•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38(current)
  • 39
  • 40
  • ...
  • 49
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد دل های مربوط به ام اس
انارم عزیز.ایسالا همیشه دلت خوش باشه.
...
درد دل من:کاش دولت یه فکری میکرد تا بیماران ام اس بتونن راحت تر درس ها رو پاس کنن و عذاب نکشن.
من دانشجوی IT پیام نور هستم و هر بار موقع پاس کردن درس ها ، بابام در میادrolleyes
ام اس بی ام اس
با تغذیه سالم
 تشکر شده توسط : anaram , maryamgoli , maryam.N , دربند
ای ام اس نامرد خجالت بکش angryمگه تو نمیدونی دارو همش در حال گرون شدن؟پس خجالت بکش و پیشرفت نکنangryمگه تو نمیدونی هیچکسی نمیتونه دارو رو ارزون کنه؟ و این تویی که باید به فکر همراهات باشی و اذیتشون نکنی؟ پس خجالت بکش و اشک ما رو در نیارsad2یکم از اه دل پدر و مادرای ما بترس مگه تو نمیدونی که باید این چیزا رو بدونیangry
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : موجود گیاه خوار , maryamgoli , یه غریبه , shaytoon , zohaa , maryam.N , دربند , baharan , omid_nejad , مریم۷۲ , sajad nekooamal
(2013/05/18, 03:06 PM)minoshka نوشته است: ای ام اس نامرد خجالت بکش angryمگه تو نمیدونی دارو همش در حال گرون شدن؟پس خجالت بکش و پیشرفت نکنangryمگه تو نمیدونی هیچکسی نمیتونه دارو رو ارزون کنه؟ و این تویی که باید به فکر همراهات باشی و اذیتشون نکنی؟ پس خجالت بکش و اشک ما رو در نیارsad2یکم از اه دل پدر و مادرای ما بترس مگه تو نمیدونی که باید این چیزا رو بدونیangry
با ام اس حرف نزن.ارزش حرف زدن رو نداره.تلاش کن نابودش کنی.
با روحیه قوی.با شادی.با تغذیه سالم.با ورزش.با عدم استفاده از موبایل.با تنفس هوای پاک.با زندگی و عشق در کنار کسایی که دوسشون داری و از همه مهم تر با ایمان قلبی.،ام اس رو فخه کن و خاموشش کن و نابودش کنfighting0030.gif
البته قبل از اینکه نابودش کنی یه سر به امضای من هم بزنSmile

ام اس بی ام اس
با تغذیه سالم
 تشکر شده توسط : maryamgoli , maryam.N , دربند , minoshka , omid_nejad
همه چیز درست میشه دوستای عزیزم غصه خوردن فایده نداره
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : موجود گیاه خوار , maryam.N , دربند , minoshka
اسفند 89 ام اس گرفتم یا بهتر بگم بهم گفتن ام اس ... دکترم صحراییان هست .
بتافرون مصرف می کنم و الان چند ماهی هست که هفته ای یک بار یا بعضی وقت ها هیچ بار می زنم ...
خسته شدم .
5 ماهه مادرم به خاطر سرطان رفت
دیگه هیچکی و ندارم
چاهام از مچ پیچ می خوره ...
من فلج می شم ؟
یکی که ام اس داشته و الان فلج بوده قبلش همش پاهاش پیچ می خورده ...
می ترسم
یکی بهم بگه چی قراره بشه
نمی تونم یک شب درمیون آمپول بزنم چون باید برم سر کارم و اگه بزنم بی حال می شم . فقط می تونم 5 شنبه ها بزنم که جمه بخوابم
آمپول دیگه ای ام نمی تونم
فقطط بتاافرون .
من تنهام و خودم زندگی مو باید بگردونم /
برا همین نمی شه سر کار هم نرم .
 تشکر شده توسط : zohaa , nahid , پویش , kaveh_plus , kiana , paeeze , afsaneh , chipchip , ahya , zenith , mahdiye1989 , maryam.N , برگ 7 , سها , hadisss , عسل راد , حنانه74 , barzegar , Exhautless , glassheart
نگار جان خدا مادرتون رو رحمت کنه و رو حشون شاد باشه.

در مورد دارو به دکتر صحراییان گفتی مشکلت رو ؟
ببین میتونه داروت رو تغییر بده و یا برای پیشگیری ازعوارضش دارویی بده؟
آخه بتافرون هفته ای یک بار ؟ دکتر میدونه ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , zohaa , paeeze , ahya , پویش , برگ 7
تسلیت به خاطر فوت مادتون
فلج چیه باباconfusedنگران نباشین دکترتون از بهترین دکترای ایرانه پس بهش اعتماد کنید
اینجا خسته شدمو آمپولو 1بار میزنمو بعضی وقتا میزنم نداریم اگه داروتون سر وقت تزریق بشه اگه استرس رو کنترل کنید جای نگرانی نیست
اینجا کسی تنها نیست کلی دوست دارین مثل خودتون هر وقت کمک خواستین هستیم
تو نمی دانی مردن وقتی انسان مرگ را شکست داده چه زندگیست
 تشکر شده توسط : nahid , mahdiye1989 , glassheart
سلام دوست عزیز
انشالله که مادرت قرین رحمت الهی باشد.بخداتوکل کن،درسته سخته است اما ناامید نباش.قرار نیست فلج شویم انشالله!!!البته می طلبد که روحیه ای شاد وپرامید داشته باشیم.سعی کن آمپولهاتو به موقع بزن.....
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : nahid , zohaa
آخرین بار بهم گفت هفته ای 2 بار بزنم. چون روحیه ام خیلی بهم ریخته بود . اما حالا دیگه هفته ای یه بار می زنم یا اصلا نمی زنم چند هفته ....
نه نمی دونه .
پلاک ای مغزم فعال شده ...
دلم برای ماما ن و بابا م تنگ شده .
الان زدم آمپولم و
امما عین بچه ها اشک می ریزم
 تشکر شده توسط : zohaa , paeeze , پویش , nahid , برگ 7 , الهام ج
دلتنگی بحثش جداست هممون 1وقتا خسته می شیمو دلتنگ
اما با درمان قاطیش نکنید به خاطر خودتون تزریقارو جدی بگیرید هر جور که شده.من خودم پدر مادرم در جریان نیستن آمپولامو گذاشتم خونه دوستم هر دفعه میرم ازش میگیرم میرم درمانگاه تزریق میکنمو بر میگردم.همیشه ی همیشه هر جور که شده
پلاکامم نمی دونم چند تان و کجان نمی خوامم بدونم به نظر من مثل LEDهایی هستن که خاموش روشن شدنشون دست خودمونن بخواید خاموش میشه
تو نمی دانی مردن وقتی انسان مرگ را شکست داده چه زندگیست
 تشکر شده توسط : پویش , nahid , برگ 7 , الهام ج , hadisss

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38(current)
  • 39
  • 40
  • ...
  • 49