امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دویک و ورزش
بچه ها یه سوال
من چن ماه پیش به خاطر پالس حسابی چاق شدم و الان با وجود بی حسی در پایین تنه یه ماهی هست که دارم می رم باشگاه.آیا رژیم گرفتن و زیاد عرق کردن و تحرک زیاد باعث بدتر شدن بیماری میشه؟(کاش مث سابق می تونستم ایروبیک انجام بدم دیگه کند شدمangry3)
راستش ایموران هم می خوردم که دیگه گذاشتمش کنار و دکترهم نمی خوام دیگه برم
ولی تا حالا که احساس بدتر شدن نداشتم
انگار بی خیالی بهترین درمانه...
الان همین جور ادامه بدم خوبه؟ می ترسم همه چیز خوب باشه ولی یهو یه بلای بزرگی سرم بیاد
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2012/07/18, 09:31 AM)shima2 نوشته است: بچه ها یه سوال
من چن ماه پیش به خاطر پالس حسابی چاق شدم و الان با وجود بی حسی در پایین تنه یه ماهی هست که دارم می رم باشگاه.آیا رژیم گرفتن و زیاد عرق کردن و تحرک زیاد باعث بدتر شدن بیماری میشه؟(کاش مث سابق می تونستم ایروبیک انجام بدم دیگه کند شدمangry3)
الان همین جور ادامه بدم خوبه؟ می ترسم همه چیز خوب باشه ولی یهو یه بلای بزرگی سرم بیاد
سلام دوست عزیز!والا چاقی بعد از پالس موقتیه و با کمی رعایت غذایی دوباره میشی مثه روز اول! برای ورزش هم همیشه بهمون گفتن که ورزش سبک و مداوم داشته باشیم که دمای بدنمون زیاد بالا نره و خیلی خسته نشیم اما از اون طرف هم کلی میگن بی تحرکی باعث سفتیه عضلاتمون میشه، یوگا و شنا رو خیلی توصیه میکنن برای ایروبیک هم سعی کن آروم آروم مقدار فعالیتت رو زیاد کنی تا کمتر بهت فشار بیاد!
والا برای درمان هم بی خیالی+دارو+تحت نظر بودن توسط پزشک+تغذیه+ورزش بهترین درمانه!! این قضیه ی دارو کنار گذاشتن خیلی تو قسمتای مختلف بحث شده اگه نگاه کنی خیلی بهت کمک میکنه؛ اما بیماری ما ممکنه یه مدتی خاموش باشه و هیچ کاری هم بهت نداشته باشه اما کنار گذاشتن دارو در بلند مدت اثرش رو نشون میده خدایی نکرده!
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : shima2 , پریا حقیقت پور
(2012/07/18, 09:31 AM)shima2 نوشته است: بچه ها یه سوال

یوگا بهترین درمان برای افرادی مثل من که با کورتون اضافه وزن پیدا کرده بودم. است اما به نظر من قطع دارو نتایج خوبی به همراه نداره
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : نازلی , پریا حقیقت پور
دوست عزیزم بدون مشورت با پزشک قطع کردن دارو کار درستی نیست حتماً به پزشکت مراجعه کن مشورت کن و بعد اقدام کن و حتماً با پزشکت در ارتباط باش
در مورد ورزش هم همون طور که دوستام گفتن ورزش های سبک خیلی میتونه کمک کنه مخصوصاً یوگا fighting0030.gif
 تشکر شده توسط : maryamgoli , یه غریبه , shima2 , پریا حقیقت پور
راست میگن دویک از ام اس بدتره؟ کسی چیزی میدونه؟
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
به نظر شما اگه کسی که دویکداره واسه لاغری از دستگاه cavitation و rf استفاده کنه مشکلی پیش میاد؟
 تشکر شده توسط : ایمان خسروی , پریا حقیقت پور
(2013/04/21, 02:13 PM)maryamgoli نوشته است: راست میگن دویک از ام اس بدتره؟ کسی چیزی میدونه؟
...
ایمان
...سلام دوستان..مدتیه که نبودم..ینی حس اومدن به سایت رو نداشتم..آخه بعضی‌ها خیلی نامهربونن، دویک بیشتر از ام اس،..متاثر از استرس میشه،واسه همین کمتر نیومدن بهتر بودش،..بگذریم...ورزش دویک رو تشدید میکنه...یک تجربه....اما پیاده روی ،فوق العاده هستش..فوق العاده زیاد..
فدای همتون...سعی کنید دشمن شاد دور و وریاتون .،نکنید..سر زنده و سر حال نشون بدید،همیشه.....
...بای....
جانم فدای دوست خوب.

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تفاوت بین ام اس و سندرم دویک سـاناز 91 90,508 2023/06/08, 06:17 PM
آخرین ارسال: Goil
  آثار دویک shima2 171 119,759 2022/09/12, 09:30 AM
آخرین ارسال: glassheart
  هشدارعضوانجمن مغزواعصاب درباره افزایش شیوع بیماری دویک درکشور sargol 16 17,120 2020/11/03, 04:36 AM
آخرین ارسال: azizi-ra
  دویک و بارداری shima2 12 5,391 2020/10/15, 03:05 PM
آخرین ارسال: لیلاماهینی
Lightbulb پزشکان متخصص دویک، معرفی و تبادل نظر devicdisease 7 4,837 2019/11/29, 05:37 PM
آخرین ارسال: tokian
  کشف داروی بیماری دویک ( نوعی ام‌اس ) با نام TG-1101 farhad23cv 4 7,356 2017/04/20, 10:37 PM
آخرین ارسال: hadisss
  افتتاح انجمن دویک h.kakavand 12 15,350 2016/01/09, 03:09 PM
آخرین ارسال: Masi 93
  پیشرفت پزشکان ایرانی برای درمان بیماری دویک خوب است warrior 4 8,588 2015/07/09, 06:22 PM
آخرین ارسال: glassheart
  ام اس یا دویک hadisss 15 8,161 2013/06/27, 01:07 AM
آخرین ارسال: hadisss
  مینی واژه نامه دویک سـاناز 1 4,568 2011/09/20, 07:06 PM
آخرین ارسال: warrior

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست