امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک فیلم مستند در مورد ام.اس
Video 
یک مستند ایرانی با نام «زن در سایه ام.اس» به کارگردانی خانم نیازی به جشن خانه سینما راه یافت.

یکی از نقش‌آفرینان موفق این مستند، خانمی است که وبلاگِ دلمشغولی‌های من و ام.اس را می‌نویسد icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

تبریک صمیمانه به ویولت عزیز

منبع: http://www.iranianshortfilm.com/fa/NewsC..._1099.aspx
مرا آفرید، آنکه دوستم داشت.
 تشکر شده توسط : nazaninn , BanOoOo , هانیه , shadii , neda sedaghat , fireboud , arezooo82 , najva , بی تـــا , DavidBili , نسیم , سحــــــــر , warrior , esmaeil , earth , sar100 , ehsan-foruz , parivash , successful , زهرا59 , فریده آذرکیش , O#!!! , شهرزاد , احمدرضا , baran , sooorooosh , آقا صادق , آنا
امیدوارم این یکی مثل طلا و مس نشه!
البته گفتین مستند ... اما امیدوارم کامل باشه.
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : anaram , warrior , شیماتی , فریده آذرکیش , آقا صادق
خب البته قابل انکار نیست که ویولت با شرایطی که داره یه جورایی اسطوره اس و خیلی باعث خوشحالیه که روش سرمایه گذاری میشه
این خودش نه تنها واسه یه فرد مبتلا به ام اس که حتی واسه اطرافیانش یه امید و روحیه ی تازه اس که ببینن یکی مثه ویولت چطور داره برای خوب زندگی کردن تلاش میکنه
ولی کاش یکم به ام اس با چهره های دیگه اش هم بها میدادن
فک میکنم این مستند باز هم نه به شدت طلا و مس ولی توی همون مایه ها ذهنیت جامعه رو به سمت معلولیت و .... سوق میده confused
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , شیماتی , parivash , successful , آقا صادق
اره انا راست میگه مثل طلا و مس شاید نباشه شاید البته ولی بخحاطر اینکه ویلیوت عزیز خیلی مشکلات دارن حتما فیلمش مثل طلا و مس هست چون اسنطور که متوجه شدم اون طلا و مس رو از روی سرگذشت ویولت درست کرده بودن ولی اعلام کرده بودن این فیلم توی صدا و سیما پخش نمیشه ولی شک دارم اینطور که بهترین فیسلم جشنواره انتخاب شده در نتیجه شاید ..........

متاسفم که این کارگردانها فقط ام اس رو اینطور میبینن
هر چی بچه ها بافته بودن رو اینطور خراب میکنه خرابببببببببببببببببببب rolleyes
و دید جامعه باز به همون روال برمیگرده وقتی احسان علیخانی تیکه انداخت به سوسن عزیز که شما توی کلیپ داشتید جارو میکشیدید ولی اینجا همسرتون داره میکشتون بهمراه عصا پس اینا الکی بود که سوسن عزیز با خنده گفت نه اگه اینطور باشه پس باز دید مردم بر میگرده به همون حالت اولیه و من برای خودمون واقعا متاسفم
 تشکر شده توسط : آقا صادق
تا اونجا که من اطلاع دارم این مستند خیلی منطقی درست شده و یک طرفه نیست
پس نگران نباشید دوستان
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : yas , anaram , arezooo82 , parivash , آقا صادق
خیلی خوبه که تو کشوری که رشد ام اسش 20 برار درصد جهانی از این جور کارها بشه.......

خود من هم اگه خدا بخواد........
میخوام یه فیلم نامه در مورد ام اس بنویسم.......
 تشکر شده توسط : yas , SSA , arezooo82 , najva , edarzi , Saina , آقا صادق
سلام به تمامی دوستان عزیز .............

برای انجام تحقیقات خود از طریق سایت با یکی از مدیران یا اعضای هیئت مدیره تماس بگیرید
چه عجب لااقل یه چیزی ساختند که ما ام اسی ها رو تو جامعه معلول و علیل و (خیلی ببخشید...)تو سری خور نشون ندادن
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : reihane , negar_ka84
تو رو خدا بگین که ام اس هیچی نیست
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) fireboud 258 153,162 2023/01/04, 02:23 PM
آخرین ارسال: Nejat
  فیلم چند شاخه گل مریم-زوجی که دارای بیماری ام اس هستند paeazan 8 7,716 2014/12/08, 11:55 AM
آخرین ارسال: paeazan
  فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص ahmad ebrahimi 128 80,743 2014/03/27, 06:43 PM
آخرین ارسال: reihane
  فيلم مستند - داستاني « موهبت » درباره ام اس در سنندج ساخته مي شود warrior 5 7,071 2013/10/07, 04:09 PM
آخرین ارسال: نازی ی
  مستند «صعود» درباره بیماران مبتلا به ام‌اس ساخته شد hamdam 0 2,470 2012/10/26, 03:21 PM
آخرین ارسال: hamdam
  مستند «زن در سایه ام.اس» در خانه هنرمندان havaars 76 46,560 2012/01/08, 10:32 AM
آخرین ارسال: hanie
  بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند aztab 17 10,878 2010/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: sara

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان