•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولید کوپامر در داروسازی زهراوی تبریز
دوستان عزیز همونطور که دوست عزیزمون انیس اشاره کرد هیچ دارویی بدون مطالعات بالینی نمیتونه مورد تایید استفاده قرار بگیره، نمونه بارزش داروی اکتوور که هنوز دوره مطالعات بالینی اون تکمیل نشده و به همین دلیل هم پزشکان از تجویزش خودداری میکنن. طی آخرین جلسه ای که با آقای دکتر صحرائیان داشتم این نظر قطعی ایشونه و مطلب دیگه اینکه مطالعات بالینی باید مورد تایید آقای دکتر صحرائیان باشه جهت استحضار دوستان عزیز. ممکنه این دارو هم مثل داروی اکتوور وارد ایران شده باشه و حتی توزیع و مصرف هم بشه اما قطعیت تائید پزشکان نیست. بازهم جهت اطلاع همه دوستان عرض میکنم این مسئله رو از آقای دکتر سئوال کردم به محض دریافت پاسخ به اطلاع دوستان میرسونم.Wink
ماندن در بین آشناهای غریبه جایز نیستHuh
 تشکر شده توسط : فرناز , parastoo joon , yummy , Saina , blue sky , arezooo82 , چکاوک , maedeh , زهرا59 , zohrevand , غزل , آذرستون , sadaf , ghaside , ابراهیم
واسه خودشون قرص تولید میکنن آمپولارو میفرستن واسه ما؟! من واقعا اگه داروم آمپول نبود و به جاش قرص بود هیچوقت قطعش نمیکردم
به یاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد..
 تشکر شده توسط : najva , blue sky , چکاوک , Ali 324 , Amirsam , آذرستون , # پریسا #
هر روز که خیلی سخته angry

کاش دارو خوراکی بود روزی 10 تا هم حاضر بودم بخورم angry3angry3angry3angry3angry3

آمپول خیلی بدهsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2

خدا داروی خوراکی کشف بشه خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif

هر روز که خیلی سخته angry

کاش دارو خوراکی بود روزی 10 تا هم حاضر بودم بخورم angry3angry3angry3angry3angry3

آمپول خیلی بدهsad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2

خدا داروی خوراکی کشف بشه خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
 تشکر شده توسط : چکاوک , blue sky , ثریا , Ali 324 , # پریسا #
اینجا در مورد این دارو صحبت شده ، بخونید.
http://mscenter.ir/showthread.php?tid=47...#pid105859

قیمتش 3-4 ماه پیش گفته شد دانه ای 5500 ، الان با تورم شده دانه ای35000
می خوام بدونم عضلانیه یا زیر پوستی ؟
بعید می دونم ما که هفته ای یه بار می زنیم بتونیم هر روز رو تحمل کنیم !
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : yummy , blue sky , TootFarangi , fireboud
(2012/02/23, 02:06 PM)parastoo joon نوشته است: یه سوال داشتم؟
ببخشید ما چه آسیبی به جامعه ی زیباااااااااااااااااااااا و سالم و دور از هر گونه خطر و... زدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
angry3angry3angry3angryangryangrybadtastebadtastebadtaste
وقتی یه به ظاهر دکتر راجب ما اینطور اظهار نظر میفرمایند...دیگه انتظاری از بقیه مردم نیست.

اون آدم شايد با نگاه محدود خودش اين حرف رو زده. حرفي كه اشتباه محضه و انقدر مسخره س! كه نبايد ازش ناراحت بشيد.

من صبورتر از هر لحظه ای چشم به راه روزهای آینده ی نیامده ام!
 تشکر شده توسط : parastoo joon , چکاوک , مهدی نصیری
مممممممم حرفی واسه گفتن ندارم.فک کنم دکنره دانشگاه کابل جنوبی درس خونده که اینو گفته.هه
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : شيدا رها , parastoo joon , zenith , najva , pinkrose
wink2
دوستان تماسی که با دکتر صحرائیان داشتم این دارو همان داروی Copaxone ایرانیستangry2
لطفا به خودتون استرس وارد نکنید
در پاسخ به دوست عزیزی که گفته کاش داروی خوراکی باشه میگم که داروی خوراکی هم وجود داره ولی متاسفانه به دلیل بالا بودن قیمتش و نداشتن مجوز هنوز وارد ایران نشدهHuh
باید امیدوار باشیم و باروحیهlove28
ماندن در بین آشناهای غریبه جایز نیستHuh
 تشکر شده توسط : N00shin , blue sky , yummy , ساغر , Saina , احمدرضا , zenith , Ali 324 , # پریسا #
این فکر کنم همون دارویی بود که یک تاپیک هم واسش ایجاد شده بود گفتن !!! چند ماه پیش بود که تو تبریز به نظرم گفتن تولیدش کردن بازم یادم نیست.

اون داروهای آرژانتینی هم که داره فروش میشه دیگه اینکه تایید شده یا نشده مهم نیست confused2 واسه که دارن استفاده می کنن مثل زیفرون Huh
ولی همش یک کار رو می کنه .
ضمنا من که خوشم نمیاد هر روز آمپول بزنم ، امروز داشتم پیاده روی می کردم همچین ران پای راستم جای آمپولم دردش آمد که وسط راه مجبور شدم قدم هام رو یواش بکنم که تکون نخوره اونقدر درد بیاد confused
حالا هر رووووووووووووز خیلی دیگه سوراخ سوراخ میشم :60:
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : yummy , Ferfer , blue sky , # پریسا #
از اينكه هيچ وقت نمي تونيم به روز از كشفيات و دارهاي جديد دنيا استفاده كنيم متاسفم.من هيچ اعتمادي به داروهاي ايراني ندارم.
 تشکر شده توسط : najva , mehdi488 , ساغر
(2012/02/23, 12:48 PM)Saina نوشته است: وقتی مطالعات بالینی ویژه‌ای روی این دارو در ایران صورت نگرفته است . . . چطور از هفته ی دیگه قراره وارد بازار شه ؟؟؟

خوب مطالعات بالینی همزمان از هفته ی آینده بر روی موش های آزمایشگاه "ایران" انجام میشه دیگه!
 تشکر شده توسط : yummy , # پریسا # , najva , zenith , leili , ساغر

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 13
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کوپامر( گلاتیرامراستات) علی99 51 45,169 2018/11/17, 09:00 PM
آخرین ارسال: hessam
  ایران سومین تولید کننده گلتی رامر‌(اسوی می)- شرکت اسوه nafass 9 9,380 2014/01/19, 06:17 PM
آخرین ارسال: ابراهیم

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان