•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولید کوپامر در داروسازی زهراوی تبریز
كاش با وارد بازار كردن اين داروهاي جديد و خيلي خوووووووووووووووب angry3 براي واردات داروهايي كه مصرف ميكنيم مشكلي پيش نياد.آخ خدا هممون زود خوب شيم آمپولاشون بمونه رو دستشون بزنن به خودشون حروم نشهevilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : parastoo joon , blue sky , mehdi488 , شهرزاد , najva , TootFarangi , مهدی نصیری , ساغر , sami , نگاه
بشنو و باور نکن

ما اگه دلسوز داشتیم اینجور داروها رو قیمت بالا نمی دادنangry2

چه برسه دارو جدید وارد کنندbadtaste

دیگه وای به حالمون.....(موش آزمایشگاهی)angry2

(2012/02/24, 06:51 PM)leili نوشته است: كاش با وارد بازار كردن اين داروهاي جديد و خيلي خوووووووووووووووب angry3 براي واردات داروهايي كه مصرف ميكنيم مشكلي پيش نياد.آخ خدا هممون زود خوب شيم آمپولاشون بمونه رو دستشون بزنن به خودشون حروم نشهevilgrin0039.gif

ایشاله چرا که نه
یه روزی خبره خوب شدنه خودت رو از سایت اعلام میکنیhappy0065.gif
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : najva , ساغر , blue sky , leili , sooorooosh
الان دوست عزیزmehdernet که اولین بار خبر تولید این دارو رو در تاپیک تولید داروی جدید در داروسازی زهراوی تبریز دادن ناراحت می شن ، چون خودشون تو اون شرکت هستن و گفتن فرمولش از اسراییل کش رفته شده و کلی زحمت شبانه روزی کشیدن براش.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , blue sky , بنده خدا
چقدر برا دوستامون حتما خوب ميشهicon_biggrin
...
 تشکر شده توسط : شيدا رها
این داروی جدید نیست دوست من! و نام تجاری کوپاکسون است و در زمره اینترفرون هاست منتها به دلیل اسراییلی ما ممنوع المصرف بودیم/همین!
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : zenith , blue sky , fireboud , Ali 324 , nahid , earth , liliyam , ساغر
خانم همدم اسم پست من ورود داروي ضد ام اس ايراني از هفته آينده به بازار بود. يعني همون عنواني كه تو سلامت نيوز هست. اين خبر رو من ننوشتم كه بدونم جديد هست يا نه!
بهتره اين رو از دوست عزيزي كه ويرايش كردند سؤال كنيد.
ضمناً اين يك خبره تو سلامت نيوز. همگي مي شناسيد. اميد مي دونين چيه؟ گفتم شايد اميد بده. درست و غلط بودن اين خبر و هر چي پاي خودشون و شما كه اطلاعاتتون در مورد اين داروها زياده.
من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
دوستان عزيزم سلام
شرمندم از همتون
اما چون تو پروسه توليدش بودم بهتون اطمينان مي دم كه بهترين دارو و با كيفيت معادل اصلش ساخته شده
عوارضش هم بهقدري كمتراز آوونكس و سينووكس هست كه حتي در دوران بارداري هم ميشه ازش استفاده كرد و صدمه اي به جنيننمي زنه
من كسي رو كهاين دارو رو ساخته مثل برادر مي شناسم ومي دونماز جونش مايه گذاشته
ايشون واقعا زحمت كشيدن و ما هم سعي كرديم كمكشون كنيم
مصرف مهكردين مي بينين
در ضمننمونش به كشور هاي اروپايي فرستاده شده و همشون تاييدش كردن

راستي تسمايرانيش رو هم كوپامر گذاشتن
فقط برای همه دعا کنید
 تشکر شده توسط : yummy , najva , nahid , fireboud , شيدا رها , بنده خدا , fatima , ارزو , earth , naz.gigili , liliyam , nazanin , ساغر , zenith
من چهار سال است بتافرون مصرف ميكنم و 48 سال سن دارم و الحمدالله مورد خاصي نداشتم آيا اين دارو براي افرادي با سن متفاوت فرق ميكنه يانه لطف فرماييد بيشتر توضيح دهيد متشكرم
لطفا در مورد داروی ام اس که روز دوشنبه پانزده اسفند ساعت هفت ازتلویزیون گفته ومن ازدوستان شنیدم اگر اطلاعی دارید راهنمایی کنید
امروز خبرهای ساعات مختلف از پرده برداری و تولید این دارو رو داد.
خبر ساعت نه شبکه اول همین الان گفت که اسویمر. جایگزین آونکس هست.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کوپامر( گلاتیرامراستات) علی99 51 45,262 2018/11/17, 09:00 PM
آخرین ارسال: hessam
  ایران سومین تولید کننده گلتی رامر‌(اسوی می)- شرکت اسوه nafass 9 9,406 2014/01/19, 06:17 PM
آخرین ارسال: ابراهیم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان