امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزریق آره یا نه؟
به نظر شما اگه آمپول تزریق نکنی چه اتفاقی میفته ؟ من که فکر می کنم اتفاقی نمیفته من که می خوام قطعش کنم.[/font][/size]
(2010/09/07, 11:06 PM)آنا نوشته است: به نظر شما اگه آمپول تزریق نکنی چه اتفاقی میفته ؟ من که فکر می کنم اتفاقی نمیفته من که می خوام قطعش کنم.[/font][/size]
اول که سلام دوست جان خوش اومدی به انجمن
بعدم هیچی نمیشه فقط
من چند نفر رو میشناسم که تزریق رو قطع کردن بعد چند تا حمله پشت بندش اومده سراغشون الان نمی تونن راه برن angry2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : elham 66
آنا جان شما كه انقدر صريح ميگي من نميزنم پس ديگه چرا نظر ميپرسي ؟

عزيز خيلي از دوستان تو همين سايت هستن كه ديگه امپول نميزنن و هيچ مشكلي هم ندارن . منم ارزو ميكنم تا اخر هيچ مشكلي سراغشون نياد ولي اگه قرار باشه به كسي حمله بشه اوني كه امپول نميزنه 100% مورد حمله قرار ميگيره ولي اوني كه امپول ميزنه 30-40 % امكان داره مورد حمله قرار نگيره

فرقش فقط همينه . اميدوارم راه درست رو انتخاب كني .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : TootFarangi , elham 66
آنا جان اگه تزريق كردن با تزريق نكردن هيچ تفاوتي نداشت و تاثيرات تزريق شناخته نشده بود اينه همه بودجه و سرمايه صرف توليد اين آمپولا نميشد
حتي اگه سياستي پشت پرده باشه باز هم بي تاثير نيست در روند ام اس
اگه اينجوري بود كه راحت آب پاكي رو مي ريختند رو دست همه كه اي عزيزان الكي پولتون رو هدر نديد تزريق فايده نداره واسه قشنگيه فقط واسه استرسه فقط !!! به هر حال داروها در كنار عوارضايي كه دارند تاثيرات مثبتي هم روي خود بيماري خواهند گذاشت
براي بهبود خودمون هم بهترين راه اينه كه دست از لجبازي با خودمون و دين و دنيا برداريم اولين كسي كه آسيب ميبينه خودمونيم اوني كه بايد آمپولاش فروش بره ميره چه من بخرم چه نخرم چه من تزريق كنم چه نكم
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : TootFarangi , elham 66
راستش من خودم تو این سایت به خیلی ها گفتم که اشتباه نکنن و تزریقشون رو ادامه بدن

ولی من خودم الان می ترسم از اینکه دکتر بعد چند وقت بگه باید تزریق رو شروع کنم ( البته فعلا که گفته بیماریم خفیفه و اصلا نیازی به کارهای خاصی نداره )

آنا جان نکته ی مهم اینجاست که به نظر من اگه تزریق رو شروع کردی و قطعش کنی به مراتب ضررش بیشتر از موقعیه که اصلا شروع نمی کردی

من اینجوری فکر می کنم حالا نمی دونم واقعا همین جوری هست یا نه!
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
(2010/09/08, 08:36 AM)maryam22 نوشته است: راستش من خودم تو این سایت به خیلی ها گفتم که اشتباه نکنن و تزریقشون رو ادامه بدن

ولی من خودم الان می ترسم از اینکه دکتر بعد چند وقت بگه باید تزریق رو شروع کنم ( البته فعلا که گفته بیماریم خفیفه و اصلا نیازی به کارهای خاصی نداره )

آنا جان نکته ی مهم اینجاست که به نظر من اگه تزریق رو شروع کردی و قطعش کنی به مراتب ضررش بیشتر از موقعیه که اصلا شروع نمی کردی

من اینجوری فکر می کنم حالا نمی دونم واقعا همین جوری هست یا نه!

احتمال به شما هم تزریق میدن ، به سلامتی اکثرا همه ام اس خفیف اند منم بهم 4 ماه پیش گفتن تزریق لازم نداری ! نه نه نه ... تو چیزیت نیست دختر جان و ... confused2
حالا بتافرون دادن بهم قبلش هم آوونکس داده بودن و سینووکس که من نگرفته بودم ولی حالا دیگه ...
بیخیال آخرش باید یه طوری جلوی پیشرفت رو گرفت یا به قول دوستان جلو حمله ها رو گرفت منم امیدوارم اتفاقی نیوفته ولی به قول مریم جان قطع دارو در وسط کار به مراتب بدتر و خطرناک تر از شروع کردنشه !
میلو جان آخه به من گفته cis خفیف داری

ولی حق با تو نمی دونم شاید چند وقته دیگه بگه

ولی از دو نفر دیگه هم که مثل من بودن و تو مطب بودن پرسیدم به اونا هم تزریق نداده.
خدا یا کیفیت رو فدای کمیت نکن. کمتر خلق کن ولی آدم خلق کن!
(2010/09/08, 10:02 AM)maryam22 نوشته است: میلو جان آخه به من گفته cis خفیف داری

ولی حق با تو نمی دونم شاید چند وقته دیگه بگه

ولی از دو نفر دیگه هم که مثل من بودن و تو مطب بودن پرسیدم به اونا هم تزریق نداده.

همچین خوشحال نباش ! به من دکتر اولیم گفت ام اس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه کی گفته ؟ ام اس نداری تو ! کو ؟ کی ؟ ...
من بد بخت ( البته خوشبخت smiling ) 50 تا دکتر دور و برم بود که همین باعث میشد بیشتر کنجکاوی کنم و بپرسم و سر بکشم تو کارای پزشک ها ، یک دونه ام آر آی داشتم و دو تا نوار عصب بینایی و کلی آزمایش خون ، با همونا 3 ماه تموم پیش شاید 8 یا 9 تا دکتر رفتم که اکثرا دوستان شوهر خالم بودن ...
یعنی من حتی نشستم تعداد پلاک ها رو شمردم ، تا این حد یاد گرفتم تو ام آر آی چیه نتیجه برا خودم تحلیل می کنم laughing3
بعدم که دکتر اصلیم رو عوض کردم این یکی بعد از پلاسما فرز به طور نا باورانه گفت آمپولت از این بعد شده بتافرون ، البته هنوز نزدمش ! حتی یکیشو sad2 باشه از شنبه شروع می کنم خدا کنه عوارض نده angel
ولی یه نصیحت به این دوست جون گلمون بکنم که اگر می خواد داروش رو قطع کنه با پزشک خودش مشورت کنه بعد این کار رو بکنه چون من دیدم به چشم خودم کسانی که مشکلات داشتن ...
همیشه سعی کنید خوددرمانی نکنید !!!!!
 تشکر شده توسط : maryamm , elham 66

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارضی که با تزریق دگزامتازون پیش آمده صدف 39 49,948 2023/05/22, 09:14 AM
آخرین ارسال: abbas_ghanavati
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,343 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  اثربخشی و عوارض تزریق سینومر vahid.sh 44 34,735 2019/01/01, 01:05 PM
آخرین ارسال: mahbub
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 59,025 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
  تزریق nahid 135 96,112 2017/08/10, 11:53 PM
آخرین ارسال: yas8866
  زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق nahid 97 75,818 2017/07/20, 09:07 AM
آخرین ارسال: آنا
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,355 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  آزمایش خون بعد از تزریق nahid 12 8,365 2015/08/19, 11:31 PM
آخرین ارسال: web1001
  روزهای تزریق داروهای ربیف و رسیژن hamid 34 21,037 2015/07/19, 09:47 PM
آخرین ارسال: 1361hr87
  هواگیری سرنگ تزریق i_sh 8 33,671 2014/11/22, 12:54 AM
آخرین ارسال: سمیرا67

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست