•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 49
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد دل های مربوط به ام اس
(2011/11/04, 09:32 AM)aalieh نوشته است: اول که فهمیدم ام اس دارم خیلی داغون شدم کاملا تعطیل شدم از نظر روحیه هرکی منو میدید میفهمید از افسردگی دارم میمیرم. داشتم بهتر میشدم که دکتر گفت تزریق یکروز درمیون و ... اینم خیلی روم تاثیر گذاشت ولی بالاخره به اینم عادت کردم حتی به درد و تبش.به روی خودم نمی آوردم یعنی که مامان اینا کمتر نگران باشن. تا دیشب... sad
دیروز خیلی دلم گرفته بود یاد تموم نداشته هام افتاده بودم مخصوصا اونایی که داشتم ولی الان از دست دادمشون. خیلی سعی کردم تقصیر ام اس نندازمشون. (ولی هست) فقط گریه میکردم البته یواشکی تا وقت تزریق. وقتی تموم شد دیدم همه دارو زیر پوستم جمع شده اومده بالا خیلیم درد و سوزش داشت خیلی ترسیدم تا حالا اینطوری نشده بود! خلاصه سکته کردما.نیم ساعتی تو گریه صبرکردم ولی بهتر نشد و کبودم شد.نمیدونستم که بایدچیکار کنم !دیگه تا همین امروز صبح اذیتم کرده. بدیشم اینه که به هیچکی نمیتونم بگم و اینکه نمیدونم دلیلش چیه یا ....
خلاصه به غیراز درد و تزریق و ضعف ام اس تنهاییه بیشتر اذیت میکنه rolleyes

عزیزم ولی من بیشتر نگران تزریقتم. الان خوبی؟ به پرستار یا دکترت گفتی؟
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : aalieh , yas
هنوزم یکم متورم و خیلی کبود و دردناکه ولی بهتره ممنون.
ولی به جاش 1 تجربه ناب پیدا کردم wink2
البته انشالله هیچکی مثل این تجربه رو پیدا نکنه Sad
میفهممت
میدونی ام اس روی حوصله من تاثیر گذاشته و باید در دلم رو بگم

باز جحرفهای تکرای باز عصبی شدن من باز حرف حرف حرف بی نتیجه بودن باز بحثهای بیخودی باز تو فکر فرو رفتن باز سردرد باز اینکه چه کنم چه غلطی کنم بابا بیخیال نمخیوام اصلا دوست دارم تو خونه بمونم میخوام با هیشکی نباشم میخوام تنها باشم میخوام سرکار نرم صد سال سیاه میخوام درس نخونم صد سال سیاه میخوام مردم هر چی دوست دارن بگن دست از سرم بردار مامان تو رو خدا ولم کن نمیخوام درس بخونم تو رو خدا اینطوری نگو که بعدا خودم بد میبینم بعدا یه ضربه میخوری که پشیمون میشی وقتی میبینی من تحملشو ندارم از کوره در میرم نمیتونم درس بخونم بذار به حال خودم باشم بابا نمیخوام من از اینطور بودن راضیم از اینکه تو خونه باشم از اینکه تنها باشم از اینکه همینطوری یکنواخت باشم عادت کردم برم کدوم گوری دنبال کار چه چیزی که من علاقه داشتم حوصله ندارم بذار راحت باشم

هر بار امتحان دادم نشد نشد میخواستم برم نذاشتین یا نشد هر چی گفتم بیخیال خواستکم برم سرکار ولی نیست برا رشتم شماها نذاشتین نه این حقوقش کمه نه به شخصیت تو نمیخوره نه شهرش دوره نه منشی گریه نه اینطوریه نه اونطوریه خب چیکار کنم بیا این من این شماها چیکار کنم به چه سازی برقصم بگو تا من قر بدم بابا بخدا خسته شدم ولم کن بذار به حال خودم باشم تا بمیرم

حوصله ندارم angry3angry3 میخوام اویرزون باشم ولی در ارامش

تشکر شده توسط : Saina
(2011/11/05, 11:44 PM)yas نوشته است: میفهممت
میدونی ام اس روی حوصله من تاثیر گذاشته و باید در دلم رو بگم

باز جحرفهای تکرای باز عصبی شدن من باز حرف حرف حرف بی نتیجه بودن باز بحثهای بیخودی باز تو فکر فرو رفتن باز سردرد باز اینکه چه کنم چه غلطی کنم بابا بیخیال نمخیوام اصلا دوست دارم تو خونه بمونم میخوام با هیشکی نباشم میخوام تنها باشم میخوام سرکار نرم صد سال سیاه میخوام درس نخونم صد سال سیاه میخوام مردم هر چی دوست دارن بگن دست از سرم بردار مامان تو رو خدا ولم کن نمیخوام درس بخونم تو رو خدا اینطوری نگو که بعدا خودم بد میبینم بعدا یه ضربه میخوری که پشیمون میشی وقتی میبینی من تحملشو ندارم از کوره در میرم نمیتونم درس بخونم بذار به حال خودم باشم بابا نمیخوام من از اینطور بودن راضیم از اینکه تو خونه باشم از اینکه تنها باشم از اینکه همینطوری یکنواخت باشم عادت کردم برم کدوم گوری دنبال کار چه چیزی که من علاقه داشتم حوصله ندارم بذار راحت باشم

هر بار امتحان دادم نشد نشد میخواستم برم نذاشتین یا نشد هر چی گفتم بیخیال خواستکم برم سرکار ولی نیست برا رشتم شماها نذاشتین نه این حقوقش کمه نه به شخصیت تو نمیخوره نه شهرش دوره نه منشی گریه نه اینطوریه نه اونطوریه خب چیکار کنم بیا این من این شماها چیکار کنم به چه سازی برقصم بگو تا من قر بدم بابا بخدا خسته شدم ولم کن بذار به حال خودم باشم تا بمیرم

حوصله ندارم angry3angry3 میخوام اویرزون باشم ولی در ارامش
سلام ، اشکم رو درآوردی . چرا اینقدر ناامیدی ؟ شوخی میکنی دیگه نه ؟
عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند
چند روز پیش شیر دستشویی خونمون خراب شد.به خانموم گفتم برو کنار الان درستش می کنم ،آخه من یه کمی از این کارا خوشم میومد.رفتم جلو پیچگوشتی رو ورداشتم هر چی زور زدم نتونستم وازش کنم .زنگ زدم داداشم اومد یه زور کوچولو زد پیچ باز شد .بعدشم گفت داداش جون تورو خدا اگه کاری داشتی حتما بهم بگو.
حالم از خودم بهم خورد .حالم از این مریضی بهم می خوره .منی که توکل خانواده هر کسی کاری داشت منو صدا میزد الان نمی تونم یه پیچ واز کنم .حالم از خودم بهم می خورهangryangry
بارالها ،درشب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان
نه شوخی نمیکنم جدی گفتم هنوزم توی خماریش موندم اقا بابک چه شوخی دارم angry2 اشکت رو برا چی در اوردم ؟
اصلا ناامید نیستم این یه حقیقته و هر بار عصبانی میشم این حرفهای تکراری و بحثها شروع میشه و خیلی جدی گفتم
هنگ کردم واقعا حسابی خدا چه کنم چیکار کنم ؟ منی که همه کار کردم خودت شاهدی چیکارکنم
اینقد این مدت فکر کردم که چند روزی منیکه سردرد نداشتم و سابقهنداشتم سرم درد گرفته سمت چپم و انگار میخواد یکی از رگهای سرم بپوکه و هنوزم مثل خر تو گل موندم ایکاش مونده بودم فرو رفتم angry3angry3
 تشکر شده توسط : Saina
(2011/11/06, 11:24 AM)yas نوشته است: نه شوخی نمیکنم جدی گفتم هنوزم توی خماریش موندم اقا بابک چه شوخی دارم angry2 اشکت رو برا چی در اوردم ؟
اصلا ناامید نیستم این یه حقیقته و هر بار عصبانی میشم این حرفهای تکراری و بحثها شروع میشه و خیلی جدی گفتم
هنگ کردم واقعا حسابی خدا چه کنم چیکار کنم ؟ منی که همه کار کردم خودت شاهدی چیکارکنم
اینقد این مدت فکر کردم که چند روزی منیکه سردرد نداشتم و سابقهنداشتم سرم درد گرفته سمت چپم و انگار میخواد یکی از رگهای سرم بپوکه و هنوزم مثل خر تو گل موندم ایکاش مونده بودم فرو رفتم angry3angry3

آخي ... ياس عزيزم منم بعضي وقتا عصبي ميشم ولي از وقتي كه ميرم انجمن و با دوستاي ام اسي خودم آشناشدم آرومتر شدم.اين يه پيشنهاده گلم ميتوني قبول كني و ميتوني قبول نكني بنظرم يكم از تنهايي فاصله بگير و توجمع دوستاي ام اسيت وارد شو و يه چيز ديگه اينكه هرموقع احساس ميكني داري عصبي ميشي ريتمي رو تو ذهنت با لالاي لالاي بخون ,آرومت ميكنهlove51love51love28

چه کسی میگوید که گرانی شده است؟
دوره ی ارزانیست!!
دل ربودن ارزان، دل شکستن ارزان!
دشمنی ها ارزان،چه شرافت ارزان! و دروغ از همه چیز ارزانتر!!
قیمت عشق چقدر کم شده است؛کمتر از آب روان و چه تخفیف بزرگی خورده است ، قیمت یک انسان..!!!

(2011/11/05, 10:49 PM)aalieh نوشته است: هنوزم یکم متورم و خیلی کبود و دردناکه ولی بهتره ممنون.
ولی به جاش 1 تجربه ناب پیدا کردم wink2
البته انشالله هیچکی مثل این تجربه رو پیدا نکنه Sad

ان شاءالله بهتر بشی. منم امروز موقع آمپول زدن گند ردم. وقتی تزریق تموم شد دیدم یک سوم محلول رو نکشیدم تو سرنگ و مونده تو ویال laughing3
نمی دونم چرا درست ندیدمconfused2
به کسی نگفتم تا دعوام نکنن اگر مامانم بفهمه دیگه نمی زاره خودم بزنم میگه برم درمونگاه منم که بدم میاد برم.
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : aalieh
:ستاره جون بدبختی اینکه خانوادم مخالفن و من عضو هیچ جایی نیستم حتی کارتی ندارم که بخوام معرفی بشم من یه ام اسی هستم و هیشکی از بیماریم خبر نداره و تنهای تنهام و تنهایی دارم این همه چیزو توی دلم و مغزم میکشم خیلی دوست دارم با ام اسیها در ارتباط باشم ولی .............angry3

دوست دارم با ادمای جدید و همدرد اشنا بشم ایکاش اجازه دختر دست پدر نبود اونوقت میشد خودت تصمیم بگیری البته منم خودم حساس هستم کسی نفهمه ام اس دارم ولی خب یه شهر دیگه یه جایه دیگه که اشکال نداره evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : setare , Saina
(2011/11/06, 10:14 PM)yas نوشته است: :ستاره جون بدبختی اینکه خانوادم مخالفن و من عضو هیچ جایی نیستم حتی کارتی ندارم که بخوام معرفی بشم من یه ام اسی هستم و هیشکی از بیماریم خبر نداره و تنهای تنهام و تنهایی دارم این همه چیزو توی دلم و مغزم میکشم خیلی دوست دارم با ام اسیها در ارتباط باشم ولی .............angry3

دوست دارم با ادمای جدید و همدرد اشنا بشم ایکاش اجازه دختر دست پدر نبود اونوقت میشد خودت تصمیم بگیری البته منم خودم حساس هستم کسی نفهمه ام اس دارم ولی خب یه شهر دیگه یه جایه دیگه که اشکال نداره evilgrin0039.gif

گلم من و خانوادم هم دوست نداريم كسي بدونه Dodgyجالبيش ميدوني چيه رفتم انجمن كم كم بابچه ها آشنا شدم ديدم4.5 icon_cryتاشون بچه محلن confusedconfusedكه اونام دوست ندارن كسي بدونه angry2خلاصه هممون راز داريم و بايكيشون رفت و آمد پيداكرديمو دوستاي صميمي هستيم love28و هرجابخوايم بريم باهم ميريمو خانواده هامون ديگه نگران نيستن ياكمترنگرانن ashamed0006.gifتازه توانجمن بهمون ميگن دوقلوهاي افسانه اي Smile (52)اميدارم بتوني خانوادت رو راضي كني البته همه چيز بخودت بستگي داره عسلم .تو بخوايي ميشه كار نداره توخودت بهتر ميدوني خانوادت روچطور راضي كنيevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif مگه نه ه ه ه؟؟؟Smile (52)

چه کسی میگوید که گرانی شده است؟
دوره ی ارزانیست!!
دل ربودن ارزان، دل شکستن ارزان!
دشمنی ها ارزان،چه شرافت ارزان! و دروغ از همه چیز ارزانتر!!
قیمت عشق چقدر کم شده است؛کمتر از آب روان و چه تخفیف بزرگی خورده است ، قیمت یک انسان..!!!

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 22
  • 23
  • 24(current)
  • 25
  • 26
  • ...
  • 49
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...