•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 49
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد دل های مربوط به ام اس
najva rast mige manam be khatere hamin sarkofta ta miomadam khobb sham hame chi mirikht be ham
vali alan ke zendegimo joda kardam va tafrihatam 1000 barabar shode va hers deh nadaram rooz be roooz daram ali tar misham
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
 تشکر شده توسط : anaram , najva
(2011/07/30, 07:04 PM)zaynab نوشته است: najva rast mige manam be khatere hamin sarkofta ta miomadam khobb sham hame chi mirikht be ham
vali alan ke zendegimo joda kardam va tafrihatam 1000 barabar shode va hers deh nadaram rooz be roooz daram ali tar misham

خدا رو هزار مرتبه شکر دوستم love28
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : zaynab
سلام به همه دوستای گلمicon_questionlove28
خوبید ایشالله؟
من که باز دچار حمله شدمconfused پنجمیش بود!!!confused2laughing3
اما اشکال نداره... پنج تا کورتون حرومش!!agreement2
دکتر بداخلاق من وقتی روحیه منو دید شاد شاد شد!!!icon_biggrin
همیشه مو قع کورتونا دعا میکنم...خدایا وقتی چهار ساعت زیر سرمم...همش خواب باشمsmiling
وقتی احساس میکنی داری به بن بست میرسی و زندگی خیلی تخیلی شده به یاد بیار که قبلا هم اینطوری شده بود ولی گذشت. این لحظات فرصتهایی برای بزرگ شدن هستند.icon_biggrin
 تشکر شده توسط : warrior , nahid , Hasty

دوستای خوبم میدونم با وجود شما دیگر تنها نیستم.
من درد دلی کردم تا سبک شم چون به پدرو مادزم
نمیتونم بگم ، خیلی ناراحت میشن اگه بفهن .
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
 تشکر شده توسط : بهــار
salam manam baradaram ms dare.taze 1 hafte hast ke fahmidim.kheuli narahat hastim.va khodemono bakhtim.agar mitonid mano dar mored in marizi rahnamii koonid.mer30
:38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38::38:
دوست عزیز هر نوع مطلبی بخواهید درباره این بیماری تو این سایت وجود داره فقط کافیه جستجو کنید و حوصله به خرج بدید
ولی مطمئن باشید که مسئله نیست که بگیم غیرقابل کنترله ، اصلا خودتون رو ناراحت نکنید خیلی زود متوجه میشید که اشتباه میکردید و نباید خودتون رو می باختید
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : i3aran , min00
ناراحت نباش
ام اس انقدرها هم كه ميگن بد نيستا
مطمئنم يه گشتي تو سايت بزني نظرت كاملا عوض ميشه
برادرت رو حتما با اينجا آشنا كن icon_biggrin
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : fireboud , anaram
امکان داره یه دور گشتتون اگه شد دو دور نه تنها ترستون بریزهکه فک کنین خدا چه چیز معرکه ای انداخته تو دامنتونو و حیف شد که تا حالا همچین نعمتی نصیبتون نشده بود confusedlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : fireboud , Hasty
بچه ها بعضی وقتا فکر میکنم ام اس خیلی مظلوم واقع شده ها!! همه چیزو میندازیم تقصیرش..همه آدما دلشون میگیره،ناراحت میشن،غصه میخورن.این طبیعیه.ام اس بهونه ایه که همه حالتای عادیمونو میندازیم گردنش.باور کنید اونقدرام بد نیست.
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : بی تـــا , fireboud , ارزو
من تو بد بودن ام اس که شک ندارم هیچ وقت هم مثل یه عده بهش دل نمی بندم و دوستش هم ندارم و به عنوان یه نعمت هم به هیچ عنوااااااااااااااان بهش نگاه نمی کنم
اما اجازه هم بهش نمیدم که سد راه من بشه و بتونه ریشه کنه تو جای تا جای زندگیم
این طبیعه که ما آدما وقتی از هرجا دلمون بگیره کاسه کوزه ها رو سر دم دست ترین چیز زندگیمون می شکنیم و چون ام اس واسه ماها یه چیز دم دستیه خوب این جور مواقع به اون رو می کنیم و اونو بازخواست میکنیم اما باید بدونیم که ام اس فقط یکی از هزار راهه پیچ و خم داره که تو زندگیمونه و اگه زیادی تو این راه خودمونو اسیر کنیم وقت واسه راه های دیگه کم میاریم
البته به نظر من ام اس رو باید از نگاه همه اسیا نگاه کرد چه اونی که ام اس داره و با گذشتش هیچ فرقی نداره و چه اونی که واسه خاطر ام اس داره رنجای زیادی رو متحمل میشه نقطه مشترک همه ما اینه که امون ندیم که میلین های بیشتری از ما آصیب ببینن و با زندگی قهر نکنیم واسه زندگی کردن هزار راه نرفته هست که باید اونارو هم امتحان کنیمwink2
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : ارزو

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 49
  • بعدی