امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی تاریخ مصرف گذشته
سلام، دیروز که رفتم دارومو از یکی از داروخونه های خصوصی اصفهان که مال یکی از دکترای اصفهانه بگیرم دارویی که تاریخ انقضاش 6.2015 بود بهم دادن. یعنی تا من میام کامل مصرفش کنم تاریخش می گذره بعد که بهشون گفتم، میگن که مشکلی نداره از خود دکترم پرسیدم میگه اشکالی نداره تا 5-6 ماه بعد از انقضای تاریخش هم موردی براش پیش نمیاد!
ولی من یه کمی نگرانم آخه به یکی از داروخونه های عمومی زنگ زدم عصبانی شد و گفت نباید داروی تاریخ گذشته به بیمار بده و برو برگشتش بزنrolleyes
برای شما تا حالا پیش اومده داروی تاریخ مصرف گذشته مصرف کنین؟
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : kohedard
(2015/06/17, 06:24 PM)helli نوشته است: سلام، دیروز که رفتم دارومو از یکی از داروخونه های خصوصی اصفهان که مال یکی از دکترای اصفهانه بگیرم دارویی که تاریخ انقضاش 6.2015 بود بهم دادن. یعنی تا من میام کامل مصرفش کنم تاریخش می گذره بعد که بهشون گفتم، میگن که مشکلی نداره از خود دکترم پرسیدم میگه اشکالی نداره تا 5-6 ماه بعد از انقضای تاریخش هم موردی براش پیش نمیاد!
ولی من یه کمی نگرانم آخه به یکی از داروخونه های عمومی زنگ زدم عصبانی شد و گفت نباید داروی تاریخ گذشته به بیمار بده و برو برگشتش بزنrolleyes

باید برگشتش میدادی چون تاریخ مصرف فقط برا زمان مصرف روی کالا نوشته میشه نه اینکه بگن 5-6ماه بعدم مصرف کنی اشگالی نداره بهش میگفتی همین حرفتو کتبا بنویس و مهرش کن برام که میگی تا اگه5-6ماه بگذره تاریخ اشگالی نداره تا دارو رو ببرم و اتفاقی افتاد باید جوابگو باشی اون وقت داروتو میاوردیangry2
حقیقت تلخ است ولی حقیقت این است که دوستش دارم
 تشکر شده توسط : helli
(2015/06/17, 06:50 PM)kohedard نوشته است:
(2015/06/17, 06:24 PM)helli نوشته است: سلام، دیروز که رفتم دارومو از یکی از داروخونه های خصوصی اصفهان که مال یکی از دکترای اصفهانه بگیرم دارویی که تاریخ انقضاش 6.2015 بود بهم دادن. یعنی تا من میام کامل مصرفش کنم تاریخش می گذره بعد که بهشون گفتم، میگن که مشکلی نداره از خود دکترم پرسیدم میگه اشکالی نداره تا 5-6 ماه بعد از انقضای تاریخش هم موردی براش پیش نمیاد!

باید برگشتش میدادی چون تاریخ مصرف فقط برا زمان مصرف روی کالا نوشته میشه نه اینکه بگن 5-6ماه بعدم مصرف کنی اشگالی نداره بهش میگفتی همین حرفتو کتبا بنویس و مهرش کن برام که میگی تا اگه5-6ماه بگذره تاریخ اشگالی نداره تا دارو رو ببرم و اتفاقی افتاد باید جوابگو باشی اون وقت داروتو میاوردیangry2

حق با شماست! من کیک و بستنی تاریخ مصرف گذشته هم نمیخورم اونوقت دکتر جوون میگه اشکالی نداره میتونی این دارو رو بزنی angry3
 تشکر شده توسط : یاسی
من یبارپرستارم بهم امپول دادکه تاریخ گذشته بودپرستارم میگفت نمیدونست تاریخش گذشته هست
اومدم یکی دومی روبزنم دوستم گفت تاریخش گذشته هست
روز را با خنده شروع کن تا زندگی با خنده در دستانت شکوفا شود
 تشکر شده توسط : helli
سعی کنید داروهایی مثل ایترفرون که برای ام اس هست
را سعی کنید تو تاریخ باشند استفاده کنید
حالا اگه از تاریخش گذشته باشه فقط اثر درمانی دارو کمتر می شه و حالا مسمومیت زایی نداره پس اگه اشتباهی داروی اینترفرون تاریخ مصرف گذشته استفاده کردید نگران نشوید
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : یاسی , helli
این حق شماست که اون دارو را برگردونید و داروی تاریخ دار بگیرید اما من ی دفعه کپسول سیمبالتایی که از تاریخ انقضاش حدود سه ماه گذشته بود خوردم و آخراش فهمیدم موردی هم پیش نیومده
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : یاسی , helli
ممکنه اتفاقی نیفته ولی خودتون قضاوت کنین ما این همه زحمت می کشیم آمپول می زنیم بعد اثرش کم باشه؟sad2 بالاخره دارو رو برام عوض کرد ولی یکی نیست بگه داروهای تاریخ دارت رو گذاشته بودی واسه از ما بهترون؟icon_cry

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داروی اکرووس Ocrevus ارزو ش 3 3,519 2019/12/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
Exclamation خوشخیم یا بدخیم بودن -- مصرف دارو baback 42 65,621 2019/11/25, 03:34 PM
آخرین ارسال: glassheart
  راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس hadyeh 171 102,921 2019/07/01, 08:43 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,824 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  آیا داروهایم داروی ام اس است؟ danynazary 4 3,255 2017/01/06, 03:06 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سفربا ام اس و داروی تزریقی marmar 94 53,563 2016/07/26, 01:34 AM
آخرین ارسال: rezap
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,255 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  داروی تک نسخه ای و عدم توجه مسئولان hamdam 1 2,095 2015/07/13, 06:15 PM
آخرین ارسال: ابراهیم
  تزريق دارو و مصرف مسكن liliyam 44 28,491 2014/07/19, 04:09 PM
آخرین ارسال: arezooo82
  آیا مصرف داروهای هورمونی در روند بهبود بیماری تاثیر منفی خواهد داشت؟ sharmin 1 2,555 2014/02/17, 11:14 AM
آخرین ارسال: رامنا

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست