•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 24
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو مبتلا به ام‌اس با یکدیگرازدواج نکنند ؟
از نظر من ازدواج خوبه ، چرا اين حقو از خودمون بگيريم ، هيچ فردي از اينده خودش خبر ندارهAngel
یه غبار یخی یه ستاره سرد / یه شب از همه چی به خدا گله کرد/ یک دفعه به خودش همه چی رو سپرد /دیگه گریه نکرد فقط حوصله کرد
سلام دوستان
نظرتون در رابطه با ازدواج یک ام اسی با یک ام اسی دیگه؟
 تشکر شده توسط : kohedard , آذرستون
خیلی هم عالیه
اینطوری هم دیگه را بهتر می فهمندagreement2agreement2agreement2
بیا و همیشه کنارم بمان.کنارم که باشی
یعنی<رسما تعطیلی تمام دردها>
 تشکر شده توسط : همراز , موفقیت , kohedard , آذرستون , H-tanha
منم با نظر ساناز جون موافقم.
اگرچه ممکنه تو ژنتیک فرزندان اثر داشته باشه ولی با توجه به اینکه تعداد انگشت شماری از افراد سالم حاضرند با یه بیمار مبتلا به ام اس ازدواج کنند چه اشکالی داره 2 تا فرد مبتلا که از لحاظ بدنی سالم و قادر به اداره زندگی در کنار هم هستن ازدواج نکنن. شاید اینجوری بهتر بتونن همدیگه رو درک کنن.
چند سال باید منتظر باشن تا دید مردم جامعه به ام اس یه دید درست بشه؟؟
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : نازلی , kohedard , ساناز66 , آذرستون , H-tanha
بعصی ها می گن خوب مهم نیست که ام اس داشته باشی یا نه باید بری جلو و نترسی
پس اگه ترس نداره و چیز مهمی نیست پس طرف دوم هم اگه ام اس داشته باشه باید مهم نباشه
این سوال واسه خودم پیش اومده ؟ولی نمی دونم چرا کم نطر داده شد واقعا جالبه چون از لحاط درک بیشتر میشه همدیگرو فهمید
پس از لحاط هزینه مشکلی نباشه چه عیبی دارد
وقتی ازدواج یه ام اسی با فرد سالم پیش می یاد بیشتر می گیم فقط یه اسم بیماری همراه و مثل یه فرد سالم هستیم ولی وقتی دو ام اسی پیش می اید زیر این حرف می زنیم می گیم نمی شه
یا نمونه های نقصی که دوستان زدند مثال های خیلی نقصی هم برای ازدواج فرد ام اسی با فرد سالم است من بیشتر دوست داشتم نطر کاربران را ببینم ولی افسوس کاربران اصلا به این موصوع علاقمند نیستند
 تشکر شده توسط : kohedard , ayda.m , آذرستون
(2014/08/17, 08:36 PM)همراز نوشته است: منم با نظر ساناز جون موافقم.
اگرچه ممکنه تو ژنتیک فرزندان اثر داشته باشه ولی با توجه به اینکه تعداد انگشت شماری از افراد سالم حاضرند با یه بیمار مبتلا به ام اس ازدواج کنند چه اشکالی داره 2 تا فرد مبتلا که از لحاظ بدنی سالم و قادر به اداره زندگی در کنار هم هستن ازدواج نکنن. شاید اینجوری بهتر بتونن همدیگه رو درک کنن.

man ba nazare shoma aslan movafegh nistam ,chera intor fekrmikonied ke tedade angosht shomari az afrade salem hazerand ba bimar ms ezdevaj konand, shoma yejori harfi mizanied ke engar dar ertebat babimar HIV daried sohbat mikonied , ,
نمی دانم چه می خواهی!

ولی امشب دعا گویم

برای تو

برای رفع غم هایت

برای قلب زیبایت

برای راز پنهانت

و می دانم !

خدا از آرزوهایت خبر دارد

یقین دارم دعا حتماً اثر دارد
Smile
 تشکر شده توسط : تنها
(2014/08/17, 11:07 PM)موفقیت نوشته است:

man ba nazare shoma aslan movafegh nistam ,chera intor fekrmikonied ke tedade angosht shomari az afrade salem hazerand ba bimar ms ezdevaj konand, shoma yejori harfi mizanied ke engar dar ertebat babimar HIV daried sohbat mikonied , ,

اگه میشه در اینطور بحثا از نوشتن لاتین خودداری بفرما تا کسی مثل من که زبان خارجه نمیدونه بتونه از حرفات استفاده بکنه با تشکر ازت
 تشکر شده توسط : آذرستون , موفقیت
من واقعا متوجه نمشم یعنی چی که تعداد انگشت شماری حاضر هستند با یه ام اسی ازدواج کنه این حرف غیر منطقیه تو این زمونه اگه به اطرافتون نگاه کنید دختر و پسرایی که بیمار نیستندو مجرد موندن فراوننه پس ربطی به ام اس و هر بیماری دیگه نداره
سوال دوست ما از ما فقط نظر خواهی بود
دوست عزیز اگه قراره با یک ام اسی از جنس خودت ازدواج کنی باید خیلی حساب شده فکر کنی و تصمیم بگیری
از نظر شرایط روحی خیلی هم عالیه چون درک بیشتری نسبت به حالات بیماریمون با هم دارید اما باید این ریسک بکنی که با اون شخص به تفاهم برسید که بچه دار نشید چون ریسک بالایی داره که یک فرزند با بیماری خودتون به دنیا بیارید
وشما که یک اقا هستید شاید یک روز دلت بچه بخواد برای شما سن بچه دار شدن بالاست اما یک خانم تا یک سن بخصوص میتونه باردار بشه پس اگه این اعتماد میتونید به همسر اینده خودتون بدید که تا اخرش هستید مطمئن باش بهترین انتخاب توی زندگی انجام دادید و ام اسی بودن دو طرف اثر بدی روی زندگی نداره
امیدوارم تونسته باشم کمک کوچیکی به شما بکنم
agreement2
عشق اگر عشق باشد
زمان حرف احمقانه ای است logo2
 تشکر شده توسط : H-tanha , kohedard , ayda.m , hyd69hyd , اميدوار , آذرستون
(2014/08/17, 11:07 PM)موفقیت نوشته است:

موفقیت عزیز
نمیدونم مجرد هستی یا متاهل. متاهل هستی که هیچ ولی اگر مجردی اجازه بده چند سال از شروع بیماریت بگذره و...
من و امثال من که از سنین نوجوانی درگیر این مشکل هستیم و در واقع تمام این سالهایی که فرصت های ما برای ازدواج و تشکیل خانواده اس و بارها این مسئله رو با خواستگارها (حتی پزشک و پرستار)مطرح کرده و برخورد نه چندان مناسب اونها رو دیدم به ضرس قاطع میتونم بگم تعداد این افراد انگشت شمارن...
ولی برات ارزو میکنم هیچوقت این تعداد انگشت شمار نباشه...
موفق باشی.
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : H-tanha , اميدوار , آذرستون , مرتضی , موفقیت , kohedard
واقعه بینانه بخوایم فکر کنیم یه نفر این وسط باید قوی تر باشه'
 تشکر شده توسط : elhamtanha , H-tanha , kohedard

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • ...
  • 24
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,809 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar
  دلنوشته یک فرزند که مادر مبتلا به ام اس دارد shokolat 4 3,463 2013/10/06, 02:47 PM
آخرین ارسال: گيتي
  تعدادی از مشاهیر مبتلا به ام اس matinfard 1 3,519 2013/06/02, 08:33 AM
آخرین ارسال: موجود گیاه خوار
  چگونه میتوان زمان دقیق مبتلا شدن به ام اس را تشخیص داد؟ مهسا24 34 22,717 2012/03/14, 10:54 AM
آخرین ارسال: hanif

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان