•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...
  • 102
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 4.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تیم دوچرخه سواری ام اس
من که واسه فردا خيلی ذوق زدمjumping0047.gifjumping0047.gifjumping0047.gif
ایشاااالاااا موفق باشين واستون دعا ميکنيمinnocent0001.gif
شما بهترينين دوستون داريم خييييلیicon_questionlove28love28
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : Hasty , Prime , جامعه حمایت از بیماران M.S , fireboud , shokolat
سلام دوستان مخصوصا علیرضا جان گزارشت بینهاین زیبا بود قلم خیلی خوبی داری بقول یکی از دوستان آدم احساس میکنه همراهه شماست ...... خیلی دلم می خواد برای دیدنتون بایم خدا بخواد حتما میام happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
برای دلخوشی یکی از دوستان که گفتند عکس دوچرخه ها حرکت نمی کنه یکی متحرکشو گذاشتم N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3icon_questionicon_questionicon_questionicon_question

[تصویر:  2u27fd458j0c206zkfac.gif]

این گلها هم تقدیم به استقامت وبرای پیروزی شما

[تصویر:  ce2wjen808877pf13y2.gif]

امارضا ممنونم که من رو طلبیدی به زیارتت اومدم وکلی با شما حرف زدم love28
 تشکر شده توسط : nazii , fafa , N00shin , hamid t , هاجی , naz.gigili , Prime , سـاناز , ارزو , Sina , fireboud , جامعه حمایت از بیماران M.S , shokolat , nahid , edarzi
بچه ها حسابی غذاهای مقوی بخورین
علیرضا ء عزیز من هم سبک نوشتنتون و دقت و ریز بینی تون رو در بیان کامل جزییات تحسین می کنمhappy0065.gif
مواظب خودتون باشین
برای همتون آرزوی موفقیت موفقیت موفقیت موفقیت
آدَم ها را بدون اینڪــہ
بـــہ وُجودِشآن نیاز داشتہ باشے دوســـــت بـِــــدار . . .
ڪــارے که خـــــدا با تـــو مے ڪُــند. . .!
 تشکر شده توسط : Hasty , N00shin , hamid t , shahrzad , naz.gigili , Prime , سـاناز , sara-m , baran1390 , O#!!! , Sina , fireboud , shokolat , بهــار
دلم خيلي خيلي خيلي براتون تنگ شده icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
موفق باشين agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2
بيا با من مدارا كن ، كه من مجنونم و مستم ...
 تشکر شده توسط : N00shin , hamid t , shahrzad , naz.gigili , Prime , سـاناز , sara-m , nafass , Sina , fireboud , Hasty
سلام و صد سلام

تقدیم به همت والا و بزرگتون

[تصویر:  xt6ayy6gza990re0l4e.jpg]

[تصویر:  bnl6biq2bpsbjnzw2gck.jpg]

icon_questionhappy0065.gificon_questionhappy0065.gif:
دیگر چیزی نمانده تا شروع حرکت قشنگ پر افتخار تیم ام اس سنترhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gificon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

[تصویر:  3xpxeijupagtjc2prd01.jpg]

[تصویر:  57s0oiwe23crfezzr25.jpg]

icon_questionicon_questionicon_questionدوستان نگاهه همه به رکاب زدن شماستhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

[تصویر:  h5nddnz0sitzv77okrr.jpg]

icon_questionicon_questionhappy0065.gifسه شنبه نزدیکه .........:icon_questionicon_questionicon_questionsmilingsmilingwink2

از آقا علیرضا هم تشکر که به این خوبی گزارش دادن دقیقا میشه تجسم کرد..

icon_questionhappy0065.gificon_questionhappy0065.gifموفق باشید و پیروز icon_questionicon_question

happy0065.gificon_questionicon_questionhappy0065.gifامیدوارم به هدفی که یک سال براش زحمت کشیدید برسیدhappy0065.gifhappy0065.gificon_biggrinsmilingsmiling

[تصویر:  730jatsxhhpyqzzsb9p.jpg]
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : هاجی , i3aran , Prime , N00shin , kaveh_plus , ارزو , baran1390 , O#!!! , جامعه حمایت از بیماران M.S , Sina , fireboud , shokolat , nahid , hamid t , Hasty
موفق باشید. هستیم باهاتون. مواظب خودتون باشید.

[تصویر:  0vkkfzhsptuoaz8a2twk.jpg]
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : N00shin , neda.n , سـاناز , sara-m , ارزو , جامعه حمایت از بیماران M.S , O#!!! , Prime , Sina , fireboud , shokolat , hamid t , Hasty
(2012/05/14, 08:18 PM)هاجی نوشته است: بچه ها حسابی غذاهای مقوی بخورین

آخ من هم با تیکه ی غذای مقوی موافقم شدید!! آخه آقای علیرضا چرا هی ساندویچ می خورید براتون ضرر داره)البته با عرض شرمندگی( من حرص می خوردم تو گزارشاتون می خوندم ساندویچ خوردید!! الان حسه مامان بزرگی بهم دست داده! اما مطمینم موفق می شید؛ یکم هم از زعفرونای مشهد استفاده کنید دیگه حله حله!!
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : ارزو , naz.gigili , Prime , Sina , fireboud , shokolat , nahid , hamid t , Hasty , بهــار
هر روز که میخام بیام سایت فقط منتظرم ببینم اینجا چه خبر شده

آوای امید موفق باشین
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : N00shin , neda.n , O#!!! , Prime , Sina , fireboud , shokolat , Hasty
خدا قوت رفقای قهرمان
امیدوارم فردا همه چیز عالی و درست پیش بره
علیرضا خیلی خوب تعریف میکنی اتفاق ها رو
کلی خندیدم سر جریان کتک کاری تون

راستی فکر نکنین ما فقط هی هی بهتون انرژی مثبت میدیم
واسه فردا کلی برنامه داریم!!!
ایشالا خبرش بهتون میرسه
موفق باشین رفقا
" Ickle me, Pickle me, Tickle me. Too "
 تشکر شده توسط : سـاناز , O#!!! , Pooya.N , N00shin , neda.n , anaram , Prime , Sina , fireboud , shokolat , kaveh_plus , Hasty , بهــار
خوب
لحظاطی پیش وارده 26م شدیم،نوبتیم که باشه نوبته رفتنو...
بله دیگهههههه
اون موقه که کبریتارو تن تن میسوزوندم باید فکره امروزم میکردمDodgy
روزهای خوبیرو گزروندم در کناره بچه ها و خیلی خوش گذشت بهم،مرسی که اومدین
فرداهم روزه آخر و بدرقه هست، باید بچه ها رو بدرقه کنم... امیدوارم سفره خوبیرو شرو کنن و تا آخرش موفق باشنو پیروز،من میدونم که هستینwink2
smile , be happy and enjoy life
 تشکر شده توسط : سـاناز , paeeze , فرناز , Prime , Sina , fireboud , neda.n , shokolat , O#!!! , nafass , N00shin , kaveh_plus , rad007 , شيدا رها , hamid t , naz.gigili , Hasty , بهــار

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 17
  • 18
  • 19(current)
  • 20
  • 21
  • ...
  • 102
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: