امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خوابهای آشفته
با سلام در مدت این 20 سال که من ms دارم ختی یک شب نتوانستم به راحتی بخوابم..از داروی کلونازپام برای خواب استفاده میکنم اما تمام مدتی که خوابم همش خوابهای آشفته میبینمsad...آیا کسی هست که این مشکل رو داشته باشه؟ چکار میکنید؟
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
منم خوابم خوب نیست. اما دارو نمی خورم.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : Hasty
من هم اكثر اوقات كابوس و خواب هاي اشفته ميبينم ولي ديگه عادت كردم...........Smile (16)
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.
(2011/08/23, 12:45 PM)m.aslangir نوشته است: با سلام در مدت این 20 سال که من ms دارم ختی یک شب نتوانستم به راحتی بخوابم..از داروی کلونازپام برای خواب استفاده میکنم اما تمام مدتی که خوابم همش خوابهای آشفته میبینمsad...آیا کسی هست که این مشکل رو داشته باشه؟ چکار میکنید؟

سلام منم تو این مدت خوابهای اشفته میبینم بعضی شبها گل گاو زبان با سنبله الطیب با لیمو عمانی دم میکنم می خورم خوبه
 تشکر شده توسط : Hasty
داروی خواب آور فقط باعث میشه آدم خوابش ببره ، نه این که خواب بد نبینه. این به آرامش فکری ربط داره که داشته باشیم یا نه . شما باید فکر و خیال بیهوده نداشته باشین و اعصابتون راحت باشه. یا با دارو یا ورزش و ...
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : paeeze , Hasty
منم خوابای چرت و پرت زیاد می بینم!
اختلالات خواب اکثرا عوارض مصرف داروهاست.ورزش و سر ساعت خوابیدن میتونه کمک کنه.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

چرا من خوابم نمیبره تا صبح بیدارم تازه ساعت 8-9 صبح خوابم میبره اونم دو ساعتی angry3
[quote='yas' pid='104752' dateline='1314123861']
چرا من خوابم نمیبره تا صبح بیدارم تازه ساعت 8-9 صبح خوابم میبره اونم دو ساعتی :41

تنظيم خواب يه كار راحت نيست ..........
شما بايد هر روز يه ساعت زودتر از خواب بيدار شيد و از اون طرف يه ساعت سريعتر بخوابيد واين كار رو چند روز ادامه بديد و بعد دوباره يه ساعت ديگه بياين عقبتر و زودتر بيدار شيد و يه ساعت هم سريعتر بخوابيد واين كار رو ادامه بديد تا به ساعت دلخواهتون برسيد........مثلا 12 شب تا 7 صبح.

حالا من نميدونم كه اين چه ربطي به خواب هاي اشفته داشت.....confused2
هر مشكلي آسان شود از مستي و
ترسم خداي من, ساغر بشود خالي و هشيار بميرم.

منم کابوس زیاد میبینم و همونطور که دوستان گفتند از اثرات داروهاست .
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان