•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 72
  • 73
  • 74(current)
  • 75
  • 76
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
حسین جان تولدت مبارکicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : fireboud , Prime , neda.n , anaram , kaveh_plus , shokolat
باران بدلیل استمرارش سنگ را سوراخ میکند نه بخاطر قدرتش .
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : Prime , neda.n , anaram , Hasty , edarzi
خسته نباشید دوستای گلمicon_question
از اونجایی که دردمون مشترکه میدونم تو این گرما با وجود ام اس اونجا چه حالی دارینsad2
ولی...............
باور میکنین هر وقت میام اینجا میمونم چه جوری ازتون تشکر کنم؟!sad2
ازتون ممنونم
دعاتون میکنیم همگی...
آقا حسین عزیز تولدتونم مبارکicon_questionicon_questionicon_question
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : gilane , naz.gigili , Sina , Prime , neda.n , anaram , kaveh_plus , Hasty , shokolat , N00shin
(2012/05/27, 07:37 AM)khatoon25 نوشته است: فكر كردم احتمالاً توي اخبار ورزشي يه اشاره اي بكنه ولي يه دفعه قطع شد و وقتي دوباره وصل شد كه وسط اخبار ورزشي بود. يعني نشونتون داده آياااااا؟؟؟ confused2sad2rolleyes

والا موقع ضبط این برنامه ها میگن فلان ساعت پخش میشه. معلوم نیست چطوریه اصلا. دیشب ما هم ندیدیم. البته یارو حتی یه گزارش هم برای یه برنامه به اسم "نمی دونم چی چی بهار" گرفت.
در کل فکر نکنم پخش شده باشه.

(2012/05/27, 12:44 AM)anaram نوشته است: ایول علی . من همه اش خدا رو شکر میکنم که دوتا ماشین همراهتونه و هر وقت خسته شدین یا بهر دلیلی هر کدومتون خواست ، میتونه پا نزنه و بشینه تو ماشین و شاهانه مسیرو دید بزنه agreement2

والا عقیده ی شخصی من اینه که هدف از کار ما نشون دادن انرژی و حرکته و برای شخص من سلامتی مون در درجه اول اهمیت قرار داره. ما برای هر فشاری که به بدنمون آوردیم برنامه ریزی کردیم. و دیروز اون چند کیلومتری که من پا نزدم نه اینکه نتونم. بلکه فقط بخاطر نگرانی از گرما و آفتاب سوزان بود. هیچ ابایی هم ندارم بگم.
افتخار هم میکنم که اول به سلامتی ام فکر میکنم بعد هدف و عقیده ام.
البته اگر هم بچه ها پا زدن توان بدنی شون با من فرق داره اون ها هم سلامتی شون براشون خیلی مهمه.

(2012/05/27, 12:43 AM)edarzi نوشته است: اینم از اون پوستری که گفتم...امیدوارم خوشتون بیاد...اگه ایرادی هم داره بگیدlove28
مرسی دوست من. شما و همه ی کسایی که دارید زحمت می کشید. باید بعد از این حرکت هم به تبلیغ و تشویق باقی دوستان ادامه بدیم. که انشالا این آخریش نباشه.

(2012/05/26, 07:38 PM)earth نوشته است: بچه ها نمی شه یکی یه عکس واضح با کلاه دوچرخه سواریتون برامون اینجا بگذارید؟

سعیده جان! والا من به حامد گفتم بیشتر عکس های کلی و انرژی بخش بگیره نه اینکه یکی از ما بولد بشه. حالا ایشالا عکس های تکی و پورتره ای رو هم برگشتیم یا لابلای اینا میذاریم.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : anaram , kaveh_plus , nafass , baran1390 , Hasty , naz.gigili , O#!!! , nanaz , shokolat , N00shin , MAHDI , بهــار , neda.n , khatoon25 , blue sky , Mehdi Marjani , edarzi , ساغر , earth , rad007 , toktam* , fireboud , hamid t , chipchip , nahid , parisa2011 , Ghost , رنگین کمان , جامعه حمایت از بیماران M.S , nead , Sina
(2012/05/27, 11:19 AM)Prime نوشته است: والا عقیده ی شخصی من اینه که هدف از کار ما نشون دادن انرژی و حرکته و برای شخص من سلامتی مون در درجه اول اهمیت قرار داره. ما برای هر فشاری که به بدنمون آوردیم برنامه ریزی کردیم. و دیروز اون چند کیلومتری که من پا نزدم نه اینکه نتونم. بلکه فقط بخاطر نگرانی از گرما و آفتاب سوزان بود. هیچ ابایی هم ندارم بگم.
افتخار هم میکنم که اول به سلامتی ام فکر میکنم بعد هدف و عقیده ام.
البته اگر هم بچه ها پا زدن توان بدنی شون با من فرق داره اون ها هم سلامتی شون براشون خیلی مهمه.
این دقیقا همون چیزیه که من میگم
ما باید اول سلامتیمونو داشته باشیم تا بعد بتونیم به همه بگیم ما سالمیم و کلا میتونیمagreement2agreement2agreement2agreement2
و واسه همینه که معتقدم باید ازتون کلی متشکر باشیم که حواستون به سلامتیتون هست و بی گدار به آب نمیزنید wink2
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : Prime , nafass , Hasty , shokolat , gilane , N00shin , بهــار , neda.n , kaveh_plus , khatoon25 , ساغر , fireboud , chipchip , nahid , nead , Sina
Rainbow 
درود بی انتها بر بچه های تیم آوای امید
بچه ها خسته نباشید icon_questionicon_question

من خودم از یک چیز اطمینان دارم که این من نیستم که در سفر و روی دوچرخه ام ولی نمی دونم چرا من این قدر استرس دارم؟ confused2
دارم هر لحظه دعا می کنم که هر چه زودتر و به خیر 11 خرداد برسه نمی دونم چرا زمان این قدر دیر می گذرهconfused
تمام چراغ های خانه روشن است
و من صدای خنده ات را
بلندتر از همیشه نقاشی می کنم
لطفی کن، به کسی چیزی نگو
بگذار همسایه ها خیال کنند تو آمده ای....
 تشکر شده توسط : neda.n , Prime , N00shin , kaveh_plus , Hasty , ساغر , anaram , shokolat , fireboud , chipchip , seyyed reza , nafass , سحــــــــر , Sina
اميدوارم همون قدر كه به سلامتي تون توجه ميكنيد
سالم و تندرست هم اين سفر رو به پايان برسونيد.

آفرين عليرضا.......................سلامتي بر هر چيزي ارجحيت داره.

تشکر شده توسط : N00shin , neda.n , Prime , Hasty , ساغر , anaram , shokolat , fireboud , edarzi , nahid
بچه ها خسته نباشین.
دیشب داشتم به همسرم می گفتم شما کجایین و چی کار می کنین. کلی عصبانی شد که اینها چرا به فکر خودشون نیستن این موقع تو این گرما حالشون بد می شه براشون ضرر داره و از این حرفها من هم مجبور شدم یه لیوان شربت بهش بدم تا حالش جا بیاد. متأسفانه بعد مسافت نمی ذاره امداد رسانی کنم و برای شما هم شربت بیارم ولی مواظب خودتون باشین هر جا هم که تونستین شربت آبلیمو برای خودتون درست کنین که نه گرما اذیتتون کنه ، نه مریض بشین. لازم به ذکر است که آبلیمو می بایست تازه باشد. لطفا لیمو تازه تهیه نمایید (کیلویی یازده هزار تومان) ولی به خدا خیلی مفیده جالا می گید نه امتحان کنید. ضرر کردید خودمان جبران مافات می کنیم.happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
اگر درد داري تحمل كن؛ روي هم كه تلنبار شد؛ديگر نميفهمي كدام درد از كجاست؛ كم كم خودش بي حس ميشود!!
 تشکر شده توسط : بهــار , N00shin , hanie , neda.n , Prime , edarzi , Hasty , ساغر , anaram , nanaz , shokolat , fireboud , chipchip , nahid , nafass
القصه...........
یاران چندی در دامغات بماندند و پیغام بیاورد پیک که فیروزه خانم ویار نان بکردندی و از آن رو سوی به سمنان نهادندی و هی هی رکاب بزدندی تا در سمنان جویای نان بگردندی و در راه از رهگذرطلب نان بکردندی و التماس بکردندی که جون مادرت یارانمو میدم یه تیکه نون بده ببریم .....wink2
در این بین ندا در آمد که چه کاریه بریم نانوایی بزنیم و این چنین شد که تصمیم گرفتندی که در یکئ عملیات انتهاری در یک شب تاریک که مهتاب نبودندی اقدام به سرقت نانوایی بکردندی .
خب دوستان عزیز تا اینجای داستان همه چیز خوب پیش میرفت که عشق آمد جفتک به همه یاران زد علیرضارو که خاطرتون هست عاشق بره شد ،حسین در پی درخواست های مکرر فیروزه خانم از این دیار به دیار دیگر مشتابد فقط مونده سینا و فربود....................
ادامه دارد
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : N00shin , kaveh_plus , neda.n , بی تـــا , niloufar , Prime , Hasty , ساغر , naz.gigili , anaram , gilane , nanaz , shokolat , fireboud , hamid t , chipchip , nahid , nafass , ELI
چقد دلم میخواس واسه مراسم استقباتون میومدمrolleyes
هی داااااد ازین دوری! هـــــــــــــــــی!
براى تو
براى چشمهايت..
براى من
براى دردهايم..
براى ما
اى كاش خدا كارى بكند...
 تشکر شده توسط : naz.gigili , anaram , neda.n , Prime , Hasty , بهــار , shokolat , fafa , N00shin , fireboud , edarzi , seyyed reza , Saina , ELI

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 72
  • 73
  • 74(current)
  • 75
  • 76
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: