•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 49
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد دل های مربوط به ام اس
(2011/08/22, 10:05 PM)7714 نوشته است: من هر روز دارم لاغرو لاغر تر میشم نمی دونم از چیه ؟تمام ازمایشهای که دادم سالمه فقط کمبود اهن دارم با اینکه قرص اهن می خورم-حتی کورتون که تزریق می کنم چاق نمیشم دوستان من با یه کورتنی چاق میشن
به نظر من بیماری ام اس یک طرفه-ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ نداشتن هزینه دارو یک طرف -ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاما اینکه بهت بگن مقصر خودت بودی که این بیماری گرفتی می خواستی کم عصبی بشی یک طرف دیگه -ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ از همه بدتر دلسوزی به عبارت ترحم دیگران یه طرفه دیگه

من با مصرف 7 گرم كورتون تو دوماه 10 كيلو وزن اضافه كردم دوست عزيز ....confused2
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
با کورتون که آدم چاق نمیشه ورم میکنه!icon_cry
من که اینجوریم!
دو هفته پیش کورتون زدم شش کیلو اضافه کردم
اما حالا کم کم داره برمیگرده سر جاش!happy0065.gif
اشتهام هم خیلی زیاد شده بود حالا داره بهتر میشه!:60:
خسته شدم این مدت بس که جویدم!smiling
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
 تشکر شده توسط : # پریسا #
وقتي به خودت جرات مي دي كه به يه مهماني بري و هيچ كي از افراد اون مهموني نمي دونه كه ام اس داري مي شيني سر سفره و پاهات كرخت مي شه و همين كه مي خواي پاشي با سر ميياي تو سفره و همه را دو تا ميبيني چه حالي مي ده؟!
يكي مي گه اي بابا تو هم قرص روان گردان مصرف مي كني ؟ يكي مي گه نكنه ....
 تشکر شده توسط : hanie , DavidBili , parisa2087
اون هفته رفتم دكتررزيدنت هاي جديد اودمدن تست گرفتن ازم!
اينقدر گفتم و خنديدم كه يكي مريض ها گفت مطميني ام اس داري؟!
خوب كاري نميشه كرد...منم پاهام بي حس ميشن سر سفره..اما ديگران كه نگام كنن يا سوالي بپرسن ميگم مگه خودتون پاهاتون كرخت نميشه...توپ رو ميندازم تو زمين حريف!
كسي كه بفهمه مريضم..با غرور سرمو بلندميكنم!fighting0030.gif
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
 تشکر شده توسط : mrz81
من یکسال و نیمه که متوجه شدم ام اس دارم و الان باردارم خیلی از شبا تا صبح خوابم نمی بره و همش به بیماریم و بعد از زایمانم و بچم فکر می کنم که چه اتفاقی می خواد بیفته باورش برام غیر ممکنه و با کوچکترین علائمی بهم میریزم.
الهی مرا آن ده که آن بهHeart
 تشکر شده توسط : mrz81
وقتی بچه ات با هزاران هزار امید میدووه میاد پیشت و ازت می خواد تا بغلش کنی و پرتش کنی به اسمان و دوباره بگیریش تا کیف کنه و تو نمیتونی این ارزوشو براورده کنی گریه کنون بر می گرده و بهت می گه باهات قهرم چه حال به حالی می شی؟sadsadsadsad

تشکر شده توسط : warrior , parivash
اگه من باشم تمام تلاش خودم رو ميكنم كه ضعف جسمي و روحيِ از دست رفته ام رو بدست بيارم كه آرزوي بچه ام رو براورده كنم agreement2

دوستمون احسان تو ديدار اول( 7ماه پيش ) با ويلچر اومده بود ولي الان نزديك سه ماهه كه بدون كمك كسي به راحتي راه ميره و تازه به همه قول داده كه دفعه ي بعد كه ديديمش فوتبال هم بازي كنه happy0064.gif
مي تونين از خودش هم بپرسين wink2
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : fireboud , warrior , زهرا59 , anaram , arezooo82 , Saina , بهــار
بعضی وقتها از ام اس خسته میشمangry
دو پله رو برم بالا نفس نفس میزنمconfused2
اما به رو خودم نمیارم...صبح چایی شیرین میخورم میزنم بیرون اما بعد فعالیت حدود یکی دو ساعت بعد قند میاد پایینicon_cry
آب قند میخورم و شکلات!
چرا؟؟؟؟بچه ها این طبیعیه؟؟؟؟؟
بچه ها منم قبلا فعالیتم خیلی زیاد بود ،خیلی پرانرژِِِِِِی و فعال بودم.به نوعی یکی از بچه های فعال دانشگاه علوم پزشکی اهواز بودم.همش دور مقاله و همایش و این چیزا.ولی الان که میام سر کار و برمیگردم خونه دیگه هیچ انرژی واسم نمی مونه.از این بابت ناراحتم
خداوندا ، قرارم باش
یارم باش
جهان ، تاریکی ِ محض است
میترسم ؛ کنارم باش . . .
خونه بهم گير دادن دارو بخور ميبينند كه دارو نميخورم بهتر شدم ولي باز گير ميدند اين نميزارن راهم رو برم عذيت ميشمangry3
...
 تشکر شده توسط : N00shin

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 16
  • 17
  • 18(current)
  • 19
  • 20
  • ...
  • 49