•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48(current)
  • 49
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد دل های مربوط به ام اس
(2019/01/15, 07:37 PM)minas نوشته است:
(2019/01/15, 09:48 AM)Vgfffrtttg نوشته است: دید لرزشی و برفکی کسی تجربه کرده شمارا به عزیزاتون قسم میدم  بهم بگید  دارم دیوونه میشم

چرا دیوونه عزیزم.من الان اینجوری شده چشمام!

من فکر کردم شما هم ام اس دارین اما از پیام بعدیتون دیدم ندارین خداروشکر شاید مشکلتون چیزه دیگه ای چون ام اس با ام آر آی سریع مشخص میشه اونم نشه ال پی دیگه صدرصد مشخص میکنه...
مثل برف باش!!
زیبا
اما سردِ سرد Sheklak.shabhayetanhayi-17

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
ديد برفكي ناشي از ام اس به خاطر التهاب عصب بينائيه كه چشم پزشك به راحتي با معاينه ي چشم متوجهش ميشه
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
(2019/01/15, 06:23 PM)الی کوچولو نوشته است:
(2019/01/15, 05:40 PM)Vgfffrtttg نوشته است: انگار اینجا کسی نیست بتونه بهم کمک کنه

مشکل شما ام اس نیست. باید به چشم پزشک فوق تخصص شبکیه مراجعه کنی

چشم پزشک تاحالا سه بار رفتم  گفته چشمات هیچیش نیست کلا خانواده ام از دستم کلافه شدند فک میکنن توهم زدم
Thumbs Up 
(2019/01/15, 07:41 PM)ال پی چیه minas نوشته است:
(2019/01/15, 07:37 PM)minas نوشته است:
(2019/01/15, 09:48 AM)Vgfffrtttg نوشته است: دید لرزشی و برفکی کسی تجربه کرده شمارا به عزیزاتون قسم میدم  بهم بگید  دارم دیوونه میشم

چرا دیوونه عزیزم.من الان اینجوری شده چشمام!

من فکر کردم شما هم ام اس دارین اما از پیام بعدیتون دیدم ندارین خداروشکر شاید مشکلتون چیزه دیگه ای چون ام اس با ام آر آی سریع مشخص میشه اونم نشه ال پی دیگه صدرصد مشخص میکنه...
Lightbulb 
میخواستم بدونم اگه مشکل از شبکیه بود من تا حالا سه بار متخصص چشم پزشک رفتم  نباید اونا به چیزی شک کنن تا من ارجاع لدهند به یک فوق تخصص شبکیه  و علاوه برااین موضوعات من عدم تعادل هم دارم   همچنیین بدنم گاهی اوقات دچار سوزش و گز گز میشه
Video 
(2019/01/16, 08:19 AM)Vgfffrtttg نوشته است: میخواستم بدونم اگه مشکل از شبکیه بود من تا حالا سه بار متخصص چشم پزشک رفتم  نباید اونا به چیزی شک کنن تا من ارجاع لدهند به یک فوق تخصص شبکیه  و علاوه برااین موضوعات من عدم تعادل هم دارم   همچنیین بدنم گاهی اوقات دچار سوزش و گز گز میشه

میدونم خیلی سوال میپرسم ولی خیلی استرس دارم  ازطرفی  هم امسال سال کنکورم کلا این موضوع نمیذاره درس بخونم زندگیم مختل شده میخوام بدونم ممکنه ام آر آی برای بار اول مشکل را معلوم نکنه میترسم آنقدر دیر بشه که بیناییم کلا خراب بشه
(2019/01/16, 08:24 AM)Vgfffrtttg نوشته است:
(2019/01/16, 08:19 AM)Vgfffrtttg نوشته است: میخواستم بدونم اگه مشکل از شبکیه بود من تا حالا سه بار متخصص چشم پزشک رفتم  نباید اونا به چیزی شک کنن تا من ارجاع لدهند به یک فوق تخصص شبکیه  و علاوه برااین موضوعات من عدم تعادل هم دارم   همچنیین بدنم گاهی اوقات دچار سوزش و گز گز میشه

میدونم خیلی سوال میپرسم ولی خیلی استرس دارم  ازطرفی  هم امسال سال کنکورم کلا این موضوع نمیذاره درس بخونم زندگیم مختل شده میخوام بدونم ممکنه ام آر آی برای بار اول مشکل را معلوم نکنه میترسم آنقدر دیر بشه که بیناییم کلا خراب بشه
ام آر آی خودش به تنهایی ام اس رو مشخص میکنه مگه اینکه مشکل دیگه ای داشته باشی مثلا من دیابت داشتم با ال پی معلوم شد ام اس دارم اما بازم به ام آرآی هم دکتر مشکوک بود. به هر حال شما ام اس نداری پس نگران نباش عزیزم چون ام آرآی چیزی نشون نداده شاید بخاطر مطالعه چشمات ضعیف شدن استرس نداشته باش.
مثل برف باش!!
زیبا
اما سردِ سرد Sheklak.shabhayetanhayi-17

(2019/01/16, 08:24 AM)Vgfffrtttg نوشته است: میدونم خیلی سوال میپرسم ولی خیلی استرس دارم  ازطرفی  هم امسال سال کنکورم کلا این موضوع نمیذاره درس بخونم زندگیم مختل شده میخوام بدونم ممکنه ام آر آی برای بار اول مشکل را معلوم نکنه میترسم آنقدر دیر بشه که بیناییم کلا خراب بشه

دقیقا شاید همین استرست باعث خراب شدن دیدت شده 
اگه شما مشکل چشمتون مربوط به ام اس بود با ی معاینه خیلی ساده چشم متوجه التهاب عصب چشمتون میشدن
این بی حسی و .... که میفرمایید هم دقیقا میتونه با استرس و نگرانی ایجاد بشه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : minas , پریا حقیقت پور
سلام ممکنه عدم تعادل باعث لرزش در بینایی بشخ
سلام ممکنه عدم تعادل ناشی از بیماری های وستیبولار گوش باعث لرزش در بینایی بشخ

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 45
  • 46