•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغذیه و ام اس
دوستان:
1-همینمون مونده که یونجه خور بشیم!angry2
2-بریم لب رودخونه و جلبک صید کنیم!(راستی اصن رودخونه تو ایران پیدا میشه یا همشون خشک شدن؟!)
3-با این یارانه ی مکفی که دولت میده توقع که ندارین بتونیم پیشتر از ماهی یه بار!!!!!!!!!ماهی بخوریم هاااااا!angry
4-راستی من 8میلیون پول دادم به دولت،4ماه پیش دادم،ک واسم دارو بیاره.شما داروهای منو ندیدین!پولشم ندیدین؟شایدم مث اختلاس 3000میلیارد دلاری گم شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : آیدا , نازی ی , nahid
بجه ها كسي ميدونه ماست يا شير كوسفند جه طبعي داره؟
اخه بنير ليقوان كه از شير كوسفندي تهيه ميشه طبع كرم داره(اينو يه دكتر تو تلويزيون كفت)
تو فروشكاهها ماست يا شيركوسفندي ميفروشن؟
تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : nahid
(2012/10/25, 02:16 PM)afsaneh نوشته است: بجه ها كسي ميدونه ماست يا شير كوسفند جه طبعي داره؟
اخه بنير ليقوان كه از شير كوسفندي تهيه ميشه طبع كرم داره(اينو يه دكتر تو تلويزيون كفت)
تو فروشكاهها ماست يا شيركوسفندي ميفروشن؟

کلا محصولات گوسفند طبع گرم داره اما گاو و گوساله سرد هستند دکتر خدادادی

هم اینو تاکید داره که ام اسی ها گوشت گوسفند مصرف کنند
 تشکر شده توسط : afsaneh , nazaninamiri70
بچه ها يه سوال:
شنيدم سويا واسه ماها خوبه چون لسيتين داره.... ميخواستم بدونم شماها چيزي درباره فايده ش شنيدين؟ Huh

------------------------------------------------------
اين مطلبي هست كه من خوندم :

مغز برای انجام فعالیت های طبیعی خود به استیل كولین نیاز دارد كه منشأ آن از لسیتین می باشد. وقتی لسیتین ازطریق غذا دریافت می شود طی مراحل جذب وهضم به كبد وارد شده ، شكسته و كولین كه جزئی از ساختمان لسیتین است از آن جدا می شود كه از این كولین آزاد شده بسیاری از مواد حیاتی و ضروری بدن ساخته خواهد شد.
منابع غذایی لسیتین
لسیتین درعدس، ذرت، شیر، زرده تخم مرغ، تخم آفتابگردان، جوانه گندم، بادام زمینی، آرد جو و سر، كبد(جگر) گوساله و... وجود دارد ولی از همه بیشتر در لوبیای سویا یافت می شود. مقدار لسیتین موجود در لوبیای سویا بسیار بالاتر از لسیتین سایر مواد ذكر شده می باشد و به همین علت در سازمان بهداشت جهانی(WHO) سویا را، سلطان لسیتین معرفی كرده اند. به عبارتی كیفیت لسیتین گرفته شده از سویا از سایر تركیبات بهتر و بالاتر می باشد.
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70
(2012/11/24, 08:01 PM)sargol نوشته است: ترابیان زاده با اشاره به این که برخلاف اغلب بیماری های و نارسایی ها، تغذیه تاثیر چندانی در بیماری ام اس ندارد، تاکید کرد: بر خلاف بسیاری از تصورات، تاکنون هیچ رابطه مشخصی بین مواد غذایی و ام اس پیدا نشده است و با استفاده از رژیم غذایی نمی توان کمک خاصی به درمان بیماری ام اس کرد.
قابل توجه دوستان

تشکر شده توسط : بابک57 , ghaside , nazaninamiri70 , sargol , anaram
ولی باز من سعی میکنم تا حدودی مخصوصا تو مصرف چربیها احتیاط کنم ،شانس ندارم اومدیم و فردا گفتن تغذیه تو قضیه ام اس مهمهconfusedconfused[/align]
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , sargol
مهسا جون بزشكان هنوز در مورد ام اس به نتيجه قطعي نرسيدن

وقتي مثلا من باخوردن بستني دست وبام سست ميشه وبدنم لرز ميكيره كه نميتونم نسبت به رزيم غذاييم بي اعتنا باشم با خوردن بستني يا ماست كرفتكي رو كاملا تو باي جبم احساس ميكنم در صورتي كه در حالت عادي هيج مشكلي ندارم

البته قبول دارم كه كاهي اوقات خيليامون زياده روي ميكنيم وبا رزيمهاي الكي بيشتر به خودمون اسيب ميزنيمconfused

تو رو آرزو نکردم
این یعنی نهایت درد
خیلی چیزا هست تو دنیا که نمیشه آرزو کرد
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , nazaninamiri70 , ghaside , sargol
(2012/11/24, 10:39 PM)مـه ســـا نوشته است: قابل توجه دوستان
خوب جرا من وقتي ماهي يا سيب زميني يا امثال اينا رو ميخورم حالم بد ميشه طوري كه موقع خواب به كل فلج ميشم حتي نفس كشيدنم كند ميشه؟
جرا وقتي شب اجابت مزاج نميكنم باهام كزكز ميكنه؟و وقتي روزي حداقل 2 بار اين عمل رو انجام ميدم كزكز قطع ميشه ؟
تنها مشكلي هم كه نتونستم حلش كنم حتي با طب سنتي يا سينووكس مشكل تكلمي بود كه داره حرف زدنم كاملا از بين ميره

حالا دوستان كه دارن طب سنتي رو به اين راحتي كنار ميزارن راهه ديكه اي كه خودشون تست كردن دارن؟
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , رزمینا , sargol , موجود گیاه خوار
ولی جالبه من وقتی یه چیزی میخورم حالت برق گرفتگی پام خوب میشه اصلا فرق نمیکنه چی باشه confused فقط کافیه شکمم پُر باشهlaughing3laughing3
عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , sargol
میدونم تکراریه اما میخوام مطمعن شم شاید جدیدا به یه نتیجه ای رسیده باشن و من خبر ندارم اگه میدونید بگین ; بالاخره میشه هر از گاهی میشه نسکافه کوفت کنم confused2angry2
در چشمان کسی که پرواز را نمی فهمد , هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد.
 تشکر شده توسط : sargol , anaram

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • ...
  • 12
  • بعدی