امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی ضد خستگی و انرژی بخش استیمول STIMOL
(2012/11/22, 08:11 PM)sooorooosh نوشته است: منم خیلی خستگی روم تاثیر میزاره...ولی برای امتحانام از ریتالین استفاده میکنم...خیلی هم خوبه...کلی هم انرژی میگیرم...خیلی هم درس میخونم
آمانتادین هم هست اما اصلا تاثیر خاصی نداره...اما ریتالین معجزه میکنه....خیلی خوبهagreement2

سرووووووووووووووووووووووووش؟!!!!!!!
ریتالین اعتیاد آوره!

نباید خودسر مصرف بشه بعد اینکه این دارو برای بچه های بیش فعاله نه افرادی که مغزشون سالمه.چند وقت پیش یه دکتری تو تلوزیون میگفت اینکه فک میکنن با ریتالین انرژیشون زیاد میشه توهمه!
بعد یه مدت ریتالین هم اثر نمیکنه روشون میرن سراغ ترامادول و شیشه!

نکن این کارو با خودت گور بابای امتحان!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : paeazan , sooorooosh , nahid , sargol
(2012/11/22, 08:17 PM)paeeze نوشته است: سرووووووووووووووووووووووووش؟!!!!!!!
ریتالین اعتیاد آوره!

نباید خودسر مصرف بشه بعد اینکه این دارو برای بچه های بیش فعاله نه افرادی که مغزشون سالمه.چند وقت پیش یه دکتری تو تلوزیون میگفت اینکه فک میکنن با ریتالین انرژیشون زیاد میشه توهمه!

بعد از شیشه هم میرن سراغِ تَلق و نَبشی و تیرآهن 14 و 16 و بعد یهو به خودشون میان میبینن فولادضدزنگ هم دیگه فایده ندارهlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند
 تشکر شده توسط : sooorooosh , paeeze , sargol , Hasty , برگ 7
(2012/11/22, 08:17 PM)paeeze نوشته است: سرووووووووووووووووووووووووش؟!!!!!!!
ریتالین اعتیاد آوره!

شیشه؟sad2sad2sad2sad2
من چند سال خوردم...ای وااااااااااااااااااااااااااااااااای
angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : paeeze , برگ 7
منم آمانتادین استفاده میکنم اما همیشه خسته ام.ریتالین هم مصرف کردم اما اوونم واسه من تاثیر نداشت.اینقدخسته میشم که حال ندارم از جام بلندشم و یه کار کوچیک انجام بدم
 تشکر شده توسط : sooorooosh
(2012/11/22, 08:42 PM)بابک57 نوشته است: بعد از شیشه هم میرن سراغِ تَلق و نَبشی و تیرآهن 14 و 16 و بعد یهو به خودشون میان میبینن فولادضدزنگ هم دیگه فایده ندارهlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3

نخندین ...معتاد شدن خیلی ساده تر از این حرفاستSad

بچه ها مواظب خودتون باشین لطفا .میخوان جوونا رو با این آت و آشغال سرگرم کنن که حواسشون نباشه چه بلایی سر کشور داره میادrolleyes

(2012/11/22, 09:23 PM)sooorooosh نوشته است: شیشه؟sad2sad2sad2sad2
من چند سال خوردم...ای وااااااااااااااااااااااااااااااااای
angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3

دکتره میگفت این بچه های بیش فعال قسمت جلوی مغزشون کم کاره.با این دارو تازه فعال میشه و مث آدم میشینن سرجاشون و درسشون و میخونن و آروم میشن

ولی یه آدم سالم که میخوره -مثل ما -انگار داره انرژی آیندشو مصرف میکنه بعد یه مدت ضعف و بیحالی شدیدتری میاد سراغش.حتی واسه اینکه پاشه یه لیوان اب رو برداره حس کوه کندن بهش دست میده ...

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : nahid , sooorooosh , roya-n , ابراهیم , برگ 7
بابا از این دارو ها مصرف نکنید بعدم می فهمید چه اشتباهی کردیدangry2angry2angry2angry2 که اون وقتم پشیمونی سودی ندارهangry2angry2angry2
 تشکر شده توسط : sooorooosh , nahid , ابراهیم
تعجب میکنم سروش که پدر المتوزوماب رو در آورده ،تمام اطلاعات داروهای ام اس رو از سایتای خارجی ترجمه کرده و ... icon_cryicon_cryاونوقت نمیدونه این داروها چه بلایی سرش میارن که دیگران رو هم دعوت میکنه ؟!
درمورد سیگار هم همینطور ...
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeeze , sooorooosh , ابراهیم
(2012/11/23, 12:17 AM)nahid نوشته است: تعجب میکنم سروش که پدر المتوزوماب رو در آورده ،تمام اطلاعات داروهای ام اس رو از سایتای خارجی ترجمه کرده و ... icon_cryicon_cryاونوقت نمیدونه این داروها چه بلایی سرش میارن که دیگران رو هم دعوت میکنه ؟!
درمورد سیگار هم همینطور ...
به خدا تقصیر من نبود...تو خوابگاه همه میخریدن میخوردن...من اون وسط نقش نخودی بودم....rolleyes یعنی تو خوابگاه اکثر دانشگاه ها خرید و فروش میشد...ملت از ناصر خسرو میخریدن میومدن اونجا میفروختن...
البته الان نگاه کردم نوشته ریتالین تو گروه آمفیتامین ها هست یعنی با اِ کس و شیشه هم خانوادستangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3confusedangry3sad2sad2sad2sadsadsadsad
برم این زیر اسم پروفایلم و بردارم تبدیل کنم به معتادِ فعال...یا مثلاً کاربر معتادsad2

سیگار که به جون خودم اصلاً...محلشم نمیزارم...

[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : nahid , paeeze , هيوا , roya-n , Hasty , ابراهیم , برگ 7
(2012/09/25, 11:24 AM)paeazan نوشته است: من ال کارنیتین میخورم
خارجیشو
اونو هم باید در آبمیوه ریخت و خورد

فکر کنم دونه ا ای هزار تومنه
ال کارنیتین!confused2 اسمش خیلی آشناستAngel ، نمیدونم کجا اسمش رو شنیدم ، فکر کنم تو تلویزیونangelال کارنیتینconfused
عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند
 تشکر شده توسط : paeazan
من روزی دوتا جین سینگ میخورم از نوع غیر وطنی .
البته دکترم برام آمانتادین هم نوشته ولی من نمیخورممم.
حالا نمیدونم این داروی stimol از جین سینگ بهتره یا نه؟؟؟
نیم کیلو باش ولی مرد باش...!!!!

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استفاده از داروی گیاهی anti 14 13,720 2018/06/12, 07:45 PM
آخرین ارسال: Rezvan.A
  داروی Stem cell dream mz تامی 5 8,702 2014/02/05, 11:53 PM
آخرین ارسال: ابراهیم
  داروی فمپریدن ناتوانی بیماران ام اس راکاهش میدهد sargol 0 2,939 2013/01/14, 08:40 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست