•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ شدن و يا سرد و يخ شدن دست و پا
به چیزهای گرم خوردن نیست من بعضی وقتها اینقدر پاهام یخ می کنه که از سرما می سوزه ولی دکترم می گه هیچ راهی و چاره ای نداره . باهاش بساز
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : shahryar_eng , maryamgoli
منم دقیقا !!! پاهام می شه یخ! اینقدر یخ که با جوراب پشمی هم گرم نمی شه
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
 تشکر شده توسط : shahryar_eng , maryamgoli
منم همیشه جوراب می بوشم
 تشکر شده توسط : maryamgoli
با تبریک سال نو
دوستان عزیز، جوراب پوشیدن که درمان نیست! توقع نداشته باشید که با یکبار یا یکروز گرمی خوردن دمای طبیعی پیدا کنید. حداقل باید یکسال رژیم غذایی تان را تغییر دهید. من مدتهاست که دیگر مشکلی ندارم. سردی پاهای من خیلی پیشرفت کرده بود و دستهایم هم حتی در تابستان یخ بود. اما الان دستهام که از دمای طبیعی گرمتر شده و پاهام هم دمای عادی داره.
چرا باور ندارید که تغذیه تاثیرگذاره؟! منهم از دکترم پرسیده بودم او هم گفت که تاثیری نداره اما امتحان کردم و تاثیر هم داشت.
اگر تغذیه تاثیری نداره پس چرا وقتی سرما میخورید خربزه نمیخورید!
خیلی از داروها خوراکی هستند و مواد غذایی مورد استفاده ما هم هر کدام خاصیتی دارند، ویتامینهایی دارند و اگر این علم را داشته باشیم که چگونه غذا بخوریم و خواص هر کدام را بدانیم هیچگاه بیمار نخواهیم شد.
 تشکر شده توسط : Sina , shahryar_eng , h.kakavand , nooresefid333 , SSA , sarir , پویش , parisa2011 , Saina , نگار1353 , paeazan , maryamgoli , سمیرا
ولی سردی پا همش مربوط به ام اس نیست چون من که ام اس ندارم دائم دستو پام سرده خیلی بدهrolleyesrolleyes
عشــق
همین خنده های ساده ی توست
وقتی با تمام غصه هایت میخندی
تا از تمام غصه هایم
رها شوم...

(2010/04/04, 11:24 PM)sahar نوشته است: ولی سردی پا همش مربوط به ام اس نیست چون من که ام اس ندارم دائم دستو پام سرده خیلی بدهrolleyesrolleyes

نه سحر جان ... این نوع سردی با اون نوع سردی که تو میگی فرق داره ...
تو فرض کن نشستی خونه و هوا خوبه و دمای خونه و بدن و هم گرمه ... ولی یکی از پاهات احساس سرما میکنه ....
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : سحــــــــر , najva
منم پاهام خیلی سرد میشه مثل یخ .دستامم همین طور
بچه ها سردی دست و پا میتونه از علائم کم خونی باشه.به اونایی که دستو پاشون زیادی سرده پیشنهاد میدم یه آزمایش خون بدن.
دشنام خلق را ندهم جز دعا جواب ....ابرم که تلخ گیرم و شیرین عوض دهم
منم همیشه یخم،عین یه تیکه یخ انگار مردم!!!
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
درمانش خیلی ساده هست! حالا هی گوش نکنید!
من که دیگه پاهام یخ نیست.

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان