•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولید کوپامر در داروسازی زهراوی تبریز
سلام دوستان معصوم و عزیزم. چقدر راحت با احساسات 20000 نفر بازی می کنند؟ هر سال یه داروی جدید داره وارد بازار میشه! گلوتیرامر استات با نام تجاری کوپاکسون که نمیدونم قراره اسمشو چی بزارن اینترفرون نیست! بلکه یک مونوکلونال آنتی بادی هست به صورت زیر جلدی و هر روز استفاده میشه وقتی مجری خبری ما حتی از قبل اسم آونکس رو نشنیده و اشتباه تلفظ میکنه از معاونت دارو نمیشه انتظار داشت که اطلاعات درستی ارائه بده. این دارو خط دوم جلوگیری از پیشرفت بیماریه. معادل آونکس نیست بلکه زمانی استفاده میشه که در سال چندین حمله رخ بده و کورتن تجویز بشه. زمانی که شما علی رغم استفاده از اینترفرونها بازهم پیشرفت علائم داشته باشید از نظر شرعی باید نتیجه گرفت که اینترفرون کارائی نداره و از روش دیگه ای برای جلوگیری از پیشرفت بیماری استفاده بشه. عوارضش از این جهت کم تره چون در دراز مدت اتو انتی بادی تولید نمیکنه البته این اطلاعات مربوط به داروی اصلی هست خدایا ایرانیش هم همینطور باشهsad2
میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمان استconfused2Huh
برای اولین بار تولد را درک کنید فرصتهای ناب تکرار نمی شوند. من امشب هفت شهر آرزوهایم را گم کرده ام. اینجا ستاره ها پنهان شده اند. تا به خویش آمدم تمامم تباه شد........

تشکر شده توسط : شهرزاد , paeeze , TootFarangi , MFhealth
داروی "گلتی رامر" به تولید داخل رسیده
ایران بعد از اسرائیل و هند سومین کشوره که اونو تولید کرده
کسی از این استفاده کرده؟ یا چیزی راجع بهش میدونه؟ نوشته بود سه ماهه که تو بازاره
 تشکر شده توسط : ثریا
این کوپامر رو انجمن خبر داشت ولی این گلاتی رامر رو نه ! Huh
گفتن این دیگه چیه ؟؟؟؟؟ confused2
اون کوپامر هم مثل زیفرون هنوز کسی تاییدش نکرده اینجا مگر با اصرار خود بیمار براش تجویز کنن confused
البته شاید به قول دوست جان مهربان این دو تاش یکی هست ، اینا اسمش رو اینطوری میگن !
امیدوارم هرچی هست بسته بندیش قشنگ باشه حداقل دوستانی که دوست می دارند استفاده کنن رغبت به تزریق داشته باشن.
بعدش هم آونکس که هر روز نیست که هفته ای یک باره ! واس چی می گن این به جا اونه ؟
من که نمی خوام هر روز به خودم آمپول بزنم sad2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : غزل

الآن باید خوشحال بشیم از اینهمه توجه ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ورود داروی جدید به بازار بدون پوشش بیمه والبته مگه آ زمایش بالینی هم لازمه؟؟؟!!!!!!!!!!!
(2012/03/06, 10:06 PM)earth نوشته است: منم دیدم خیلی ذوق کردم. اما وقتی بالاتر از عکس قرصها رو نشون داد دیدم که اسویکس هست. اسویکس ایرانی پلاویکس هستش که برای بیماران قلبه خیلی هم گرونه من برای مامان کلی آزاد باید بخرم تا نوبت دکترش بشه. خیلی دقیق یادم نیست ولی فکر کنم یه بسته ده تاییش آخرین بار که آزاد خریدم خیلی گرون بود. من اخبار ساعت دو رو نه گوش دادم نه شنیدم. ولی اون دو سه نوبت خبری که داد معادل قیمتش به ریال رو نگفت به دلار گفت که هر دونه آمپول می شه حدود 24 دلار بعد اصلن اشاره ای به نحوه زدنش نکرد و نگفت که چطوریه گفت این جایگزین آمپولهای آونکس هست و مزیتش به اینترفرونها اینه که برای زنان باردار هم می شه استفاده کرد و عارضه ای نداره. راستش یه کم گیج شدم که اطلاعات فوق رو شما از کی گرفتید. من قاطی کردم؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون . من نمی دونستم اسویکس چه مصرفی داره(تا حالا اسمش رو نشنیده بودم) چون بعد خبر هم سریع اسمش یادم رفت نتونستم سرچ کنم.
به نظر من اصلا صحیح نیست وقتی دارن در مورد داروی ام اس صحبت می کنن فیلم یه داروی دیگه رو پخش کنن. من دیدم بسته قرص ها چیزی در حد 10 تا قرص داره و با یه حساب سر انگشتی محاسبه کردم اگر روزانه یک قرص باشه و هر بسته 23 دلار باشه(قیمت قرص معمولا بسته ای محاسبه میشه) ماهانه 125 هزار تومن میشه که از آوونکس 280 هزار تومنی خیلی ارزون تره و به همین خاطر ذوق کردم.
زهی خیال باطلsad2 از این خبرا نبود
اینا فقط قسمت شکسته شدن انحصار اسرائیل براشون مهم بود. در مورد بقیه موارد که خیلی برای مهم تر بود چیزی نگفتن حتی اسم ایرانی دارو. به قول دوستمون حتی تلفظ آوونکس هم اشتباه می گفت
مثلا اینکه نوع دارو چیه(قرص یا آمپول) نحوه استفاده چه طوریه(هفتگی یا روزانه ...) و موارد دیگه رو اصلا شرح ندادن
واقعا در مورد همه چیز این طور اطلاع رسانی می کنن؟angry
با درد بساز چون دواي تو منم، در كس منگر كه آشناي تو منم
 تشکر شده توسط : paeeze , غزل , zohrevand , ساغر , sooorooosh
یه سوال داشتم:
واسه تولید داروهای بیماران ام اس از نانو دارو ها هم استفاده شده؟

یه کنگره نانوتکنولوژی بود من عکسای غرفه ی ایرانی رو دیدم یه گوشه کنار دارو ها رسیژن رو گذاشته بودن!!!!!!!!!!!!!!

نمیدونم شاید رسیژن نانویی هست ولی فکر میکنم اینا تو خبراشون هرفیلم و عکسی از هرچیزی که دمه دستشونه میگیرن میذارن حالا به خبر هم ربط نداشته باشه هرکی اعتراض کرد میگن آرشیو بوده
smiling

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

با اينكه كاملا دركتون مي كنم و مي دونم چه سختيايي مي كشين اما خيلي بي انصافين
ما نه پولي گرفتيم از بابت توليد اين دارو نه چيزي فقط به عشق شما ساختيمش
مي دونيم كار خيلي كوچيكيه اما به قرآن خيلي زحمت كشيديم
من شرمنده همه شمام.بيشتر از اين فعلا نتونستيم كاري بكنيم ولي اميدمون به خداست مطمئن باشين حتي اگه كوچكتري كورسوي اميديم باشه ما همه كاري براي درمان شما مي كنيم
كوچيك همتونم
اين داروبه صورت آمپول پري فيلد هستش يعني نيازي به سرنگ نداره و براي به حداقل رسوندن آلودگي زير لامينار با كلاس A در گريد داروسازي توليد شده تا هم تزريق راحت باشه هم آلودگي وارد بدن نشه سر سوزن از نوع خارجيه كه به صورت ليزري بريده شده تا محل تزريق دردناك نباشه
به 6 تا كشور اروپايي هم فرستاده شده تا از نظر تركيبات كاملا آزمايش بشه و اونام تاييدش كردن اينم بگم كه چون صنايع دارويي طبق عهد نامه ‍‍ژنو مشمول تحريم نيستن ما فعلا با اروپا ارتباط داريم و مشمول تحريم نيستيم
اگه از اين آمپول استفاده بشه امكان آسيب به كبد و اعضاي داخلي خيلي پايين مي ياد بله عملكردش در مورد بعضيا خوب نيست اما الان تو كشورايي مثل كانادا از ايناستفاده مي كنن
اسم خارجيش كوپاكسون و توليد زهراوي كوپامر نامگذاري شده
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : coffeedot , neda.n , nahid , شيدا رها , Ali 324 , غزل , zohrevand , nazanin , TootFarangi , maya , sami , afsaneh , # پریسا # , melody
(2012/03/08, 08:38 AM)mehdernet2 نوشته است: با اينكه كاملا دركتون مي كنم و مي دونم چه سختيايي مي كشين اما خيلي بي انصافين
من شرمنده همه شمام.بيشتر از اين فعلا نتونستيم كاري بكنيم ولي اميدمون به خداست مطمئن باشين حتي اگه كوچكتري كورسوي اميديم باشه ما همه كاري براي درمان شما مي كنيم
كوچيك همتونم
اين داروبه صورت آمپول پري فيلد هستش يعني نيازي به سرنگ نداره و براي به حداقل رسوندن آلودگي زير لامينار با كلاس A در گريد داروسازي توليد شده تا هم تزريق راحت باشه هم آلودگي وارد بدن نشه سر سوزن از نوع خارجيه كه به صورت ليزري بريده شده تا محل تزريق دردناك نباشه
به 6 تا كشور اروپايي هم فرستاده شده تا از نظر تركيبات كاملا آزمايش بشه و اونام تاييدش كردن اينم بگم كه چون صنايع دارويي طبق عهد نامه ‍‍ژنو مشمول تحريم نيستن ما فعلا با اروپا ارتباط داريم و مشمول تحريم نيستيم
اگه از اين آمپول استفاده بشه امكان آسيب به كبد و اعضاي داخلي خيلي پايين مي ياد بله عملكردش در مورد بعضيا خوب نيست اما الان تو كشورايي مثل كانادا از ايناستفاده مي كنن

سلام داداش گلم

کسی منکر زحمات شما نیست!
ما اینقدر بی مهری دیدیم که به هر دستی که به سمتمون میاد مشکوکیم.
من در مورد تلاش های شما عزیزان خیلی شنیدم و لی ای کاش ارتباطتون
رو با بچه ها و انجمن ما بیشتر کنید که وقتی همچین خبری رو میخواید بزنید
ما شما رو بشناسیم. من می دونم چقدر سخته تولید یه دارو (شایدم ندونم)
اما دوست داریم شما عزیزان که زحمت می کشید برامون رو نزدیک تر بشناسیم و باهاشون ارتباط بیشتری داشته باشیم.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : neda.n , nahid , MFhealth , Ali 324 , # پریسا # , ساغر
من دیروز درمورد این دارو با دکتر صحراییان صحبت کردم
ایشون گفتن که برای افرادی هست که به اینترفرون جواب ندادن
ویا آنزیمهای کبدی اونها دراثر استفاده از اینترفرون ها بالا رفته
اما اگه کسی الان داره از اینترفرونش استفاده میکنه و مشکلی نداره دلیلی برای تعویض دارو وجود نداره.

سری رو که درد نمیکنه که دستمال نمیبندن دوستانicon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : yummy , غزل , AVID2000 , ساغر , sooorooosh
(2012/03/08, 08:38 AM)mehdernet2 نوشته است: با اينكه كاملا دركتون مي كنم و مي دونم چه سختيايي مي كشين اما خيلي بي انصافين
كوچيك همتونم

دوست عزیز اگه ممکنه در مورد عوارض جانبی احتمالی این دارو و ساختار عمل کردش هم کمی توضیح بدید !!! ممنون !!smilingsmilingsmiling

قال الله تعالی :‍‍

من با هر بنده ام طوری رفتار می کنم که انگار همین یک بنده را دارم

اما بنده ی من طوری رفتار می کند که انگار همه خدایش هستند بجز من !!!!!!!!

تشکر شده توسط : مهرافروز

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کوپامر( گلاتیرامراستات) علی99 51 45,239 2018/11/17, 09:00 PM
آخرین ارسال: hessam
  ایران سومین تولید کننده گلتی رامر‌(اسوی می)- شرکت اسوه nafass 9 9,384 2014/01/19, 06:17 PM
آخرین ارسال: ابراهیم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست