•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درس خواندن و تحصیلات تکمیلی با ms
درس و زندگی با ام اس منافات ندارد
بخاطر ام اس درس نخوندن درست نیست
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : neda.t , zenith , TootFarangi , maede , شیرین
سلام عزیزا
من دقیقا همون سالی که کنکور داشتم ام اس گرفتم... اما خدا رو شکر رشته ی پزشکی رو قبول شدمwink2 و تو خیلی درسا تو کلاس ماکز میشم گاهی
ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی
پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبسته نشوی...
 تشکر شده توسط : مولتی ام اس , sooorooosh , zenith , maede , mari
(2012/05/14, 01:55 PM)neda.t نوشته است: دوست عزيز، در پست هاي اين تاپيك كسي شعار نداده!
در ضمن تغيير در نحوه طراحي سوالات و نحوه ارزشيابي پاسخ ها، با توجه به بسياري فاكتورها، همواره در بسياري از كشورها در حال تغييره و مختص به كشور و نظام آموزشي ما نيست.
دشواري سوالات هم براي همه وجود داره. نبايد نا اميد شد و فقط بايد به خدا توكل كرد.
اگر در هر شرايطي كه باب ميلمون نيست و برامون ناخوشاينده، جبهه بگيريم و حتي ناميد بشيم، نبايد زندگي كنيم. بعد از تشخيص بيماري ام اس بهتره ياد بگيريم كه خودمون، استرس و نگراني هامونو كنترل كنيم.

ندا جان منظور من از شعار نسخه ی یکسان دادن به همه هست .
اینکه هرکسی استعدادش و شرایطش با بقیه یکسان نیست من اگه یه کار مناسب داشتم هیچ وقت وقتم رو صرف کنکور نمیکردم ....نمیدونم شاید تا به حال برای شما این اتفاق نیفتاده که از هر نظر به بن بست خورده باشین ان شا..که این اتفاق برای کسی نیفته!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : neda.t , TootFarangi
من هم فکر می کنم به هر چیزی همانگونه که نگاه کنیم هست اگر فکر کنیم می توانیم یا اینکه نمی توانیم حتما حق با شماست چون msنمی تواند قدرت ذهن شما را ضعیف کند ونیروی فکر ما باعث موفقیتهای بیشتر می شود من زمانی ارشد قبول شدم که ms داشتم و در رشته غیرمرتبط شرکت کردم حتما مسیر مثل گذشته راحت نبود حتی امتحانات تشریحی واشتغال برای من خیلی سخت بود وخیلی موقعها کم می آوردم اما در تمام مدت فکر می کردم این راه را با خدا شروع کردم اگر اعتماد داشته باشم پیروزی از آن خداست و من امید به خدا را فراتر از ms میدانم ومدیریت استرس در کنترل بیماری وانجام کارهای روزمره خیلی مهمه
 تشکر شده توسط : neda.t , TootFarangi
man khoshhalam ke ta in lahze kasi naumade bege ghabul shode budam vali be khatere ms kenar gozashtam
omidvaram hamatun movafagh bashin
va be hadafetun beresin
talash talash talash talash
 تشکر شده توسط : paeeze , neda.t , sooorooosh , TootFarangi , meherafarin , شیرین
سلام دوستان
منم ترم یک پزشکی ام اس گرفتم
اول همه هی گفتن رشته ات سخته بذارش کنار
اما من گفتم حرفتون با اینکه بهم بگید بمیر فرقی نداره
اما .........
الان ترم 4 هستم
توی هرترم بابت استرس حمله داشتم
الان از ترس حمله نمیتونم خوب بخونم
خوب نخونم به اون توقعی که از خودم دارمو دوست دارم مثل تمام دوران تحصیلم جزو تاپها باشم نمیرسم
وقتی نرسم انگیزم کم میشه و حس میکنم نمیتونمو خنگ شدم
یک سیکل کاملأ داغان پاشان که دارم توش دیوونه میشمbadtastebadtastebadtastebadtaste
همه ی این احساسها کنار هم باعث میشه من توی تحصیلم هنوز به اون چیزی که دوست داشتمو بودم بعد ام اس نرسمangry2angry2angry2
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : neda.t , sooorooosh , maede , AlirezaS , عمومهربان
منکه عمرا دیگه ادامه بدم.قبلا تصمیم داشتم واسه ارشد بخونم.اما حالا میگم همین کارشناسی از سرمم زیاده
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : zenith , AlirezaS
(2012/05/15, 06:05 PM)zenith نوشته است: سلام دوستان
منم ترم یک پزشکی ام اس گرفتم
اول همه هی گفتن رشته ات سخته بذارش کنار
اما من گفتم حرفتون با اینکه بهم بگید بمیر فرقی نداره
اما .........
الان ترم 4 هستم
توی هرترم بابت استرس حمله داشتم
الان از ترس حمله نمیتونم خوب بخونم
خوب نخونم به اون توقعی که از خودم دارمو دوست دارم مثل تمام دوران تحصیلم جزو تاپها باشم نمیرسم
وقتی نرسم انگیزم کم میشه و حس میکنم نمیتونمو خنگ شدم
یک سیکل کاملأ داغان پاشان که دارم توش دیوونه میشمbadtastebadtastebadtastebadtaste
همه ی این احساسها کنار هم باعث میشه من توی تحصیلم هنوز به اون چیزی که دوست داشتمو بودم بعد ام اس نرسمangry2angry2angry2

na na samane jan
shoma bayad aheste va pevaste raho edame bedin
va be aval budan fekr nakonin,
 تشکر شده توسط : zenith , AlirezaS , عمومهربان
(2012/05/14, 12:22 PM)sooorooosh نوشته است: اخی مهندس امسال خبرش به ماها هم رسید ارشد برق رو کرده بودن یه روز تازه چقدر هم سوالا سخت شده بود...والا ما ها ریاضی و مغناظیس رو دیدیم کلی دلمون واسه همتون سوخت....با خودم گفتم هر کس کنکور برق بده و سر جلسه این سوالا رو ببینه و ام اس هم داشته باشه خوب حمله میگیرتشangry3angry3angry3
حداقل فکر ام اس های کنکوری رو نکرده بودن قبول داری؟smilingsmilingsmiling

واسه من بهتر بود دو تیکه که بود پارسال اصلا خوشم نیومد امسال یک درس کم شد کلن بعد یک تیکش کردن خوب بود.
زمانش هم کمتر بود آخه تخصصی ها فقط 20 تا سوال هست اونوقت بایس برای این 20 تا سوال باز کلی استرس بکشی دیر برسم ؟ زود برسم ؟
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : maede , AlirezaS
منم بعد از 3 سال دوباره تصميم گرفتم بخونم ارشد امتحان دادم شايد قبول شم شايد نه اگه نشم دوباره ميخونم درسته يه كم ديره اما ميشه مگه نه ؟ فقط بديم اينه كه خيلي به حرف همه توجه ميكنم تا ميگن اين رشته خوب نيست دوباره تعطيل ميشم اينو نميدونم كجاي دلم بذارمicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
 تشکر شده توسط : AlirezaS

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت هزینه داروی ام اس از بیمه تکمیلی 630701 116 65,636 2020/02/19, 11:55 AM
آخرین ارسال: hourieh
  بردن گواهی تزریق برای دریافت هزینه دارو از بیمه تکمیلی ! nahid 41 7,041 2010/08/19, 10:10 AM
آخرین ارسال: TootFarangi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان