امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروخانه و کرونا
(2020/07/30, 06:59 PM)nahid نوشته است: قبل از رایگان شدن قیمتش با بیمه اصلی من یعنی خدمات درمانی  میشد سیصد و نمیدونم چند ، بعد از چند سال رایگان شد . الان در داروخانه دکتر مظلومی همون قیمت با بیمه اصلی و قبل از رایگان شدن رو میگیرن و حتما طرف قراداد نیستن . وگرنه کارشون خوبه و زحمت میکشن رایگان میارن. 

داروخونه های خاص رفتن هم برای ما دردسر داره ، خیلی شلوغه ! Confused

داروخانه مظلومی گویا جدیدا به پرونده غذا و دارو دسترسی داره و دارو را برات ارسال میکنه
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : nahid , هليا , پریا حقیقت پور
(2020/08/12, 02:39 PM)atkh نوشته است:
(2020/07/30, 06:59 PM)nahid نوشته است: قبل از رایگان شدن قیمتش با بیمه اصلی من یعنی خدمات درمانی  میشد سیصد و نمیدونم چند ، بعد از چند سال رایگان شد . الان در داروخانه دکتر مظلومی همون قیمت با بیمه اصلی و قبل از رایگان شدن رو میگیرن و حتما طرف قراداد نیستن . وگرنه کارشون خوبه و زحمت میکشن رایگان میارن. 

داروخانه مظلومی گویا جدیدا به پرونده غذا و دارو دسترسی داره و دارو را برات ارسال میکنه

بله بدون هزینه ی پیک ارسال میکنه ولی دارو پولیه. با همون قیمت قبل از رایگان شدنش. 
من دو بار تا حالا گرفتم هر بار برای دو ماه 674 هزار تومن .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : هليا , پریا حقیقت پور
(2020/08/12, 08:35 PM)nahid نوشته است:

بله بدون هزینه ی پیک ارسال میکنه ولی دارو پولیه. با همون قیمت قبل از رایگان شدنش. 
همین هفته این کار رو کرده یعنی انشالله این دفعه رایگان میگیری
باسلام و احترام
داروخانه دکتر مظلومی در راستای خدمات خود به بیماران عزیز مبتلا به MS نسبت ب انعقاد قرار داد تخفیف معاونت درمان(درصد سهم بیمار) جهت داروهای MS با دانشگاه علوم پزشکی ایران نموده است و در حال حاضر امکان ارائه داروهای مربوطه با تخفیف معاونت به بیماران دارای پرونده میسر میباشد. 
در ضمن بیماران صاحب پرونده میتوانند محل دریافت خدمات خود را ،داروخانه دکتر مظلومی انتخاب نمایند.
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : هليا , nahid , پریا حقیقت پور
(2020/08/15, 11:08 AM)atkh نوشته است:
(2020/08/12, 08:35 PM)nahid نوشته است:

همین هفته این کار رو کرده یعنی انشالله این دفعه رایگان میگیری
باسلام و احترام
داروخانه دکتر مظلومی در راستای خدمات خود به بیماران عزیز مبتلا به MS نسبت ب انعقاد قرار داد تخفیف معاونت درمان(درصد سهم بیمار) جهت داروهای MS با دانشگاه علوم پزشکی ایران نموده است و در حال حاضر امکان ارائه داروهای مربوطه با تخفیف معاونت به بیماران دارای پرونده میسر میباشد. 
در ضمن بیماران صاحب پرونده میتوانند محل دریافت خدمات خود را ،داروخانه دکتر مظلومی انتخاب نمایند.

مرسی ، امیدوار بودم اینطور بشه ولی نشد.من اتفاقا این خبر رو در مورد داروخانه دیده بودم و فکر کردم این دفعه قیمتش کمتره لااقل ، ولی بازم همون قیمت دو ماه پیش بود ،  همین چند روز پیش خریدم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : هليا , hamid , پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان