•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توصیه های غذایی برای بهبود ام اس
من از رزیم اقای خدادی استفاده نمی کنم هر چند مراقب سردی و گرمی غذاها هستم و از غذاهای کارخانه ای هم مصرف نمی کنم اما این رو می دونم که تو دستورات غذاییشون کوسه ماهی هست . الان هم فیله کوسه تو شهروند فروخته میشه.
(2012/11/15, 06:16 PM)sooorooosh نوشته است: ..نه ما مطمئنیم اگر زنجقیل رو با زعفرون قاطی کنید یه مقدار هم بهش دارچین بزنید بعد با عسل جوش خورده قاطیش کنید ...ام اس رو خوب که میکنه هیچی ...ام اس بچه هاتون رو هم خوب میکنه...
تو رو خدا خوذتون خندتون نمیگیره از کارتون؟angryangry
هزار تا لايك
والا ما كه سه روز عسل رو با دارچين تركيب كرديم صبحا مي خورديم ببينيم ميگن خوبه، چي ميشه
عين سه روز سر درد و چشم درد تا اونجاييكه فكر ميكردم يه حمله ست... تا قطع كردم خوب شد
 تشکر شده توسط : sooorooosh , نازی ی
تو رو خدا هر چیزی می خورید بخورید جز این غذاهای آماده (فست فود ) منشا و ب%D
 تشکر شده توسط : zenith , sooorooosh
دوستان تا اونجایی که من اطلاع دارم هیچ چی برای ما منع خوردن نداره
بقول rezagh فقط خوردن فست فود خوب نیست که اونم برای هیچکی خوب نیست نه فقط ما
از جمله موادی که میگن مفید اند عسل و کنجد هست که اونم خدایی بخواین نگاه کنین برای سلامتی همه خوبه
البته اینکه میگن مثلا عسل با دارچین و.... قاطی کنین و معجون شفا بخش بسازیدیا کوسه بخورید تا الان هیچی نشنیدم والا confused2confused2confused2
اینی هم که معجون بخوریم و ام اسمون خوب شه رو اصلأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأأ قبول ندارم

اگه این درمانی برای ام اس هست چرا نمیان ببرن ثبتش کنن و نوبل بگیرن angry2angry2angry2
این حرفها بجز دروغی که برای چاپیدن مردمی که سرگردون شدنو نمیتونن با بیماریشون کنار بیان هیچی نیست
اگه من دستم به جایی میرسید تک تکشون رو بخاطر همچین دروغ بزرگی که با جنایت فرقی نداره اعدام میکردمangryangryangry
دوستان ما اکثرأ تحصیل کرده ایم این حرفها از ماها بعیدهangry2angry2angry2
خوب زندگی کنیم خوب بخوریم تا مثل همه سالم بمونیمicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , sooorooosh , نازی ی , nahid
اگر فردا خود fda هم بیاد تایدیه رژیم بده بازم این جماعت سفسطه میکنن حرف خودشون رو میزنن...
بخدا من دوست داشتم ربیف میزد...هیچ مشکلی هم نداشت...تو اردیبهش اومد گفت من رفتم یه چیز فرا درمانی و این چیزا دازو شو کنار گذاشت زد تو کار این رژیمهای سردی گرمی....دلم میخواد عکس ازش بگیرم بزارم رو سایت تا عبرتی بشه برای اونایی که این کارا رو میکنن.....نکنین ...والا زشته....بچه که نیستین ...هر کدمتون بچه داشتین الان بچتون هم سن من بود ...والا
الان یه رژیم تایید شده هست که اومده بیرون...انجمن ام اس امریکا داده
دکتر میناگر هم در موردش تو همایش ام اس با دوستام صحبت کرده...گیرش میارم ترجمش می کنم میزارم رو سایت...
ببینم با چیزای این آقا یکی هست یا نهangryangryangryangryangry3angry3angryangryangry
اصلا از فردا همه وقتمو میزارم رو این که این رژیم غذای رو پیدا کنم ...
اعصاب ندارمـــــــــــــــــــــــاN_aggressive (35)
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : zenith , مـه ســـا , nahid
خدایا چرا ما اینطوری خودمون اشتباه می کنیم بقیه رو هم شاملش می کنیم؟
ویتامین دی نقشش ثابت شدست گرمیم برای اکثر ادما خوبه اما درمان ام اس نمی کنه چرا ما می ذاریم سو استفاده بشه ازمون تو کنگره 1کی اومده بود دکتر مطب پلوم شده به من می گه من 1شربت شفابخش دارم درمانت میکنم توش سلول بنیادی داره از گوشت آهو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!امشب 9 به بعد ز بزن سریع درمانت رو شروع کن راجع به هزینشم صحبت می کنیم!!!!!!!!!!!!!!badtastebadtastebadtastebadtastebadtaste
آخه یکی نیست به این بگه احمق سلول بنیادی رو از عموتم نمیشه بگیری وای به حال آهو!!!!!!!!!!!angryangryangryangryangryangry
نکینید بچه ها تورو خدا نکنید این کارارو!!!!!!!!!!!angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : zenith , sooorooosh
سلام بچه ها
به نظر شما بخور بمیر بهتره یا نخور بمیر ؟؟؟؟؟؟
من کلا سرخ کردنی رو گذاشتم کنار به ندرت بخورم...
و گهگاهی هوس کنم دیگه دیگه.......
 تشکر شده توسط : zenith , ghaside
سید خدا
بخور بمیر بهتره چون حداقل لذت خوردن رو از دست نمیده آدم
اما موضوع اینه که الان در رابطه با ام اس بخور نخور خاصی مطرح نیست والا
من نمیدونم چرا بعضی از بچه ها به این حرفها گوش میدن!!!!confused2confused2
میدونید چرا نخوردن یا برنامه غذایی که بهتون میدن به نظرتون تاثیر داره؟؟؟
چون با همه وجود قبولش کردید و مرتب به به خودتون اینو تلقین میکنید
همه آدمها روح بزرگی دارن که از راه تلقین میتونن اونی رو بوجود میارن توی زندگیشون که میخوان...

If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : nahid
چند وقت دیگه چیپس و پفک سلولهای بنیادی هم درست میشه ، برای موقع فیلم و فوتبال و اینا جواب میده ...صداشم خوبه دیگه خش خش سلول بنیادی زیر دندون ...Smile (16)Smile (16)
حالا ببینین من کی گفتم ! icon_crywink2N_aggressive (35)
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : zenith , sargol , sooorooosh , نازی ی , sama
من فکر کنم هر کی باید رو یه ماده غذایی حساس باشه ! من با خوردن عسل و... مشکلی پیدا نمیکنم ولی خدا نکنه لواشک و خوردنی های ترش استفاده کنم میرم رو ویبره یخ ام میکنم
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : sooorooosh , zenith , DavidBili , sargol , رزمینا , زیبا*

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,561 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
  تزریق بوتاکس برای سفتی عضلات 1467127681 8 3,320 2019/10/31, 11:00 AM
آخرین ارسال: alireza1111
Smile یه خبر جالب برای علاقمندان به جراحی ccsvi goli61 10 7,526 2019/09/20, 05:50 PM
آخرین ارسال: Shokolat2
  پایان نامه ای برای ام اس سنتر matinfard 45 32,030 2018/05/13, 03:27 PM
آخرین ارسال: houri
  رژیم غذایی جمشید خدادادی Sina 264 209,447 2018/03/29, 10:50 PM
آخرین ارسال: سبا
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,767 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  تقاضای همکاری برای انجام تحقیق و پژوهش jafari_h 12 7,355 2017/02/07, 09:25 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  نحوه تهیه دارو برای بیماران خاص (ام اسی ها) با دفترچه بیمه ... mohammadreza1369 10 16,005 2016/12/08, 03:21 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  بهبود ام اس mina_a 374 324,195 2016/11/22, 04:31 PM
آخرین ارسال: saeid35
  آیا آسیکلوویر می تواند برای بهبود موقت بکار رود؟ farda20032020 3 3,116 2016/11/01, 01:16 PM
آخرین ارسال: الهه درد

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان