•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولید کوپامر در داروسازی زهراوی تبریز
خوب آره گرون هست.هنوز عامل ابتلا به ابن بیماری کشف نشده.پس چطور میتونید انتظار داشته باشید که داروی قطعی برا این بیماری تولید بشه؟هر گاه علت قطعی بیماری مشخص بشه اون وقت میشه امیدوار بود که درمان قطعی هم براش پیدا بشه.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : yummy , maedeh , ehsan 10054 , zohrevand , parisa2011 , غزل , Hasty
اگه تحت پوشش بیمه نشه که کسی بابت داروی تولید ایران ماهی 1 میلیون و ... پول نمیده !
ممکنه واقعا فرمولش دقیقا یکی باشه ولی چه تضمینی هست ؟
مگه چی توش میریزن انقد گرونه ؟smiling
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : N00shin , ehsan 10054 , zohrevand , غزل , Hasty , ghaside
خیلی نامردن وقتی این خبر داشت از اخبار ساعت 2 پخش می شد قرص نشون میدادن. منم فکر کردم قرصه کلی ذوق کردم.
مرتب با خودم می گفتم اگه قرصه چرا اینقدر ارزونه. اصلا چرا تو ام اس سنتر خبری ازش نبود. واقعا که با این طرز خبر دادنشونangry2
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : paeeze
نقل قول: شكست انحصار داروی ام.اس. رژیم صهیونیستی

شاید ام اس رژیم صهیونیستی با ام اس ما فرق داشته باشه ها !icon_cry
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ارزو , zenith , paeeze , mirzaee , AVID2000
مزیتش مثلاچی میتونه باشه نسبت به بقیه داروهامون که بیارزه به تزریق هرروزه sad و اینهمه هزینه !!!! angry3
زندگی کوتاه نيست ..... مشکل اینجاست که ما زندگی را دير شروع ميکنيم!!!
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , blue sky , Hasty
نمی دونم.شاید عصاره طلاlaughing3.تو امریکا قیمتش رو یهو 3 برابر اینترفرون کردن.تازه اون جا هزینه ها رو بیمه پرداخت می منه.ولی باز تمام بیمارها اعتراض کرده بودن.برا این که قیمت گرونتر یعنی پرداخت حق بیمه بیشتر.یهنی مریضها 3 برابر قبل باید فرانشیز پرداخت میکردن.
 تشکر شده توسط : nahid , N00shin , ehsan 10054 , blue sky
(2012/03/06, 07:43 PM)بهرنگ نوشته است: نمی دونم.شاید عصاره طلاlaughing3.تو امریکا قیمتش رو یهو 3 برابر اینترفرون کردن.تازه اون جا هزینه ها رو بیمه پرداخت می منه.ولی باز تمام بیمارها اعتراض کرده بودن.برا این که قیمت گرونتر یعنی پرداخت حق بیمه بیشتر.یهنی مریضها 3 برابر قبل باید فرانشیز پرداخت میکردن.

الان توی ایران هم تقریبا سه برابر شده
ولی بدون بیمه
بیمار بیچاره چطوری باید تهیه کنه اهمیتی نداره که confused2confused2confused2
 تشکر شده توسط : aalieh , ehsan 10054
خوب می دونی چی هست نوشین؟انگار هر چی مریضی آدم پیشرفت کنه دارو ارزونتر میشه!confusedالان که مریضیم پیشرفت کرده و به جای آوونکس متوتروکسات استفاده می کنم اینو می بینم.
 تشکر شده توسط : N00shin , zenith
(2012/03/06, 07:36 PM)MFhealth نوشته است: خیلی نامردن وقتی این خبر داشت از اخبار ساعت 2 پخش می شد قرص نشون میدادن. منم فکر کردم قرصه کلی ذوق کردم.
مرتب با خودم می گفتم اگه قرصه چرا اینقدر ارزونه. اصلا چرا تو ام اس سنتر خبری ازش نبود. واقعا که با این طرز خبر دادنشونangry2

منم دیدم خیلی ذوق کردم. اما وقتی بالاتر از عکس قرصها رو نشون داد دیدم که اسویکس هست. اسویکس ایرانی پلاویکس هستش که برای بیماران قلبه خیلی هم گرونه من برای مامان کلی آزاد باید بخرم تا نوبت دکترش بشه. خیلی دقیق یادم نیست ولی فکر کنم یه بسته ده تاییش آخرین بار که آزاد خریدم خیلی گرون بود. من اخبار ساعت دو رو نه گوش دادم نه شنیدم. ولی اون دو سه نوبت خبری که داد معادل قیمتش به ریال رو نگفت به دلار گفت که هر دونه آمپول می شه حدود 24 دلار بعد اصلن اشاره ای به نحوه زدنش نکرد و نگفت که چطوریه گفت این جایگزین آمپولهای آونکس هست و مزیتش به اینترفرونها اینه که برای زنان باردار هم می شه استفاده کرد و عارضه ای نداره. راستش یه کم گیج شدم که اطلاعات فوق رو شما از کی گرفتید. من قاطی کردم؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : TootFarangi
کاش خوراکیش بیاد
من واقعا خسته شدم ازین شاخه به اون شاخه و آخرشم درد بعد از تزریقsad2sad2sad2
من که اصلا حاضر نیستم هر روز سوراخ سوراخ شم
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : yummy , Ali 324

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کوپامر( گلاتیرامراستات) علی99 51 45,225 2018/11/17, 09:00 PM
آخرین ارسال: hessam
  ایران سومین تولید کننده گلتی رامر‌(اسوی می)- شرکت اسوه nafass 9 9,383 2014/01/19, 06:17 PM
آخرین ارسال: ابراهیم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان