•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درس خواندن و تحصیلات تکمیلی با ms
(2012/05/16, 10:55 AM)TootFarangi نوشته است: واسه من بهتر بود دو تیکه که بود پارسال اصلا خوشم نیومد امسال یک درس کم شد کلن بعد یک تیکش کردن خوب بود.
زمانش هم کمتر بود آخه تخصصی ها فقط 20 تا سوال هست اونوقت بایس برای این 20 تا سوال باز کلی استرس بکشی دیر برسم ؟ زود برسم ؟

تاپیک منحرف نشه یه وقتN_aggressive (35) میدونی چیه واسه ما هر درسی شد 12 تا که معمولا توش 2 تا غلط داره میمونه 10 تا 4 تاش کلا المپیادیه میمونه 6 تا ازین 2تاشم غلط بزنی دیگه چیزی نمیمونه تضمینی هم نیست بین 6 تای باقیمونده پراکندگی سوالات متناسب باشه ممکنه عشقش بکشه از یه مبحث بیخود 5 تا سوال طرح کنن که امسال داشتیم

برای کنکور فقط میشه گفت باید مثل ... همه چیز رو بخونی مثل سوالای معادلات امسال که کپی سوالای ریاضی محض پارسال بود کی فکرشو میکرد؟!!!!!!!!!!!!!!
ماها فقط فنی ها رو خونده بودیمconfused

آخیش دلم خالی شد.نمیتونستم نگم دلم پر بودlaughing3laughing3laughing3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : sooorooosh
سلام دوستان فک میکنم من ازهمه ی شماها کوچیکترم ذرحال حاضرسوم انسانی هستم و سال92کنکوردارم.من یکی ازارزوهام اینه رشته روانشناسی توی ی ذانشگاه خوب قبول بشم...البته اینم بستگی ب تلاش خودم و دعاهای شماهاداره...smilingsmilingsmiling
 تشکر شده توسط : sooorooosh , شيدا رها , zenith , maede
(2012/05/17, 11:22 AM)red gril نوشته است: سلام دوستان فک میکنم من ازهمه ی شماها کوچیکترم ذرحال حاضرسوم انسانی هستم و سال92کنکوردارم.من یکی ازارزوهام اینه رشته روانشناسی توی ی ذانشگاه خوب قبول بشم...البته اینم بستگی ب تلاش خودم و دعاهای شماهاداره...smilingsmilingsmiling

salam
az hala barname rizi kon , yeho khodeto be feshar nandaz
 تشکر شده توسط : neda.t
(2012/05/16, 11:21 AM)paeeze نوشته است: تاپیک منحرف نشه یه وقتN_aggressive (35) میدونی چیه واسه ما هر درسی شد 12 تا که معمولا توش 2 تا غلط داره میمونه 10 تا 4 تاش کلا المپیادیه میمونه 6 تا ازین 2تاشم غلط بزنی دیگه چیزی نمیمونه تضمینی هم نیست بین 6 تای باقیمونده پراکندگی سوالات متناسب باشه ممکنه عشقش بکشه از یه مبحث بیخود 5 تا سوال طرح کنن که امسال داشتیم

برای کنکور فقط میشه گفت باید مثل ... همه چیز رو بخونی مثل سوالای معادلات امسال که کپی سوالای ریاضی محض پارسال بود کی فکرشو میکرد؟!!!!!!!!!!!!!!
ماها فقط فنی ها رو خونده بودیمconfused

آخیش دلم خالی شد.نمیتونستم نگم دلم پر بودlaughing3laughing3laughing3
نه خوب تخصصی های نرم افزار 3 - 4 تاست همش بیشتر هم برنامه نویسی هست که خوب من مشکلی ندارم فقط یکی دو تا سوال بسیار انحرافی میدن.
من اصلا ریاضی نمی خونم واسه کنکور چون سوالاتش رو نمی تونم حل کنم ترجیح میدم نخونم پارسال ضرایبم بد نبود فقط چون یک درس منفی داشتم قبول نشدم.
بعدش هم امید به سراسری ندارم هیچ وقت همین دانشگاه آزاد بس می باشد.
گرچه دانشگاه آزاد الآن یکی از دوستان محترم داره پایان تحویل میده گفت این ترم ازم قبول نمی کنند مجبورم یک ترم تمدید کنم واسه که گفتم بهتون نرم افزار خیلی ... توش داره ! یعنی من که نرم افزار دارم می خونم بدبختم چون بایس برم منت بچه های هوش مصنوعی رو بکشم و ازشون بخوام واسم الگوریتم پیاده سازی کنند.
تو همین دوره لیسانسم هم سر تحویل پروژه پایان نامه استاد بی سوادم خیلی اذیتم کرد حالا داشگاه آزاد که قبول شم بیشتر استاداش منو میشناسن چون کاردانی هونجا بودم.
این کنکورش رو هم دادم معلوم نیست 50 - 50 احتمال داره قبول شم همش اونم چون یک درسی رو که خیلی مسلط بودم به دلیل استرسی که داشتم اصلا ذهنم جواب نمی داد که اینو چطوری حلش کنم ؟؟؟ angry3
همش تقصیر استرس لعنتی ای هست که سر هر امتحان و مصاحبه و ... دارم اگر استرسی نبودم الآن بایس دکتری می خوندم sad
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : nazii
فکر نکنید چون ام اس هس من نمیتونم مثل بقیه باشم
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : TootFarangi , neda.t , sooorooosh , nazii
kesi nist be tapic sar bezaneeeeeeeeeee
مشکل ما این هس هرچی میشه میگیم تقصیر ام اس هس فرافکنی میکنیم
هرچی واسه بقیه هس واسه ما هم هست
درس خوندن استرس دارد ولی اگه درس نخونیم یه چیز دیگه سبب ساز استرس ما میشود این دلیل من هس تصمیم داشتم تسلیم شم
اما الان میگم درهرصورت استرس هس برو جلو
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : TootFarangi , neda.t , sooorooosh
(2012/05/20, 05:08 PM)blue sky نوشته است: مشکل ما این هس هرچی میشه میگیم تقصیر ام اس هس فرافکنی میکنیم
هرچی واسه بقیه هس واسه ما هم هست
درس خوندن استرس دارد ولی اگه درس نخونیم یه چیز دیگه سبب ساز استرس ما میشود این دلیل من هس تصمیم داشتم تسلیم شم
اما الان میگم درهرصورت استرس هس برو جلو

manam movafegham
??????????????????????????
(2012/06/08, 10:11 AM)aazz نوشته است: ??????????????????????????

دوست عزیز لطفا اگه متنی مورد نظرتونو بنویسید در غیر اینصورت از پست هایی که فقط شکلک داره یا شبیه پست بالا استفاده نکنیدicon_question
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

تشکر شده توسط : نازلی , TootFarangi

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت هزینه داروی ام اس از بیمه تکمیلی 630701 116 65,637 2020/02/19, 11:55 AM
آخرین ارسال: hourieh
  بردن گواهی تزریق برای دریافت هزینه دارو از بیمه تکمیلی ! nahid 41 7,041 2010/08/19, 10:10 AM
آخرین ارسال: TootFarangi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست