امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروخانه و کرونا
دوستان لازم به ذکر هست بیخود دنبال حرف درست کردن نباشیم و همه جا و همه کس رو هدف سیبل تفکرات شخصی وگاها اغراق امیز قرار ندهیم.
کرونا تنها ویروسی هست که فقط داروی مورد نیازش در اختیار بیمارستان مربوطه قرار میگیره و در صورت تشخیص و گاها ترخیص به فرد کد میدن برادارویی اگر نیاز باشه.
لطفا سایت ام اس سنتر رو با این ویروس مزاحم و بی دعوت به گفتگوی اعضا ام اس سنتر راه ندیم.
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2020/03/17, 01:52 PM)shokolat نوشته است: ناهیدجان ناظر عزیز تاپیک یه مقدار ارامش رو تزریق کنیم بهمدیگه چرا دامن بزنیم به دلنگرانی.
شکلات جان لطفا موضوع تاپیک رو بخونید، پست من در ارتباط با موضوعه . ایجاد کننده تاپیک ، پرسشی مطرح کردن و منم جواب دادم. درجواب باید آرامش تزریق میکردم ؟ 

هشداری که دادم کاملا بجا و لازمه،کاش قبلش یکی که میدونست  اطلاع رسانی کرده بود در مورد این داروخانه و یا داروخانه دکتر مظلومی ، تا دیگران خودشون رو در اون شرایط قرار ندن ! مطمئم من اولین نفر در سایت نبودم که طی روزهای اخیر اونجا رفتم.
سایت در درجه اول جای اطلاع رسانیه برای اموری که به ام اس مربوط میشه.اگه هر کسی خودش رو مسئول بدونه.

(2020/03/17, 01:52 PM)shokolat نوشته است: ناهیدجان ناظر عزیز تاپیک یه مقدار ارامش رو تزریق کنیم بهمدیگه چرا دامن بزنیم به دلنگرانی.
وگرنه داروخانه بیماران خاص با سیستم ایمنی ضعیف رو با ناقلان ویروس کرونا یکجا نمیگذاشتن.
وگرنه داروخانه بیماران خاص با سیستم ایمنی ضعیف رو با ناقلان ویروس کرونا یکجا نمیگذاشتن.
ام اس از سیستم ایمنی ضعیف پدید نمیاد برعکس بقدری قوی و گاها زیادی قوی هستیم که به میلین موجود بر رشته های عصبی خودمون مثل تغذیه عمل میکنه و میخوره ازشون چون جنس غلاف میلین سر رشته های اعصاب از جنس چربی هست. 
نمیدونم هدف شما از این که دوبار این عبارت رو نوشتید چی بوده :
میخواهید بگید ما بیماران سیستم ایمنی نیستیم ؟! یا اونا که نسخه کرونا داشتن ناقلان ویروس کرونا نبودن ؟! برای حفظ روحیه باید واقعیت رو همونطور که هست بپذیریم نه اینکه تغییر بدیم  و با توجه به همین واقعیت مراقب خودمون و سلامتیمون باشیم. ما الان در حال مصرف داروییم ، داروهایی برای سیستم ایمنیمون ،اونی که شما گفتید برای قبل از تشخیص ام اس و مصرف داروئه !

(2020/03/17, 01:52 PM)shokolat نوشته است: اینکه داروخانه شهید کاظمی انتخاب میشه برای سازماندهی به مبتلایان کرونا تصمیم اشتباهی نیست و هرکس اگه داروی مصرفی هر نوع بیماری رو مثل ام اس اگه طبق مراجعات قبلیش اگه از همونجا دریافت میکرده بدونه نگرانی با کد مندرج شده روی نسخه های تایید تهیه شده قبلی با یه تماس میتونه اطلاع بده اونا خودشون راهکار میدن.
جو رو اروم لطفا لطفا نگه داریم
این تصمیم اشتباهه و دکترهای ما و حتی دکتر داروخانه هم قبول دارن و برای همین مسئولان داروخانه بعد از یکی دو روز توزیع داروی کرونا رو به جایی در نزدیکی محل اصلی داروخانه منتقل کردن . به من گفتن تازه قبلشو ندیدی اولاش همین جا توزیع میشد !

شکلات جان شما فکر میکنید اگه تلفن جواب میدادن و خدمات غیر حضوری داشتن به فکر خودم نمیرسید ؟ نمیدونید این داروخانه با حداقل سه خط تلفن اصلا تلفن جواب نمیدن ؟ قبلا هم جواب نمیدادن چه برسه به جالا که خیلی سرشون شلوغه.

در مورد داروخانه های توزیع داروی کرونا هم خبرش در خبرگزاریها موجوده (ارسال قبلی من)  و گفته شده که برای افراد مشکوک و مثبت هست ، مهم اینه که کسانی که برای گرفتن نسخه مراجعه میکنن از بستگان شخص بیمار یا مشکوک هستن و میتونن ناقل باشن.

لطفا شما قبل از انتقاد کمی فکر کنید تا جو آرام باشد.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Hellia , پریا حقیقت پور , ارزو ش , glassheart
قربون شکلت برم نمیدونم دلیل اینهمه جبهه گیری و تند جواب دادنه همراه بابغض چیه.
مهمم نیست
وقت رو هدر ندیم love51  با یکی به دو کردن.کاش همه یاد بگیریم فکر کردن و درست و بجا نظر دادنه همراه با تعمق رو. 
تو واقع بینی و پذیرش واقعیت اصلا شکی نیست.خوده من اول لیست واقعیت هستم.
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

کانال ۳برنامه طبیب رو ببینید فیتیله هاتونو بکشید پایین لطفا

(2020/03/16, 11:41 PM)عسل راد نوشته است: من فینگولید رو از داروخانه بیمارستان صدوقی میگیرم.دلم نمیخواد تو این شرایط پاشم بیام اصفهان اونم همچین داروخانه شلوغی!امروز زنگ زدم به دکتر گفتم میشه نخورم گفت نه!

سلام 
عسل جان برو داروت رو از داروخانه بهشت بگیر که کنار مطب دکتر اعتمادی فره و شلوغ هم نیست.
عجب آشفته بازاریست دنیا...
 تشکر شده توسط : Hellia , Hellia , پریا حقیقت پور
سلام. من دفعه پیش غیر حضوری از داروخانه دکتر مظلومی دارومو گرفتم ارسال رایگان بود ، فقط فرقش این بود دارومو قبلا رایگان میگرفتم با حواله یکساله ای که داشتم ولی برای این داروخانه اینطور نبود ، حواله نخواستن و دارو  رایگان نبود.  
نمیدونم چرا این حواله ها برای داروخانه های دیگه کاربرد نداره ؟ 
کسی هست که دارو از این داروخانه گرفته باشه ؟
 تشکر شده توسط : هليا , پریا حقیقت پور
ناهيد جان چقدر از هزينه ى دارو رو ازتون گرفتند؟ من تا حالا نگرفتم ميخواستم امتحان كنم ولى اگه هزينه ش زياده مجبورم بي خيال اين داروخانه بشم
 تشکر شده توسط : nahid , پریا حقیقت پور
قبل از رایگان شدن قیمتش با بیمه اصلی من یعنی خدمات درمانی  میشد سیصد و نمیدونم چند ، بعد از چند سال رایگان شد . الان در داروخانه دکتر مظلومی همون قیمت با بیمه اصلی و قبل از رایگان شدن رو میگیرن و حتما طرف قراداد نیستن . وگرنه کارشون خوبه و زحمت میکشن رایگان میارن. 

داروخونه های خاص رفتن هم برای ما دردسر داره ، خیلی شلوغه ! Confused
 تشکر شده توسط : هليا , الی کوچولو , پریا حقیقت پور
من هميشه كوپامر رو رايگان مي گرفتم اين بار از يه داروخانه ي خصوصى گرفتم ده درصد قيمت دارو رو ازم گرفت از سازمان غذا و دارو سوال كردم گفت اگه ميخواى رايگان بشه بايد از ايثار و امثالهم بگيرى!
 اصلا هم ملاحظه ي شرايط ما و كرونا رو نميكنن يه نفر كه انگليس بود حتى قبل كرونا هم ميگفت خودشون دارو رو برامون ميارن در خونه اونم رايگان
 تشکر شده توسط : الی کوچولو , nahid , پریا حقیقت پور
(2020/07/30, 07:37 PM)هليا نوشته است: من هميشه كوپامر رو رايگان مي گرفتم اين بار از يه داروخانه ي خصوصى گرفتم ده درصد قيمت دارو رو ازم گرفت از سازمان غذا و دارو سوال كردم گفت اگه ميخواى رايگان بشه بايد از ايثار و امثالهم بگيرى!
 اصلا هم ملاحظه ي شرايط ما و كرونا رو نميكنن يه نفر كه انگليس بود حتى قبل كرونا هم ميگفت خودشون دارو رو برامون ميارن در خونه اونم رايگان

داروخانه مظلومی هم به پرونده سازمان غذا و دارو دسترسی داره جدیدا و برات دارو رو ارسال میکنه. اینطوری نگرانی از کرونا نداری
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : هليا , پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان