•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ شدن و يا سرد و يخ شدن دست و پا
با سلام به دوستان عزيز
من هم پاهام خيلي سرده، يعني از مچ به پايين و يك بار كه واسه آزمايشي به دكتر متخصص عصب و عضله معرفي شده بودم و اون بنده خدا بطور اتفاقي دستش به انگشتهاي پاهام خورده بود نزديك بود از اين حالت سرد بودن بيش از حد وحشت كنه و براش خيلي عجيب بود و به هر حال من هم با پوشيدن جورابهاي ضخيم يه مقداري اين عارضه رو خفيفش ميكنم !!!
من اولش شک داشتم که سردشدن دست وپام حتی تو تابستون به ام اس ربط داره یانه،اما دیگه کاملامطمئنم که فقط به این بیماری ربط داره وازین بابت هم خیلی ناراحتم.چون هیچ طوری نمیشه باهاش کنار اومد
حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هرکس به اندازه حرف هایی است که برای نگفتن دارد.
دلیلش مدونین چی هست؟ما که ای مشکل رو داریم جریان خونمون خوب نیست.رگها تو ام اس تنگ میشن.الان ای رو تو خارج تازه فهمیدن.تو سایت MS SOCIETYامریکا دیدم که یک نوع داوی فشار خون هست که برا این مشکل هم استفاده میشه.البتهدکتر من هم به من قرص فشار propranolol که تو همه جا پیدا میشه داده و لی هیچ تاثیری بعد از 1 سال نداشته.چی میگن خلق را تقلیدشان بر باد داد. Smile
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
قرص پروپرانولول بیشتر برای تپش قلبه و در کنارش فشار خون. عوارض و احساس ضعف هم داره .نباید بی جهت مصرف بشه .اگه چند متخصص گفتن لازمه به حرفشون گوش کنین نه یه متخصص.اگه واقعا مال تنگی رگهاو کندی جریان خون باشه که بیشتر بهش میاد آسپرین داروش باشه تا پروپانولول !
سردی پاها تو تابستون به نسبت زمستون بد نیست ،خنک میشین ! من تو زمستون داشتم ولی تابستون برعکس شد!
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
بچه ها من دمای بدنم کاملا بالاست ولی یه دفعه فقط پاهام یخ یخ میشه

فقط هم از مچ به پایین

خیلی آزار دهندست ولی اصلا دلم نمی خواد که فکر کنم به خاطر بیماریمه.
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
مريم جون ممكنه از تعييرات و افت و خيز فشار هم باشه و تغيرات هورمي هم گاهي باعث اين اتفاق ميشه
حالا مال بيماريت هم كه باشه مگه چي مي شه
يعني اگه مال اين ام اس خاك بر سر باشه بيشتر احساس سردي ميكني؟
اينجوري نباش نسبت به علائمايي كه داري به هر حال يه چيزي داريم ما هر آن ممكنه هر اتفاق و يا تغييري تو بدنمون امتحان كنيم كه به اون مربوط شه
شايد هم مربوط نباشه در هر حال سخت نگير
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
سخت نمی گیرم که ولی خوب یخ می زنم دیگه

بعد که پاهام یخ می کنه پا درد می گیرم

اینایی هم که گفتی خیلی دقت کردم ولی ارتباط پیدا نکردم

ولی اینو خوب گفتی: ام اس خاک تو سر laughing3
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
(2010/09/21, 01:23 PM)maryamm نوشته است: سخت نمی گیرم که ولی خوب یخ می زنم دیگه

بعد که پاهام یخ می کنه پا درد می گیرم

اینایی هم که گفتی خیلی دقت کردم ولی ارتباط پیدا نکردم

ولی اینو خوب گفتی: ام اس خاک تو سر laughing3
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
چرت و پرت زياد نوشتمlaughing3laughing3laughing3
قربون شكلت برم يعني اينكه حالا فكر هم كردي مربوط به بيماريته چي ميشه مگه اين قسمت و سخت نگير فقط
الباقي رو حق داري خوب يخ ميكنه ديگه ولي جوراب بپوشي گرم نگهش ميداره ها:35:
خب اگه خاك تو سرش نبود كه پا نميشد بياد اين همه جا رو سيستم اعصاب ادماي گلي مثل ما رژه بره
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : maryamm
(2010/05/22, 12:50 PM)شفا یافته نوشته است: درمانش خیلی ساده هست! حالا هی گوش نکنید!
من که دیگه پاهام یخ نیست.

درمانش چيه مريم خانوم؟منم پاهام يخه يا داغ داغ فكر ميكنم خون تو پاهام خيلي كم جريان داه
اوكي ،پيدا كردم مرسي
[تصویر:  47b20s0.gif]
فان مع العسر يسرا
با سلام و ادب
در صورت امکان تلفن یا آدرسی از دکترهایی که در پیامتان نام بردید را برای من به ایمیل یا ذر صندوق همین سایت بفرستید.
ho.kakavand@yahoo.com
fhja;v
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان