•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
متاسفانه نتونستیم فرودگاه ، بدرقتون کنیم. همیشه به شما افتخار میکنیم. سربلند و پر انرژی برگردین. با تمام وجود منتظر دیدارتون هستیم.
با آرزوی سلامتی برای شما دوستان عزیزم.
 تشکر شده توسط : N00shin , neda.n , nafass , فرناز , نازلی , Sina , hamid t , shokolat , Ghost , Prime , fireboud
وقتی این همه لطف شما رو میبینم
احساس مسئولیتم هی میره بالا ... آدرنالین هم همچنین
..........
الان همه خوابیدن و من همچنان پای سیستمم هستم و قراره یه سری کارای عقب افتاده شغلیم رو انجام بدم و دلم نیومد اینجا یه سر نزنم
بی نهایت مرسی از همتون بابت این همه لطف بی نهایت
اینجا آشپزخونه هتلمون ... منم و لینکین پارک ... آی لاو یو ام اس سنتر
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : شهرزاد , فرناز , سـاناز , yummy , neda.n , hamid t , baran1390 , نازلی , shokolat , hanie , بنده خدا , Hasty , nafass , Ghost , naz.gigili , rad007 , kaveh_plus , O#!!! , جامعه حمایت از بیماران M.S , Prime , N00shin , nazii , بی تـــا , fireboud , hamid , khatoon25 , MFhealth , بهــار , Narges
سلام آقايون ورزشكار
ضمن خسته نباشيد مگه قرار نبود گزارش روزانه بنويسيد ؟ ما منتظريم و شديداً مشتاق agreement2
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
 تشکر شده توسط : Hasty , Ghost , hamid t , naz.gigili , shokolat , N00shin , Sina , fireboud , massomeh
خیلی دوستون دارم بچه ها ‏.‏ با دیدن شما با خودم گفتم کاشکی منم ام اس داشتم ‏،‏ چیه این پسورازیس که بخاری ازشون در نمیاد ‏.‏...‏ ‏ love51
 تشکر شده توسط : hamid t , Hasty , Prime , Sina , fireboud
دوستان خوب ورزشکار واقعا به هر 4 نفر شما افتخار می کنم
خسته نباشید میگم به همه شما واقعا هر روز که میام وگزارش کارهای شما رو میخونم خیلی شاد میشم وبرای شما آرزوی بهترینها رو دارمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

[تصویر:  kozru2bhopq6yzyicpiv.gif][تصویر:  kozru2bhopq6yzyicpiv.gif][تصویر:  kozru2bhopq6yzyicpiv.gif][تصویر:  kozru2bhopq6yzyicpiv.gif]
امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : shokolat , yummy , nahid , maede , naz.gigili , seyyed reza , جامعه حمایت از بیماران M.S , baran1390 , Prime , N00shin , Sina , fireboud
من الان از پیش بچه ها میام مصاحبه داشتیم
خوشحالم دیدمشون پر انرژی هستن و به ما انرژی دادن
گفتگو با دکترا و دوستان انجمن داشتند
و فردا از انجمن بدرقشون میکنیم
خبر زنده
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : nafass , neda.n , بنده خدا , shokolat , yummy , hamid t , nahid , TootFarangi , naz.gigili , baran1390 , Prime , N00shin , Hasty , nazii , rad007 , fireboud
ممم
منم آی لاو یو ...love28
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : Prime , hamid t , Hasty , fireboud
هستی جان ، این چهار تا که عکسشون رو زدی با دوچرخه درگیرن که !
آخه هر چی پا میزنن دوچرخشون حرکت نمیکنه ، نقص فنی داره !smiling
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : naz.gigili , Prime , hamid t , Hasty , fireboud
روز خوب شد ، البته واسه ی ما واسه ی دوست جان ها رو نمی دونم ، به نظرم آخر کار خسته شدن دیگه ما ولی خسته نمی شیم که smiling
فردا بدرقه می کنیم زود برسم مثل امروز دیر نشه باز ساعت 10:30 رسیدم فکر کنم confused
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : shokolat , naz.gigili , baran1390 , Prime , hamid t , blue sky , Hasty , rad007 , Sina , fireboud
بچه ها دوستتون داریییییییییییییییمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
 تشکر شده توسط : seyyed reza , Prime , hamid t , N00shin , Hasty , Sina , fireboud

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 15
  • 16
  • 17(current)
  • 18
  • 19
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: