وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس
داروخانه و کرونا - نسخه قابل چاپ

+- وبسایت تخصصی ام اس سنتر | بیماری ام اس | مرجع تخصصی ام اس (https://mscenter.ir)
+-- انجمن: ام اس (https://mscenter.ir/Forum-%D8%A7%D9%85-%D8%A7%D8%B3)
+--- انجمن: پرسش و پاسخ (https://mscenter.ir/Forum-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE)
+--- موضوع: داروخانه و کرونا (/Thread-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%88-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7)

صفحه ها: 1 2 3

داروخانه و کرونا - ansari.mry - 2020/03/13

کسی تو این هفته داروخانه بیماری خاص برای گرفتن داروش تو تهران رفته؟ اوضاع چجوریه؟

RE: داروخانه و کرونا - nahid - 2020/03/14

سلام.. اتفاقآ  میخواستم بیام تو سایت هشدار بدم بهتون.

لطفا در تهران اگر میتونید فعلا دور داروخانه شهید کاظمی رو خط بکشید و اگر داروتون رو فقط اونجا داره با تجهیزات ایمنی از جمله ماسک خوب برید ، چون در نزدیک همون داروخانه به فاصله چند متر ، متاسفانه محل مراجعه افراد نسخه دار برای داروی کروناست که کم هم نیستن و روز شنبه ۲۴ اسفند جمعیتشون پیاده رو و قسمتی از خیابان رو پر  کرده بود !

مواظب خودتون باشید چون مسئولان وزارت بهداشت به فکر نیستن وگرنه داروخانه بیماران خاص با سیستم ایمنی ضعیف رو با ناقلان ویروس کرونا یکجا نمیگذاشتن.

اینم یکی دیگه از کارای مدیریتی احمقانه تو ایرانه،   آدم این همه تو  قرنطینه  باشه ، آخرش بخاطر دارو مجبور بشه بره پیش  انبوهی  از کروناییها

RE: داروخانه و کرونا - hourieh - 2020/03/14

اخه اینا کدوم کارشون درسته که این باشه؟

RE: داروخانه و کرونا - glassheart - 2020/03/15

(2020/03/13, 05:21 PM)ansari.mry نوشته است: کسی تو این هفته داروخانه بیماری خاص برای گرفتن داروش تو تهران رفته؟ اوضاع چجوریه؟

سلام 
با داروخونه مطهری تماس بگیرید، ظاهرا بدون مراجعه حضوری دارو را میفرستن

RE: داروخانه و کرونا - nahid - 2020/03/15

داروخانه مطهری کدومه ؟
کاش قبلا یکی میومد میگفت که همه بدونن .
لطفا بیایید تو این تاپیک بگید که تو این روزای کرونایی آخر سال داروهای مختلف ام اس رو از کجا دوستان بگیرن که بهتر باشه ، از من که گذشت !

RE: داروخانه و کرونا - glassheart - 2020/03/16

ببخشید من اشتباه گفتم 
داروخانه دکتر مظلومی 
شماره ای که گذاشته بودن برای فرستادن نسخه ها براشون 09193714074
شماره داروخانه 02188813203
آدرس هم: خ مطهري خ فجر(جم) ك ش ناصري نظري (حجت) نبش ك دلفان پ۱۴ ط۱

RE: داروخانه و کرونا - عسل راد - 2020/03/16

من فینگولید رو از داروخانه بیمارستان صدوقی میگیرم.دلم نمیخواد تو این شرایط پاشم بیام اصفهان اونم همچین داروخانه شلوغی!امروز زنگ زدم به دکتر گفتم میشه نخورم گفت نه!

RE: داروخانه و کرونا - nahid - 2020/03/17

دوستان در تهران برای تهیه داروی ام اس خود با توجه به خبر زیر ، تصمیم بی خطر بگیرید  و به داروخانه هایی که داروی کرونا عرضه میکنن ، مراجعه نکنید.

[b]داروخانه دکترمظلومی هم که گفتن پذیرش اینترنتی و ارسال دارو برای مبتلایان به ام اس دارن .[/b]

اسامی داروخانه‌های عرضه کننده نسخ بیماران کرونا در تهران

تاریخ: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸

سخنگوی وزارت بهداشت اسامی داروخانه‌های عرضه کننده نسخ بیماران مشکوک و مبتلا به کروناویروس در سطح شهر تهران را اعلام کرد.

دکتر کیانوش جهانپور در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن اشاره به دستور وزیر بهداشت برای افزایش شمار داروخانه‌های منتخب در تهران جهت نسخه پیچی بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا، گفت: به دلیل تراکم مراجعین در داروخانه‌های منتخب شهر تهران مقرر شد جهت تسهیل امور مراجعین و کاهش ازدحام، علاوه بر مراکز بهداشتی و درمانی، چند داروخانه دیگر در تهران نیز از امروز تحویل داروی نسخ بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا را بر عهده گیرند.

وی گفت: بر این اساس داروخانه شهید کاظمی، داروخانه‌های هلال احمر (هلال احمر در خیابان طالقانی و هلال احمر در شهرری)، جشنواره و سوم خرداد، بیماری‌های خاص در خیابان استاد نجات اللهی، داروخانه دکتر علی هوشمند در میدان ولیعصر و داروخانه ۲۹ فروردین از امروز نسخه پیچی بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا در تهران را بر عهده خواهند داشت.

پیش از این دو داروخانه شهید کاظمی و 13 آبان نسخه کرونا رو پذیرش میکردن ، حالا تعداد داروخانه هایی که عرضه میکنن افزایش پیدا کرده . 

RE: داروخانه و کرونا - shokolat - 2020/03/17

ناهیدجان ناظر عزیز تاپیک یه مقدار ارامش رو تزریق کنیم بهمدیگه چرا دامن بزنیم به دلنگرانی.
وگرنه داروخانه بیماران خاص با سیستم ایمنی ضعیف رو با ناقلان ویروس کرونا یکجا نمیگذاشتن.
وگرنه داروخانه بیماران خاص با سیستم ایمنی ضعیف رو با ناقلان ویروس کرونا یکجا نمیگذاشتن.
ام اس از سیستم ایمنی ضعیف پدید نمیاد برعکس بقدری قوی و گاها زیادی قوی هستیم که به میلین موجود بر رشته های عصبی خودمون مثل تغذیه عمل میکنه و میخوره ازشون چون جنس غلاف میلین سر رشته های اعصاب از جنس چربی هست. 
اینکه داروخانه شهید کاظمی انتخاب میشه برای سازماندهی به مبتلایان کرونا تصمیم اشتباهی نیست و هرکس اگه داروی مصرفی هر نوع بیماری رو مثل ام اس اگه طبق مراجعات قبلیش اگه از همونجا دریافت میکرده بدونه نگرانی با کد مندرج شده روی نسخه های تایید تهیه شده قبلی با یه تماس میتونه اطلاع بده اونا خودشون راهکار میدن.
جو رو اروم لطفا لطفا نگه داریم

RE: داروخانه و کرونا - آرزو - 2020/03/17

سلام 
ناهید جان من امروز داروخانه بیماری های خاص خیابان نجات الهی بودم 
داروی کرونا نداشتن و اجاره ورود هم به بیماران کرونا نمیدادن چون میگفتن اکثر مراجعین بیماران نقص ایمنی هستن.