتارا رو داشته باشه کافیه دیگه نه ترحم نه بیخیالی بیش از حد.
متعادلTongue smiling

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : 0MID , rahaaa , برگ 7
اصلا درست نیست این کار
البته به نظر من...
 تشکر شده توسط : rahaaa , 0MID , همراز
(2015/05/03, 10:11 PM)paeeze نوشته است: والا من نمیدونم این درک که میگین دقیقا چیه؟! مثلا چیکار کنن؟ همین که بیماری براشون عادی باشه یعنی درک دیگه ، لزوما هم نباید طرف بیمار باشه تا اینو متوجه بشهconfused2
والا من تو خونمون پدر مادر و خواهرم منو درک میکنن! یعنی بیماری من براشون عادیه آمپول عادیه دکتر رفتن عادیه خیلی از این کارا رو تنها انجام میدم و به هیچ وجه توقع ندارم کسی همراه من باشه خب حالا همسر یه فرد بیمار هم همین رفتارا رو داشته باشه کافیه دیگه نه ترحم نه بیخیالی بیش از حد.
متعادلTongue smiling

بله درسته.....
عادی بودن این موضوعات که فرمودین بکنار.......
شاید درک میتونه اینم باشه که اگه امپول زدی و تب ولرز گرفتی بهت نگن برو نون بخر .....بمن چه که اینجوری هستی .. توکه دیدی اینجوری، غلط کردی زن گرفتی......
خب درک میتونه معنی تجزیه و تحلیل شرایط موجود هم باشه.....
من زمان مجردیم و توی خونه پدرم کسی درکی از شرایط من نداشت...
پدرم میگفت دوباره فیلم جدیدته که میگی سرم گیج میره....حتی با مورد فیزیکی هم روبرو شدم...
خب درک بنظر من فهمیدن شرایط و شاید لحظه ای جای کسی بودن هم میتونه باشه.....
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : paeeze , همراز , محمد ارجمند پور , برگ 7
درک یعنی کسی یاد ما نیاره که بیماریم
یعنی دلسوزی بیش از حد برای ما انجام ندهند
یعنی درباره ما قضاوت نکنن
پیش از آن‌که با خبر شوی
لحظه‌ی عزیمت تو ناگزیر می‌ شود
ای دریغ و حسرت همیشگی
ناگهان
چقدر زود
دیر می‌شود!

تشکر شده توسط : hyd69hyd , paeeze , 0MID , محمد ارجمند پور , همراز , یاسی , برگ 7
من خودم خدا رو صد هزار مرتبه شکر بعد از دوران بدی که گذروندم الان به لطف خدا خیلی خوبم اینکه همو بفهمن یعتی منو بخاطر آمپول زدن از خودش کمتر ندونه سختیایی که من کشیدمو تجربه کرده باشه اونوقته که مشکلات زندگی ما رو از هم دور نخواهد کرد نمیگم فرد سالم نمیتونه اما باید خیلی دوست داشته باشه تا درک کنه آدمو و در ضمن این نظر بنده هست و نظر دوستان محترم هس چون دیدگاه ها متفاوته
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهند
(شکرsmiling)
 تشکر شده توسط : همراز , یاسی , majid1 , mj.ny-luise , paeeze , 0MID
این اصطلاح درک کردن چون خیلی وسیع و در عین حال پیامی با ابهام زیاد هست به نظرم خیلی خوبه که دوستان نظرشون رو در موردش بیان کنن، مخصوصا عزیزان متاهل چون شرایط رو دارن لمس میکنن .خیلی خوبه که نظرات متفاوته ، دید خوبی میده.
ادامه بدیم...icon_question

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : 0MID , خاطره68 , یاسی , همراز
بنده هم با نظر پاییزه موافقم........happy0065.gifhappy0065.gif
خواهشا این بحث رو گسترش بدید و نظرات خودتونو اعلام کنید........
همه شرکت کنید چه مجرد چه متاهل.......متاهلان محترم تجربیات خودشونو بگن تا من و بقیه دوستان مطلع بشیم......
حتما در لابلای این تجربیات یه راه حل برای مشکلات مشابه نهفته است..........
خیلی خیلی ممنون...........لطفا منت بگذارید و نظربدید.......icon_questionicon_questionicon_question
صبر کن سهراب! آری… تو راست می گویی آسمان مال من است پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین،مالِ من است!
اما سهراب تو قضاوت کن، بر دل سنگ زمین جای من است؟! من نمی دانم که چرا این مردم، دانه های دلشان پیدا نیست…
صبر کن سهراب! قایقت جا دارد؟ من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم
 تشکر شده توسط : خاطره68 , یاسی , paeeze , محمد ارجمند پور
از اونجا که نتیجه ی هر تصمیم به رفتار و عملکردهای شخص بستگی داره نمیشه نظری جامه و عام پسند داد منتها بنا به خواسته ی شما دوستان خدمتتون عرض شود

اینکه دو فرد ام اسی صرفا همدیگرو بهتر درک میکنن به نظرم کلا از ریشه مشکل داره.....جدای از بحث مالی و وضعیت جسمانی دو نفر و اینکه تصمیم بگیرن بچه داشته

باشن یا نداشته باشن ،آدمها میتونن بهم صدمه بزنن باید حداقل یکی از دو نفر، خانم یا آقا قابلیت و کنترل رفتاری خودشون رو داشته باشن....زندگی بالا و پایین داره

یک زن باید بتونه در برابر مشکلات قوی باشه و بالعکس مرد تا بتونن زندگی رو اداره کنن، همه چیز زندگی اولش خیلی جذاب هست و به به چهچه داره اینکه این به به و

چهچه ماندگار و پایدار باشه باید قابلیتهای شخحصی مان بالا باشه. انشاالله همه ی جوانها به خواسته های خوبشون برسن و ازدواج کنن.
 تشکر شده توسط : یاسی , همراز , خاطره68 , paeeze , 0MID , مبارز

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 24
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,810 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar
  دلنوشته یک فرزند که مادر مبتلا به ام اس دارد shokolat 4 3,465 2013/10/06, 02:47 PM
آخرین ارسال: گيتي
  تعدادی از مشاهیر مبتلا به ام اس matinfard 1 3,520 2013/06/02, 08:33 AM
آخرین ارسال: موجود گیاه خوار
  چگونه میتوان زمان دقیق مبتلا شدن به ام اس را تشخیص داد؟ مهسا24 34 22,723 2012/03/14, 10:54 AM
آخرین ارسال: hanif

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان