امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دویدن از بن تا تهران برای بیماری ام اس
دویدن از بن تا تهران برای بیماری ام اس

ام اس، نوعی بیماری اعصاب است که می‌تواند هر عضوی در بدن را درگیر کند و علایم آن از اختلالات حرکتی تا اختلال در گفتار متغیر است. بیماری که ابتلا به آن برای بسیاری ناامید کننده و پایان دنیا است. اما نه برای یک جوان آلمانی که بعد از ابتلا به ام اس قصد دارد برای آگاه کردن مردم درباره این بیماری از بن تا تهران بدود.
بامداد اسماعیلی پیش از سفرش به دیدار او رفت...

منبع خبر و فبلم
در سایت منبع همينقدر نوشته بود و ادامه ش توی ویدئوی پیوست بود .
دربخش خبری بیبی ۳۰ گزارش کامل رو پخش کرد،
یک جوان دونده آ لمانیه که داشته خودش رو آماده میکرده برای ماراتون که میفهمه ام اس داره ،اولش خیلی شوک میشه چون فقط انگشتای دستش خواب میرفته ، ولی بعد مصمم میشه و دوی ماراتونش رو ادامه میده ، . بعد تصمیم گرفت ام اس رو بشناسونه با دویدن ۵۰۰۰ کیلومتر لز بن تا تهران .گفت مقصد رو تهران انتخاب کرده که هم دوستان همدانشگاهیش رو ملاقات کنه و هم اینکه با ایران آشنا شده و میخواسته آشناتر شه.... دکترش گفته اگه فشار به خودت نیاری و دویدن آرام رو داشته باشی مشکلی نداره. در طول مسیر هم چادر میزنه و استراحت میکنه !

قبلا هم دوچرخه سواری تا استانبول داشته و تصمیم میگیره برای کمک به خیریه دویدن رو در پیش بگیره که ام اس پیش میاد و این راهو در پیش میگیره و الان هزار کیلّومترشو رفته.
فیلمش در سایت بی بی موجوده .
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , hadisss , یه غریبه , اميدوار , رزا.ص , paeazan , nazaninamiri70 , web1001 , arezooo82 , م.ه , نجمه , laleh , elham 66 , helli , Exhautless , Reza_N , سارا19 , maryam.N , علی دنیانورد , paeeze , نازلی , coffeedot , آنا , مـه ســـا , Hasty , mahdiye1989 , رامنا
مرسی ناهید جان بابت خبرت
من ویدیوشو از اینجا تونستم ببینم
"میخوام امید بدم و بگم انسانها باید برای هدفشون و آرزویش بجنگن"
کوله پشتیش یازده کیلو وزن داره icon_cry ، کیسه خواب و چادر و دوا و نوشیدنی و..
چهار هزار کیلومتر در عرض چهارماه تا تهران.مسافت باقیمانده از پنج هزار کیلومتر
میگه ویدیوهاشو میذاره در وبلاگش
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , نجمه , nahid , helli , Exhautless , سارا19 , Hasty , mahdiye1989 , رامنا
مرسی ناهید جونicon_question
خوبه تا رسید تهران من دنبالش بدوم برم تا بنBlushآخه اروپا دوست دارمSmile (16)
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , nahid , kohedard , Hasty
امیدوارم مردم نظرشون تغییر کنه!!!!!
 تشکر شده توسط : nahid , Hasty
(2014/12/24, 03:46 PM)helli نوشته است: مرسی ناهید جونicon_question

آخه برگشتنی با هواپیما میره ،میشه اعضای سایت تا یه مسیری همراهیش کنن تا تو خبرها بگن کلی معروف شیم icon_biggrinSmile (16)
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Exhautless , helli , kohedard , Hasty
آخه چرا از بن تا تهران
خوب می رفت یک جای دیگه
شهر و پایتخت تو دنیا کم بود
مثلا
مسکو - نیویورک - ....
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : paeeze , kohedard , aztab
(2014/12/24, 06:10 PM)nahid نوشته است:
(2014/12/24, 03:46 PM)helli نوشته است: مرسی ناهید جونicon_question

آخه برگشتنی با هواپیما میره ،میشه اعضای سایت تا یه مسیری همراهیش کنن تا تو خبرها بگن کلی معروف شیم icon_biggrinSmile (16)

چه بهتر! من اصلا حال پیاده روی ندارم با همون هواپیما میرم دنبالش:دی
 تشکر شده توسط : kohedard , nahid , Hasty
چه خوب میشه که مدیران و اعضای گروه ام اس سنتر یک گردهمایی چیزی با این دوستمون که داره از بن میاد بذارن و همینجا اطلاع رسانی کنن..این خودش دست کمی از سفر به قله دماوند و .. نداره..بلاخره ما ام اسی ها حق آب و گل داریم و اون داره ازونجا میاد که ماها رو ببینه..بی انصافیه که ما به دیدن یا استقبالش نریم...در واقع اون مهمان ماهاست..baybay
 تشکر شده توسط : majid1 , Exhautless , helli , kohedard , nahid , Hasty , فاطمه جون
من حاضرم باهاش بدومAngelAngelدیشب تاکسی خورد به ترافیک برا اینکه به موقع برسم خوابگاه یه مسیر ده دقیقه ای تاکسی رو خودم یه ربعی دویدمjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gifنفسم بریدrolleyesrolleyesrolleyesولی باحال بودSmile (16)Smile (16)Smile (16)
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : Exhautless , helli , آنا , kohedard , nahid , Hasty
من 3 روز در هفته می رفتم کنارساحل رو ماسه ها می دویدم ولی بعد از اینکه علایم بیماری اومد و رفتم دکتر گفت به هیچ وجه دو نکنsadsadsad خیلی دوست دارم دوباره بدوم نمیدونم علتش چیه که میگن ندوHuhHuh
به زخمهایت افتخار کن
 تشکر شده توسط : Exhautless , helli , kohedard , nahid , Hasty

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه ویتامین D با بیماری مولتیپل اسکلروزیس ( MS ) مقابله می کند hamdam 44 40,470 2023/04/20, 11:29 AM
آخرین ارسال: Nazaritafti20
  تاثیراسترس بر پیشرفت بیماری ام اس Majid 62 39,189 2021/11/22, 06:16 PM
آخرین ارسال: M.karimlou1393
  احتمال ابتلا به پنج بیماری مزمن همراه با ام اس niloofary 2 5,295 2017/12/20, 02:34 AM
آخرین ارسال: yas8866
  مصرف کافئین در پیشگیری از بیماری ام اس موثر است nafass 21 13,179 2017/11/20, 01:37 PM
آخرین ارسال: Mehrdad 31
  خواص معجزه آساسی کندر در درمان بیماری ام اس shahrzad 76 73,650 2017/08/19, 09:16 PM
آخرین ارسال: Sarina_al
  با وجود شیوع بالا MS هنوز بیماری خاص نیست ! nahid 16 11,449 2017/05/08, 10:16 PM
آخرین ارسال: آدرینا
  تئوری جدید در مورد علت بیماری ام اس. warrior 1 3,979 2016/11/08, 12:26 PM
آخرین ارسال: niloofary
  فوايد قهوه در مبارزه با بیماری MS voodoo 30 21,893 2016/01/06, 10:11 AM
آخرین ارسال: 71shahab
  روش جدید برای متوقف کردن و تاخیردر پیشرفت MS paeazan 23 22,133 2015/11/01, 10:45 AM
  تشخیص پادتن‌ها چند سال پیش از بروز علائم بیماری ام‌اس niloofary 0 2,370 2015/10/17, 10:45 AM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان