•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمله چه مشخصاتی داره ؟
(2011/08/18, 10:54 PM)Milo نوشته است: سلام
راستش یک مدتی اندازه 3 ماه هست که مشکلی برام پیش اومده ولی سعی کردم محلش ندم شاید خودش خوب بشه که چند وقته پیش دیگه نتونستم و رفتم پیش دکتر .
مشکلم این بود که انگشت های پای راستم به شدت داغ میشد و وقتی رفتم پیش دکتر برام کورتون تزریقی تجویز کرد اسم آمپولش هم تتراکوزاکتاید بود نمی دونم درست نوشتم یا نه confused2 ولی راستش تاثیر نداشت که هیچ بدتر هم شدم به خصوص اینکه یک سری قرص به اسم ایمی پرامین برام نوشته بود و کاربامازپین که به جای گاباپنتین برام داده بود یکمی حالم بد شده بود چون کلن به ترکیبات داروهای 3 حلقه ای حساس ام و به بدن من سازگار نیست .
چند وقت پیش هم دندون عقلم رو جراحی کردم که متاسفانه دکتر یکمی ناوارد بود که علاوه بر لثه لپم رو بریده که الآن دهنم تقریا بخیه هاش جذب شده ولی هر روز داخل دهنم آب خون داره و پاهام جفتش با هم داغی شدید پیدا کرده که اصلا دیگه نمی تونم کفش بپوشم و دارم فقط با دمپایی راه میرم ...

1. آیا اینا ممکنه حمله باشه ؟ خودش به من گفت حمله نیست ولی احتمال خیلی خیلی خیلی کمی هست که پلاک گردنی تشکیل شده باشه ولی بازم با MRI مشخص میشه که اونم متاسفانه روز شنبه است تا بیاد جوابش بیاد خیلی طول می کشه !
2. با این اوصاف به نطرتون اگر تو این 2 - 3 شب که شب های عزیزی هست اگر یک روزش رو روزه بگیرم وضعم بدتر میشه ؟
از خودش که پرسیدم بهم گفت به تو واجب نیست ولی اگر دوست داری بگیری ، بگیر .

( مهمه واسم لطفا بحث دینی نکنید فقط یکمی توضیح بدید چون من هنوز با این ام اس 100% آشنا نشدم هنوز حتی یک سال هم نشده دارم دارو مصرف می کنم )

عزیزم
در شرایطی که اصلا برای شما واجب نیست صلاح نیست که ریسک کنید.
حمله های من با سر شدن نیمه بدن ، مشکلات تعادلی و ضعف شدید همراه بود.
ولی در مورد این ام اس 1000 چهره واقعا نمیشه قضاوت کرد واز فرد به فرد متفاوت هست. امیدوارم که فقط یه قلقلک ساده باشه!
wink2
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
 تشکر شده توسط : baron , pariya1361
من یه بار دندونم مشکل داشت صورتم یه طرفش بی حس بود.رفتم دکتر راحت بدون معاینه نوشت بستریconfused2 الکی الکی 10 تا پالس گرفتم بعد فهمیدم اصلا مشکل جای دیگه ای بوده.الانم فرق حمله و علائم زودگذر رو نمیدونمHuh
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : pariya1361
(2011/08/18, 11:11 PM)successful نوشته است: عزیزم
در شرایطی که اصلا برای شما واجب نیست صلاح نیست که ریسک کنید.
حمله های من با سر شدن نیمه بدن ، مشکلات تعادلی و ضعف شدید همراه بود.
ولی در مورد این ام اس 1000 چهره واقعا نمیشه قضاوت کرد واز فرد به فرد متفاوت هست. امیدوارم که فقط یه قلقلک ساده باشه!
wink2
به خودت بستگی داره ببین قرص در زمان مشخص باید استفاده کنی یا نه؟
افت فشار داری یا نداری ایا سرگیجه یا بی حالی داری .............؟
به نظر من نگیری بهتره بخصوص که هوا گرمه -بذار یه وقت دیگه یه احتمال خیلی کوچک بذار برای بدتر شدنت اونوقت می خوای چه کار کنی
من روزه نمی گیرم گرما به هیچ عنوان بیرون نمیرم بیماریمو تشدید میکنه
 تشکر شده توسط : ارزو , pariya1361
(2011/08/19, 10:16 AM)7714 نوشته است: به خودت بستگی داره ببین قرص در زمان مشخص باید استفاده کنی یا نه؟
افت فشار داری یا نداری ایا سرگیجه یا بی حالی داری .............؟
به نظر من نگیری بهتره بخصوص که هوا گرمه -بذار یه وقت دیگه یه احتمال خیلی کوچک بذار برای بدتر شدنت اونوقت می خوای چه کار کنی
من روزه نمی گیرم گرما به هیچ عنوان بیرون نمیرم بیماریمو تشدید میکنه

فعلا امروز رو تا اینجاش مشکلی نبود تا ببینم تا عصر دوام میارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قرص هم مصرف نمی کنم هیچی امروز هم تزریق نداشتم ( من صبح ها تزریق می کنم )
مشکلی نبود فقط نمیشد خوب غذا بخورم چون هنوز دهنم زخمش خوب نشده و با برنج کلن مشکل دارم smiling
حالا ببینم چی میشه تا عصـــــــــــــــــــــر خدا بزرگه love28
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
دوستای عزیزم من نزدیک 1 هفته میشه که خیلی بدنم خسته و سست میشه وقتی راه میرم احساس میکنم پاهام دیگه دنبالم نمیان دائم کلافه و خسته ام باید کفش راحت بپوشم که پام درد نگیره چشم راستم هم تار میبینه میشه راهنماییم کنید میترسم دچار یه حمله شده باشم باید چیکار کنم
بگذار سرنوشت هر راهی می خواهد برود راه من جداست....
بگذار این ابرها تا می توانند ببارند چتر من خداست.....
دوست عزیز این تاپیک ها شما رو راهنمایی می کنه
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=45...9%84%D9%87
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=87...9%84%D9%87
[تصویر:  emza-full-light.gif]

... Forever trusting who we are , And nothing else matters
 تشکر شده توسط : Prime , pariya1361
ساناز جان ممنونicon_question
پس من الان در حمله ام اس هستم نه علائم عصبیsad2
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
دوستان من از روزی که بیماریم تشخیص داده شد تا الان هر روز یه جام درد میکنه:دست کمر چشم و ....
اینا حمله است؟
یا من اسمه دوا و ذکره شفاء
(2012/06/05, 06:52 PM)dr.dentist نوشته است: دوستان من از روزی که بیماریم تشخیص داده شد تا الان هر روز یه جام درد میکنه:دست کمر چشم و ....
اینا حمله است؟

نه عزیز اینا حمله نیست اینها چیزهایی هست که باید باهاش کنار بیای و تا اخر عمرت تحملش کنی ولی بهش فکر نکنی خودبخود یادت میره این دردها رو
 تشکر شده توسط : zohaa , ارزو , pariya1361
منم همرمان چند حمله رو با هم داشتم
تاری چسم بی حسی پا.گز گز شدن و حتی حالت برق گرفتگی
ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﮑﻦ ﭼﻮﻥ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺍﺯ ﺗﻮ ﮔﻨﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ...
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا لیزر برامون خطر داره ؟ آیدا 15 7,412 2017/02/21, 11:46 AM
آخرین ارسال: AVID2000
Rainbow ام اس و تعداد حمله ها ! نگین م 11 7,892 2016/06/05, 09:41 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  حمله جدید درست بعد از پالس کرتن Kamyar 11 7,722 2016/03/21, 12:49 PM
آخرین ارسال: آنا
  کپسول Wellwoman برای بیمار ام اس ضرر داره؟ paeazan 5 33,431 2015/10/28, 08:05 AM
آخرین ارسال: glassheart
  آیا علایم من نشانه حمله است ؟ m.moza 87 46,774 2015/06/25, 09:36 AM
آخرین ارسال: ehsanm
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 32,891 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  چه بيماري خود ايمني ديگه اي شبيه دويك و ام اس وجود داره.؟ warrior 2 8,937 2013/02/24, 11:00 AM
آخرین ارسال: maryamnaji11

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان