•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دومین فراخوان گروه کوهنوردی ام اس سنتر
دارم خوب ميشم بزودي زوود.
باورتون نميشه دارم خوب ميشم منم كوه ميامwink2sad
...
 تشکر شده توسط : shahrzad , آرزو , سـاناز , N00shin , سمانه , seyyed reza , بهــار , anaram , فرناز , hamid t , Narges , شهرزاد , بابک57 , shokolat , بی تـــا , fireboud , Saina , رضا محمدی ها
(2011/11/19, 09:54 PM)ehsan 10054 نوشته است: دارم خوب ميشم بزودي زوود.
باورتون نميشه دارم خوب ميشم منم كوه ميامwink2sad
احسان جان منو هم می بری کوهicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionآخه یک سری از آقا فربد پرسیدم گفت نمیشه confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
 تشکر شده توسط : fireboud
(2011/11/19, 06:32 PM)doght123 نوشته است: اگه من دفه بد اومدم که حتمن میام تروخدا اونی که bmw داره منو برسونه خونه سیخای کبابمو میدم بهش لکسوزم باشه خوبه ولی واسه لکسوز نصف سیخارو میدمااااا

پس ژیان چی ؟؟؟ laughing3laughing3laughing3laughing3

راستی خیلی خیلی خیلی ممنون از کسی که مارو صبحانه مهمون کرد icon_questionicon_questionicon_question

کاش میدونستم کی بود ؟ Smile (52)Smile (52)

راستی خیلی خیلی خیلی ممنون از کسی که مارو صبحانه مهمون کرد icon_questionicon_questionicon_question

کاش میدونستم کی بود ؟ Smile (52)Smile (52)
روزگارا ، تو اگر سخت بمن میگیری ! باخبر باش که پژمردن من آسان نیست . . . !
 تشکر شده توسط : بابک57 , N00shin , fireboud
(2011/11/19, 11:00 PM)seyyed reza نوشته است: احسان جان منو هم می بری کوهicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionآخه یک سری از آقا فربد پرسیدم گفت نمیشه confused2confused2confused2confused2confused2confused2confused2
سید رضا جان اگه افتخار بدی ... خوشحال میشیم کنارتون باشیم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : hanie , fireboud , hamid t
(2011/11/19, 09:40 AM)hanie نوشته است: سلام بر همه همنوردای پر توان...دیروز خیلی عالی بود...ما مسیر با شیب 90 درجه رو در عرض 2 ساعت طی کردیم و پرچم گروه کوه نوردی شکوفه 1 رو بر فراز رستوران (اسمش چی بود؟)نصب کردیم...agreement2
از همه بهتر گرفتن عکس و سفر در زمان بود...Smile (52)
از دوست عزیزی که ما رو مهمون کردن بسیار سپاسگذاریم...امیدواریم خدا حسابی مهمونش کنه که دل مارو سیر کرد...love51

از آقا فربود سرپرست مسئول و با روحیه هم تشکر میکنم...smiling

در لحظات اخر داشت طناب من پاره مي شد و 22 نفر كه به اين طناب اويزوون بودن در خطر سقوط بودن كه ناگهان عليرضا از بالا دستمو گرفت و همگي نجات پيدا كرديم.
بعد در زمان عكس گرفتن هم مورد هجوم واقع شديم كه با درايت فربود از حمله نجات پيدا كرديم ولي بهمون نفرين كردن ولي ره به جايي نميبره.
به هر حال هر برنامه از برنامه قبلي خطرناك تر داره مي شه. هانيه اين دفعه اخري بود كه اومدي ديگه خيلي شرايط خطرناكه.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : بهــار , N00shin , fireboud , Saina , سـاناز , hamid t , Prime , hanie
با درود فراوان به کوهنوردهای پرتوان ، خیلی خوش گذشت ، امیدوارم دفعه بعد اونایی که نیامدن حتما بیان . icon_biggrin
از عزیزی که میزبان برنامه بود هم کمال تشکر رو دارم صبحانه خیلی باحالی بود . همینطور از فربود که حضورش همیشه مثبت و مفیده و از همنوردهای گرامی . happy0065.gifhappy0065.gif
عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند
 تشکر شده توسط : بهــار , naz.gigili , N00shin , shokolat , hamid t
به ژیان فقط یه کیسه زغال میدمwink2
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : Saina
برا منم خیلی خوش گذشت ... به خصوص اون قسمتی که ماشین حسین دزدیدم ...
sadsadsadsadsadsadsadsadsad
واقعا پشیمونم بودم ... آخه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟sadsadsad
البته اونایی که رسوندم فکر نکن به خاطر این پشیمونماااااااا ... خیلی هم باعث افتخار بنده بود ...
یه جریانه دیگه ای بود ... از همون اول که گریبان گیرم بود ....
همه چی خوب و عالی داشت پیش میرفت ... ولی وقتی به ترافیک نمایشگاه رسیدم ... واااااااااای .... بعد از اونم که ترافیک پارک وی ........... وااااااااااای
بالاخره به خوبی و خوشی تموم شد ... خاطره شد ...
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : naz.gigili , N00shin , fireboud , سـاناز , شهرزاد , بهــار , hamid t , hanie
خوشحالم که خوش گذشته بهتون.icon_biggrin
منم میخواستم بیام نوردی... کوه نوردی نه هاsmiling
انشاالله دفعات بعدی منم میام نوردی و کوه نوردی و صخره نوردیwink2
اگر بدانيد مردم چقــدر به ندرت فکـر مي کنند
هيچ گاه از اينکه درباره ي شما چه فکـر مي کنند
نگــران نمــي شويــد . . .
 تشکر شده توسط : fireboud , shokolat , بهــار , hamid t , Saina
icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
چه تعریفای قشنگی دارید چه فکرا و تفسیرهای باحالی دارید خیلی قشنگه فکرتون

بهتون تبریک میگم

امیدوارم همیشه بهتون خوش بگذره
icon_question
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : fireboud , shokolat , بهــار , hanie

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,749 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,788 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,546 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,973 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 73,047 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,056 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,331 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,719 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,880 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,548 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان